Snímek Uprostřed nicoty nabízí nekonvenční směs komedie, dramatu a teenagerovské romance. Roztěkaného a problémového Doriana Spitze (Anton Yelchin – Alpha Dog) posílají jeho adoptivní rodiče na léto ke strýčkovi do malého městečka kdesi v Missouri. Bez jakékoli možnosti odsud uniknout musí pracovat v místním vodním parku, kde se seznamuje se svou novou kolegyní Grace Berry (Eva Amurri – Černá ovce). Grace si tu vydělává peníze na studia lékařské fakulty, protože se nedočkala pomoci od své univerzity, ani od své matky Rhondy (Susan Sarandon – Mrtvý muž přichází), která raději investuje peníze do Graciny mladší a krásné sestry Taylor (Willa Holland – O.C.). Není se tedy čemu divit, že když Dorian seznamuje Grace se svým plánem, jak si prodejem marihuany vydělat nějaké peníze navíc, Grace po chvilce váhání nabízí své služby jako řidička. Během léta jejich podnikání prosperuje lépe, než by oba čekali a vzniká mezi nimi velmi neobvyklé přátelství. Dorian se od Grace dozvídá o sebevraždě jejího otce i to, že její vztah s Taylor a Rhondou nebýval vždycky takhle špatný. Postupně si Dorian uvědomuje, že ke Grace cítí víc než jen náklonnost, té se však mnohem víc líbí pohledný světák Ben (Justin Chatwin – Válka světů). Mezitím v osamělé dospívající Taylor roste sexuální touha a dělá si zálusk na Doriana. Nakonec si tito tři mladí lidé navzájem pomohou nalézt v sobě sílu vypořádat se s nepříjemnými pravdami z minulosti svých blízkých a navíc dát smysl svým budoucím životům. (oficiální text distributora)

Necrotongue

Takový těžko hodnotitelný film,nemůžu říct,že se mi líbil,ale nemůžu ani říct,že se mi nelíbil.Viděl jsem solidní herecké výkony ve snímku s ne zrovna originalitou ohromujícím scénářem,film si tak líně plynul a občas mě něčím na chvilku zaujal,aby mě následně znovu zalil vlnou lhostejnosti.Přišlo by mi nefér udělit jen dvě hvězdičky,ale stejně tak nemůžu dát víc než tři-průměrné hodnocení za průměrný film. ()

mm13

Obyčajný film o obyčajných starostiach dospievania, len možno až príliš obyčajne natočený. Nejaký ten autorský vklad zo strany režiséra, umocňujúci náladu snímku či prehlbujúci niektorú z inak plnokrvných postáv by sa veru pridal, bolo by to chrumkavejšie. Ale na Stockwella (naposledy pakovina Turistas) nečakaný výkon. Najsvetlejším okamžikom, jedinou pridanou hodnotou, zostáva potvrdenie hereckých kvalít Antona Yelchina, ktorého snáď čaká ešte množstvo kvalitných rolí a kariéra Herca, nie hviezdičky na pár použití. Nebyť jeho výkonu, bolo by to o poznanie menej pútavé a nie až také autentické, uveriteľné a milé. Nešlo mu nedržať palce, nedalo sa si to s ním neprežiť. [70%] ()

ScarPoul

Životné ťažkosti v ľahkom prevedení. Až teraz som si uvedomil ako veľmi depresívne miesta sú vodné parky. A že Yelchin je vlastne charakterový herec ako prasa. Stockwell nakrútil príjemný film. Neponúka síce nič nové a pridržiava sa všetkých možných klišé ale aj napriek tomu je iný. Myslím si, že je to hlavne postavami. Nemôžete im totiž priať nič iné, len to najlepšie a ono sa im do aj tak stále nedostáva. Ale každá z nich si dokáže uvedomiť svoje šťastie v nešťastí. Krásna Eva Amurri Martino mi spríjemňovala každú jednu sekundu v ktorej sa objavila a Willa Holland mi niekoľko krát ukradla srdce a potom mi ho znova vrátila na správne miesto. Ja viem, že možno všetko čo píšem sú bludy prvotného rázu, ale občas film tak sadne, že sa vám zdá všetko odrazu ľahšie. A len tak ležať v tráve a pozerať sa na oblaky, alebo sa rozhodnúť správne keď to situácie veľmi nedovoľuje. V tom je skutočná hodnota. A tento film jej má na rozdávanie. Aj keď to robí veľmi jednoduchým spôsobom. ()

bouncer

Příjemný snímek, který hraje na melancholickou notu. Má silné momenty, ale bohužel až moc rychle "vyšuměl". Scény Evy Amurri a Susan Sarandon stojí za to, když si uvědomíte, že se jedná i v reálném světě o matku a dceru a zde zrovna nemají idylický vztah ;-) ()

Popluh

Podařené nezávislé "dramedy" které stojí hlavně na parádních hereckých výkonech. Jak Yelchin, tak i Amurri se Sarandon předváději výborné výkony, u Yelchina se Sarandon už bych se ale nebál mluvit o škatulce ve které v posledních filmech uvízli. 75 % ()

sonnak

Emocemi, o které se Adventureland jen pokoušel, je Middle of Nowhere přeplněný k prasknutí. Výborný film, Yelchin bude (je) velký herec. ()

rt12

Pěkné herecké výkony, které předčí děj. Film je dost nevyrovnaný, silnější a působivé úseky, střídají slabší až laciné. Osloví asi více dospívající než dospělé. Ovšem shlédnutím čas nepromarníte. ()

anniehall

2,5* Uprostřed nicoty je přinejmenším do poloviny filmu průměrné (možná i ždibec podprůměrné) teenage sociální drama s prvky komedie. Typická schémata a témata daného žánru povyšují jen herecké výkony Yelchina a Sarandonové. Pokušení vypnout film a zapomenout na něj mě ale někde za půlkou začalo opouštět, neboť schémata a stereotypy se začaly proměňovat do lyričtějších obrazů a já si začal užívat atmosféru, vhodně podpořenou použitou hudbou. Takže jsem na konci přeci jen nelitoval. Býti teenagerem, asi bych si to užil ještě o poznání víc. ()

FilmFan24

...tak to se mi moc a moc líbilo. Naprosto skvělé, ze života a plné krutých pravd a emocí. Anton Yelchin je vynikající a už teď dokazuje, že umí zahrát roli tak, že mu věříte. Je ohromně přirozený. Výborný scénář a hlavně dobře zahrané a zrežírované - ano tím pilotem, který to nezvládl v jednom z největších filmových hitů z let osmdesátých, z filmu Top Gun - Johnem Stockwellem. A mimochodem představitelka Grace Eva Amurri je ve skutečnosti dcerou Susan Sarandon. ()

rastlinka

Čistý a jednoduchý príbeh s veľmi dobrými hereckými výkonmi (s výnimkou postavy Bena, ktorá mi vôbec nešmakovala... nesympatický "slizoun"). ()

fmash

Móda marihuanových roadmovies, i když tahle konkrétní se odehrává jenom na jednom místě, mě nijak nepohltila, skoro naopak. Většinou to v nich vypadá tak, že na světě je sice plno svinstva, ale všechno je vlastně tak nějak cool a v pohodě. Jenže ono není, jakkoli vše je stav mysli. Tenhle malý příběh, odehrávající se uprostřed ničeho, má pro mě tu výhodu, že i když se nebere příliš vážně, zase takovou bžundu si z patálií svých hrdinů nedělá. Je příjemný, celkem realisticky nekomplikovaný, a nebýt cukrkandlového finále, také zcela nepodbízivý. Solidní čtyřka. ()

Beagle

Velmi sympatická "indie" podívaná, kterou svými výkony a přítomností pozvedávají o úroveň výš Anton Yelchin i rodinné duo Eva Amurri - Susan Sarandon. Přesto mě dějově snímek trochu zklamal, na těch 92 minut zasněné záběry nekonečně prázdné krajiny a modrého nebe nad vodním parkem, v němž Dorian a Grace pracují, prostě nestačí... ()

Caminzind

Jak to začalo, tak to i skončilo. A mezitím někdo zmoknul, někdo se zamiloval, někdo konečně dospěl a vylétl z hnízda a někdo třeba ani nestihl vstát z postele. ()

Martin741

Nadhery americky nezavisly film, skvela bola hlavne mlada sexica Eva Amurri, ktora sa zoznamila s akymsi chlapikom. Rezia Johna Stockwella /Turistas 2006/ bola na urovni, vysoko ocenujem fakt, ze prevladaju obycajne dialogy, u ktorych na prvy pohlad o nic nejde - len potom vysvitne ze sa traja mladi ludia musia vysporidat s neprijemnymi pravdami svojich bliznych a naviac este treba dat zmysel zivota mladym zacinajucim ludom : 77 % ()

bourec

John Stockwell umí točit filmy,a i když se mi od něj líběj úplně jiný kousky,což některý chytřejší jedinci nepochopěj,tak se mi i tenhle film docela líbil.60%. ()

Juto

Tento film je plný skutočných postáv, s ktorými je ľahké sa stotožniť a vcítiť sa do nich. Herectvo je vynikajúce, pretože vynikajú Amurri a Yelchin. 7/10 ()

KajusaK

Menší zápletka, ale jinak to vůbec nebylo špatné..Jedna hvězda navrch za Susan Sarandon, která opět nezklamala.. ()

dr.fish

70 %. Něco mi ktomu chybělo. Postavy celkem věrohodné, ale nakonec vše vyznělo ploše a nevýrazně. Ještě že konec ve stylu "americké nezávislé léto" trochu vylepšil skóre. ()

venison

Love story hodně postavená na hlavu, ale uprostřed té tragédie je zakopaná životní pravda, že život není peříčko, sami si svůj osud nevybereme a musíme si jej nějakým způsobem odžít.. Herecké výkony super! ()