Pasti a pastičky nemilosrdně snímané skrytou kamerou líčí Martin Dejdar. (oficiální text distributora)

mr.filo

Z koho jiného mít legraci, než z napáleného okolí? Český národ v hlavní roli. Zedníčkovi i DajDara pamatuji. ()

LiborGondek

Některé scénky jsou naprosto geniální, některé ale nestojí vůbec za nic. Bohužel v těch novějších dílech je takových "horších" drtivá většina. Některé pokusy o moderátorskou genialitu dnes již také vypadají poněkud úsměvně... ()

Jazzzz

Skrytá kamera dokáže být velice zábavnou. Proto dávám i tu jednu hvězdičku... Mnohdy mi to ale přišlo až nevkusné, a to jak výběr lidí z kterých si dělali tvurci legraci, tak i tematika vtípků (příklad falešný policista, nebo hledání náhradního otce). Nemluvě o tom, že Čmaňa a jeho dcerka sou jakožto komentátorská dvojice k uzoufání. ()

Zagros

Ptákoviny jsou typickou ukázkou pořadu, který přišel po změně režimu. Kdy se do stále většího množství televizí, potřebovalo stále více obsahu a tak se brala jakákoli blbost. Musím ale přiznat, že zejména zpočátku byl tento koncept zábavný. Prvních pár dílů se mi nachytávání známých osobností i neznámých osob skrytou kamerou líbilo a bylo to zábavné. Bohužel se to velmi rychle omrzelo a po několika opakováních to začalo upadat spíše do trapnosti. Jsem překvapený, že Ptákoviny vydržely šest let. Za mě jsou to dvě hvězdy a místo v historii ze začátků televizní zábavy na komerční televizi. ()

Hanys_

Rozhodně lepší než konkurenční Neváhej a toč...Se Zedníčkama mě to moc nebralo, ale s Dejdarem to docela ušlo. ()

Ripley

První díly s Petrem Rychlým ještě ušly.S Dejdarem se šla úrověň námětů a následná realizace pod hlínu. ()

mira007

Formát pořadu skryté kamery převzatý ze zahraničí měl solidní začátek, ale pak se těžiště "humoru" přeneslo do situcí, kdy se dotyčný nachytaný chudák nerudně rozčiloval a to byla jako bžunda, což v případě starých lidí mi přišlo hloupý. Ovšem tenhle pořad u mne skončil u dementního šotu, kdy dva herci ve spodním prádle vyběhli z lesa a odchytli řidiče a dramaticky jim vylíčili, že byli přepadení. Nechutná ubohost, který se Dejdar tlemil od ucha k uchu. ()

Jaroslaf odpad!

Tenhle typ pořadů a vtipů mi nikdy nepřišel zábavnej. Buď mi bylo napalovaných lidí líto, nebo za ně trapně, ale ze všeho nejvíc to vnímám jako mrhání jejich (a mým) časem. ()