Reklama

Reklama

Než řekneš ano

(TV film)
  • Česko Než si mě vezmeš (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Podaří se Davidu Sutcliffovi vrátit do minulosti a zabránit svatbě milované Jennifer Westfeldt s jejím snoubencem? George by se rád oženil se svou přítelkyní Jane. Ta má za sebou však už jedno trpké zklamání, kdy ji podvedl snoubenec chvilku před svatebním obřadem, a tak má samozřejmě z dalšího manželství obavy. George odmítne a nechá mu vzkaz, že odlétá pryč. Ten neváhá a vydává se na letiště. Má však zvyk projíždět křižovatky na oranžovou a přitom si něco přát. Na jedné z křižovatek si přeje, aby Jane poznal ještě před její svatbou a nárazem jiného auta se ocitne v roce 1999 - 3 dny před její svatbou. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (12)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Mám rád námety s cestovaním v čase, ale toto bolo tak presladené, že celý ten presun o 10 rokov späť nespôsobil žiadne bizarné či vtipné situácie. Vlastne bol úplne zbytočný, šlo to urobiť aj jednoduchšie. Všetko sa zameralo len na romantickú rovinu, od začiatku do konca je vám úplne jasné, ako to dopadne, ale to by až tak nevadilo, ale ani ten pár vo mne žiadne sympatie nevzbudzoval. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Kdyby nebyl celý děj filmu tak zoufale předvídatelný, dala bych o jednu hvězdičku navíc, protože jinak jde o docela příjemný oddechový snímek. (45%) ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Televizní romantický snímek s cestováním v čase. Trochu fantasy, ale jinak veselý příběh o touze Georgeho změnit dějiny své milované Jane tak, aby vlivem jedné události nebyl odmítnut při žádosti o její ruku. A byť to nemá jednoduché, udělá vše co je v jeho silách, aby ji získal. Příběh má vše, co má mít a tak přirozeně potěší. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Původně nesl snímek název Then Again. (oje)

Reklama

Reklama