Smějte se s námi! Eduard Hrubeš nabízejí ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry natočené amatérskými kameramany. (oficiální text distributora)

Sherty

Ve své době vcelku ucházející druh zábavy, který ovšem stárne daleko hůř, než spousta jiných zábavných pořadů - 40% ()

Ioannes odpad!

Pořad pro dementy, kteří se válejí smíchy pod stolem po zhlédnutí supermegagigaultrahypervtipných klipů, v nichž a)někdo spadne b) na někoho něco spadne c)někdo spadne a na někoho něco spadne. Klipy byly obvykle upraveny zvukově: Byl k nim přidán "akční" zvuk či umělý smích. Škoda, že nebyly upraveny i obrazově, například přidáním černých obrazů, které by zcela zabíraly všechny snímky filmu. V každém díle byla soutěž: Diváci měli za úkol ze tří soutěžních klipů vybrat ten nejtrapnější. Pak vítěz (autor nejtrapnějšího klipu) házel velkou molitanovou kostkou na zem a podle čísla, které hodil, vyhrál kameru. Na výběr bylo 6 kamer podle čísel 1 až 6. Škoda, že tehdy nezkrátili tu celou proceduru vybírání ceny vítězem. Vítěz tehdy mohl házet na zem svou kamerou. Místo čísel na kostce by se hodnotil počet kusů, na který se jeho kamera rozpadla. Celkové hodnocení kvality pořadu činí nula hvězdiček, tj. odpad. Jednu hvězdičku navíc bych býval dal, pokud by tvůrci tohoto pořadu v jeho názvu byli vyměnili druhé té za em. /Edit: Odpad umocněn na druhou. Může za to zjištění, že tento pořad stále běží. ()

T600

Tak jsem si říkala, že ty lidi, kterým se tak srdečně smějí mají velké štěstí, že to přežili. ()

Tumbik

Když jsem byl malý, tak jsem byl do tohoto pořadu zamilovaný - strašně, ale strašně se mi to líbilo! Teď nechápavě kroutím hlavou... Ale díky vřelým vzpomínkám z dětství hvězdu přidám. ()

Mark1983

Klasifikace tohoto pořadu mě na moment či v prvním momentě překvapila. Myslel jsem, že divácká úspěšnost bude i po těch letech o něco větší. No mě to nevadilo, svůj účel to splnilo a to je to hlavní. ()

antragus

Když se na to tak dívám ze záznamu, pár věcí tomuhle uškodilo... Tou, od níž se odvíjí všechno ostatní je čas. Co si budeme, nový formát už to není, na netu si podobných videí můžete prohlédnout denně stovky a dokonce se vám do toho Eda Hrubeš nesnaží být vtipný... :-/ Jo, byla to kdysi celkem bomba, proto taky ty tři, ale teď už to působí značně senilně až uslintaně. Na druhou stranu - všechna čest - pořád lepší než Novou a hlavně Rychlým přepitvořená verze Natočto... ()

Jose...

Uplně první pořad, kde jsem viděl, jak funguje zpívání na playback. Host Martin Maxa v pulce pisnicky prestal zpivat a hrat, zacal se podepisovat do denicku fanouskum a pritom zpev ani kytara neustavaly... to mi utkvelo v paneti mnohem vic nez jakykoli z oněch občas zábavných klipů. :) ()

ivak96

Tak do 7 let mi tenhle pořad přišel přijatelný. Ale dneska ho vnímám jako naprostou hovadinu. Pořád lepší než Petr Rychlý a Natočto nebo Dejdarovy Ptákoviny. ()

killer1992

Další ukázka toho, jak ulítli jsme byli v devadesátých letech. Pravidelné sledování toho, co bysme dnes nazvali fail compilations patřilo k rutině snad každé rodiny. Dnes, zejména díky internetu se už naštěstí takové věci na obrazovkách neobjevují. Jedna hvězda za to, že je to přece jen o něco lepší, než ta Rychlého ulítlost. ()