Pasti a pastičky nemilosrdně snímané skrytou kamerou líčí Martin Dejdar. (oficiální text distributora)

Deratizer

Co k typu takovýho pořadu dodat? Prostě to nemá chybu a divák nehledající záměrně ve všem chyby a kritiku se opravdu od srdce zasměje, pač je to reálný a upřímný, není to z obou stran hraný, je to nefalšovaná sranda. Nevím kde někteří chodíte na tvrzení, že ti nachytaní jsou nasazení herci, proboha nebuďte paranoidní a nehledejte ve všem podvod, kde není. Není k tomu jedinej důvod! Prostě se vymyslel nápad jak nachytat lidi na ulici a zrealizovalo se to. Mnoho scén navíc naprosto jasně dokazuje, že ti nachytaní opravdu nejsou žádní předem domluvení lidé. Další věc je srovnávání s prý konkurenčním Neváhej a toč. Tyto dva pořady spolu nemají nic společného, v Naváhej a toč nejde o nachytávání nic netušících lidí na ulici, jedná se o humorný domácí home videa samotných diváků a soutěží se, kdo natočil nejhumornější video. Alternativa k pořadu Ptákoviny je např pořad Skrytou kamerou. Takže tomuto typu pořadu ze srdce fandím a má u mě plný počet a přál bych si, aby se to zase vrátilo. Pokud tady něco kritizovat, tak někdy nepovedený nápady chytáků, ale smysl pořadu samotnýho je prostě bomba!!! ()

Tiiso

Pořad se trefil v mém věku do času kdy jsme často vymýšleli různé legrácky a nehorázně se tomu smáli. A tak mě přišel humor, ne všechen probůh, pořadu dobrý a hodně k zasmání. Avšak člověk dospěje a hodnoty se mění. Některé pořady a scény v něm byly silnější a některé naopak slabší. Celkově pak talk show hodnotím něco mezi jednou až dvěmi hvězdami. ()

ynnel

Kdyby byly pouze s Dejdarem, dala bych 5 hvězdiček, za Báru s Petrem 3 hvězdičky, a za Zedníčkovi 1 hvězdičku. Takže bohužel průměr 3 hvězdičky... ()

Cibulka_C

Shodneme se na tom, že to byl jeden ještě z těch docela obstojných pořadů, které kdy TV Nova vyprodukovala? Snad ano, protože jistě nejlepší byla Ruská ruleta. 🫦🤍 Za mě je to velmi zajímavý formát a na tehdejší dobu velmi originální formát, páč to byl jeden z prvních pořadů, kde se vůbec vyskytla skrytá kamera a ještě byla využita k něčemu celkem obstojnému a docela vtipnému. - Díl s Markem Ebenem, kterému někdo z auta ukradl motor nebo díl s Oldřichem Kaiserem, který se odmítl připoutat v autě, je absolutně nejlepší a lepší se tam fakt neobjevily, věřte mi. - Počáteční scénka s gajdošema, kožichem, Wartburgem Bohoušem, více Kaiserama a odmítání si zapnout pás... budiž. Ale ten „silný“ příběh o asistentce eros mě doje... (byl btw napsán i v knížce Psáno v kóji od Kaisera a Lábuse) 👀 Jen jsem ještě pořád nepřišla na to, jestli ta scéna v autě byla recese nebo to bylo opravdu… páč u Kaisera bych se nedivila ničemu. :D A je jakoby fajn, že ten pořad zopakují, ale já bych u toho chtěla zažít ten 90s vibe. 😫 ()

kolly13

V dané době mi to připadlo celkem fajn, teď už nevím, přesně proč. Asi že to bylo nové. To je nyni už ale málo. ()

zurivymlok

Nudilo mě to už jako malého. Ale do odpadu to nepošlu. Znám mnohem horší pořady. Jsem úplně zapomněl, že to dělal i Dejdar. Až zdejší komentáře mě to připomněly. Tehdy už jsem ale nejspíše nekoukal. ()

Mark1983 odpad!

Tenkrát jako školák jsem to docela sledoval, ale když jsem měl možnost vidět reprízu tak tam nakonec nebylo nic, co by mě nějak zabavilo. ()

Barney odpad!

Pamatuji si díly jenom s Dejdarem. Děs a bída. Nejtrapnější a nejubožejší scénka byla, když nachytali lidi, že vyhráli půl milionu... Dejdar je excelentní dabér (Bart Simpson), výborný herec (Ozzák, Maděra...), ale naprosto katastrofální moderátor a bavič. ()

ivak96 odpad!

Když Nova začínala, zřejmě zkoušela, až kam daleko může zajít . Z toho vznikly různé hrůzné esence jako Rande apod. Martin Dejdar je dobrý herec, ale tohle si myslím, že bylo opravdu až moc. Dolních 10 milionů obyvatel se sice možná bavilo, ale úroveň humoru se mi zdá ubohá. ()