Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Riiko (Aibu Saki) je velmi plachá dívka, která touží po dokonalém příteli. Inženýr firmy Kronos Heaven Namikiri (Sasaki Kuranosuke) jí podle jejích přání takového přítele vytvoří. Riiko se soužití s pouhým robotem brání, ale začne přicházet na to, že její nový přítel (Hayami Mokomichi), kterému dala jméno Night, překonává v užitečnosti skutečné muže rozdílem třídy. Co se týče fyzického vzhledu, ani Feidiás by asi nevytvořil lepší sochu na téma krása a dokonalost správných proporcí mužského těla. Night prostě omráčí svým vzhledem všechny ženy bez ohledu věku. Ale nebude to mít snadné, protože i on má soupeře, který chce Riiko pro sebe. Kromě toho jako robot má jisté potíže v některých situacích s lidmi, nemluvě o soužití s Riiko a její roztržitostí a náladovostí.
Seriál vychází ze stejnojmenné mangy od Yuu Watase. (Vavča)

(více)

Recenze (11)

ainny 

všechny recenze uživatele

Riiko (Aibu Saki) je roztomilá. Soushi (Mizushima Hiro) má blbý účes (rozuměj, mně se nelíbil), ale Night (Hayami Mokomichi)! Ten Night... Dokonalý přítel. Ale co to píšu - dokonalý robot, proti tomu by snad nic neměla ani Ripleyová. Hayami ho hrál tak, že jsem vážně chvílemi přemýšlela jestli ten "panák" je na dálkové ovládání nebo ne a že bych ho na splátky taky brala. Seriál samotný je milý, úsměvný, laskavý s dojemným koncem. Milostný trojúhelník je vskutku netradiční, ale o to víc zajímavý, protože oba hlavní hrdinové (tím myslím mužské hlavní hrdiny) se díky svému milovanému objektu od základu změní. Je zábavné sledovat jak se mladý floutek mění v zodpovědného muže a jak se robot stává člověkem. A ještě jedna věc. Až se necháte zlákat ke sledování, tak si připravte nějaké zákusky, protože těmi se to v seriálu jenom hemží a já měla permanentní chuť na něco sladkého. ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem tento seriál už před nějakou dobou už tehdy se mi moc líbil. Obzvláště ten dojemný konec (a že já se jen tak dojmout nenechám). Nicméně nyní, po přečtení mangy, ho doceňuji ještě o něco víc. Líbí se mi posun od shoujo k příběhu určenému pro dospělé publikum. Hlavně posun ve věku hlavních postav příběhu hodně pomohl. Ne že by se mi manga nelíbila, ale řekla bych, že věrné převedení do hrané podoby by asi moc nefungovalo. Pro mě osobně je tento seriál lepší než předloha. Jsem teď jen zvědavá, jak si se s tím poperou Tchajwanci.... ()

Reklama

yuuko 

všechny recenze uživatele

Pri tomto seriály som si dobre oddýchla. Atmosféra, ktorá zo seriálu srší je veľmi príjemná a pozitívna, čo vás núti pozerať jednu časť za druhou. Hrdinovia mi boli sympatický (hlavne mužský ;)). Dejovo však seriál až tak nezaujal. Hlavná dejová línia mohla byť viacej prepracovanejšia a nápaditejšia. Aj napriek tomu mi však zostane v pamäti a isto si ho pozriem ešte raz. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

O co tu běží. Riiko(Aibu Saki) nemá zrovna moc štěstí na muže. Chce ideálního přítele a inženýr společnosti Kronos Heaven Namikiri (hraje ho sympaťák Sasaki Kuranosuke) jí pomocí dotazníku přesně jednoho takového přítele dodá. Umí všechno, vařit, uklízet, být dvorný, galantní, milující atd. Má to jeden háček, je to robot. Riiko ho zpočátku odmítá, ale když vidí jak je oddaný a užitečný začne si na něj zvykat. Pojmenuje ho jménem Night(myslela tím původně rytíře Knight, ale znáte Japonce a jejich mizenrou výslovnost angličtiny:)) Night(Hayami Mokomichi, je napůl Filipínec, takže ho nepodezřívejte, že nechal svoje tělo ničit soláriem) je nádherný, urostlý, vysoký bišík, který splňuje ty nejpřísnější kritéria antické krásy a není divu, že nad ním slintá domácí, Riiko a i její kolegyně v práci.... Aby to Night neměl tak jednoduché o Riiko se zajímá její šéf Asamoto Soshi (Mizushima Hiro) . Seriál Vám nabídne supr zábavu a hlavně srandu, něco romantiky. Otázky na téma, kde končí člověk a začíná stroj, co vlastně tvoří člověka a jeho osobnost, je duše? Jestli se někdo děsí, že jde o něco až moc dětského a naivního ve stylu anime Chobits, nemusí se bát. Zettai Kareshi je moc fajn oddechový seriálek (doufám nejen) pro dívky, kdy uvidíte krásné bishíky, (u mě vede Hayami, fakt vypadá jak kdyby ho vytesal Feidiás, má dokonalé proporce těla) a budete fandit své oblíbené postavě, ať ženě nebo muži, vedlejší postavy jsou tu povedené, ať už inženýr Kronos Heaven, nebo domácí Riiko a v každém díle navíc hostuje někdo velmi známý, např. Kyo Nobuo, Abe Tsuyoshi. ()

Starletka 

všechny recenze uživatele

Příjemný, vtipný a místy až absurdní seriál se sympatickými postavami a obsazením, na jehož existenci jsem úplně zapomněla. I po všech těch letech se mi ale naštěstí při znovu-shlédnutí pořád líbil, a to možná ještě víc než napoprvé, protože jsem mezitím dospěla do věku hlavních hrdinů. Jenom závěrečnému speciálu je potřeba vyhnout se obloukem. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama