Vraždící anděl

všechny plakáty

Profesionální vražedkyně Zoe Bell při jednom nepovedeném zásahu nedopatřením zabije malou dívku a sama skončí s vážným poraněním mozku. Od té doby má vidiny, ve kterých se jí zjevují její oběti a žádají pomstu. Postupně se stane vraždícím strojem likvidující členy mafiánského klanu, pro který pracovala... (oficiální text distributora)

sedm.1

Od závěrečných titulků tohoto snímku si pokládám jen jednu jedinou otázku. Mám vůbec chuť a vlastně i vůbec nějakou šanci najít jediný důvod, proč nedat křišťálově čistý ODPAD!? Dobrá, jsou tu dva momenty, konkrétně tedy souboje, které mají úroveň a za které jsem ochoten tu jednu ušmudlanou * dát. Zbytek Angel of Death je ale skutečně hnus. Hned od začátku mě nekompromisně praštil přes rypák šílenej televizní vizuál, následující strašnými hereckými výkony, rádobycool komiksovým střihem, a to vše podpořeno otravnou a nudnou zápletkou, kdy i těch sedmdesát minut bylo nesnesitelně dlouhých a ubíjejících. Ovšem nedá mi trochu víc rozebrat a pozastavit se nad hlavní ženskou rolí Zoë Bell, která možná disponuje nějakým tím fyzickým fondem a nejspíš si prošla i nějakou tou lehčí bojovou průpravou, ale jak její herecký um, tak její vizáž, respektive celková sympatičnost je za hranicí nechutnosti, tu jsem fakt nedal a tuhle mužatku už vážně nechci nikdy nikde vidět. A tak jak jsem zmínil, z úplných sraček ten blábol vytahuje skutečně jen těch pár bojových scén, které mají jak slušnější choreografii, tak poměrně i koule, nicméně, zbytek je tak špatný, že radši to celý rychle vypustím z hlavy a jediné, co mě s touto kravinou bude spojovat, bude jen těch pár zdejších řádků. ()

MraMor

Nečakal som nič a predsa sa mi dostalo veľmi veľa. Nehovorím, že tento film bol bez chyby, ale našiel som v ňom viac ako v často krát preceňovaných filmových "trhákoch". Skevol som sa na ňom pobavil snáď podobné pocity budú mať aj ostatný čo si ho pozrú. ()

MickeyStuma

Že by měla Cynthia Rothrock nástupkyni v podobě Zoë Bell? Akční jízda o ženské vražedkyni, která schytá 'deset čísel' kudlu do hlavy, což zázrakem přežije, ale začne ji chytat fantas, načeš se rozhodne jít svou brutální krvavou cestu pomsty. Co se týče bojového umění, je na co se dívat. Nejednoho mužského diváka napadne, že sdílet s takovým tornádem jednu domácnost zřejmě nebude žádný špás. Brutální Nikita je o proti ní nehorázný břídil. Komiksové ladění snímku ospravedlňuje rychlé tempo a fakt, že se nezabývá prkotinami a jde si stále svoji hlavní dějovou lajnu. Celková stopáž je poněkud kratší, ale je to ku prospěchu věci. Takový akční snímek s hlavní hrdinkou dávající každému pořádně na prdel tu dlouho nebyl. A tak se jedná o skvost, který představuje ženskou hereckou akční postavu, která by mohla mít slibnou budoucnost. Snad se ještě něčeho dočkáme. ()

Lorge

Oproti Bitch slap příjemná stopáž narvaná akcí v podání božské Zöe Bell, bez zbytečných keců, okatě počítačového pozadí rovnou do akce, ve které nezbývá čas na přemýšlení nad příběhem :-) ()

alienemo

Priemer priemerny. Béčko ako vyšité. Obohraný scénar, postavy, ktoré nehrajú a akcia. Tá je celkom slušne spravená aj keď ten nôž v hlave by som si odpustil. Ale poznáme aj také prípady z praxe tak prečo nie. Hlavne je brať tento film s dávkou nádhľadu. ()

Ceberus

Pokud máte chuť na klasické revenge akční béčko, pak je tohle příjemná varianta pro danou náladu. V takto silné ženské hlavní roli jsem automaticky očekával Millu Jovovich, nicméně i zdejší herečka odvedla poctivý kus práce. ()

Acrobat odpad!

Pôvodca idey, výrobca, vykonávateľ, pisateľ, ktokoľvek, mohol toto zrealizovať, len ak by mal nôž v zapichnutý v hlave. Prerušený tok rozumu. (videné 29.07.2015, BDrip) ()

DavidWebb odpad!

Obsahuje SPOILERY! Tak sa mi po dlhočiznej dobe stalo, že som vypol film v polovici a nedopozeral. Pretože kto napísal tento žumpoidný výplach má v hlave miesto mozgu kravské lajno a ani len základné znalosti o ľudskom tele a o tom ako sa píšu scenáre k podobným filmom ani nehovoriac. Odhliadnuc od toho, že hlavná postava je jedna odporná, nesympatická chudera, ktorá si ako nájomná vrahyňa namiesto použitia zbrane radšej láme pastelky v pästných súbojoch, sa nenájde v snímke jediná sympatická postava. Krava dostane nôž až po rukoväť do hlavy a za tri dni ide znova do akcie píčo! Čo viac, znova si láme pastelky pričom dostáva bomby do hlavy a ona je v poho, koxo! Príde zabiť cucáka a frajer napudrovaný sa jej otočí chrbtom, pištoľ nechá na stole, lebo on telefonuje koxo... A tá hudba... No a dosť, tak toto ani fucking náhodou. ()

Nikol10

Velká podobnost s mým oblíbeným Kill Billem se sice odepřít nedá, (nevím, zda to byl záměr)ale i tak mě to celkem bavilo. Jistěže na Kill Bill to nemá, ale i tak je to zábavné. Mám pro tyhle drsné hlavní hrdinky slabost prostě. ()

misar3

Jedno jediné se tomu filmu musí nechat. Velmi slušná akce. Zkrátka slušná jednohubka bez promyšlenějšího příběhu. ()

MiSHeC

Typicke Bcko, bolo by tak za 50%, ale musim strhnut 2* za extremne blbosti - ktore mi casto nevadia (napr. v Cranku a pod.), ale tu ma vyslovene stvali, zvukove doprovody uderov boli taktiez nadsadene... A extremne skareda hlavna postava, urgch... A samozrejme, dej odzaciatku smerujuci k istemu koncu... Ked nieco s podobnou tematikou - 1 proti vsetkym, spasi cely svet, tak naozaj radsej Crank, pripadne Shoot 'em Up, na ktorych sa da vyborne zabavit, maju prvky akcnosti, tiez su nadsadene, ale predsalen, musim uznat, ze na zakrvavenu Zoe Bell pozerat takmer celych 87 minut, to bolo utrpenie... ()

Profík

Koukal jsem na to jen kvůli Zoë Bell. Kdyby to dostal do ruky někdo šikovnější, mohlo z toho být něco víc, takhle je to jen solidní akční film, kde akce je slušně natočená a je největším kladem filmu, ale asi i vzhledem k úsporné délce chybí nějaká větší nadstavba. 65%. ()