Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Riiko (Aibu Saki) je velmi plachá dívka, která touží po dokonalém příteli. Inženýr firmy Kronos Heaven Namikiri (Sasaki Kuranosuke) jí podle jejích přání takového přítele vytvoří. Riiko se soužití s pouhým robotem brání, ale začne přicházet na to, že její nový přítel (Hayami Mokomichi), kterému dala jméno Night, překonává v užitečnosti skutečné muže rozdílem třídy. Co se týče fyzického vzhledu, ani Feidiás by asi nevytvořil lepší sochu na téma krása a dokonalost správných proporcí mužského těla. Night prostě omráčí svým vzhledem všechny ženy bez ohledu věku. Ale nebude to mít snadné, protože i on má soupeře, který chce Riiko pro sebe. Kromě toho jako robot má jisté potíže v některých situacích s lidmi, nemluvě o soužití s Riiko a její roztržitostí a náladovostí.
Seriál vychází ze stejnojmenné mangy od Yuu Watase. (Vavča)

(více)

Recenze (11)

yuuko 

všechny recenze uživatele

Pri tomto seriály som si dobre oddýchla. Atmosféra, ktorá zo seriálu srší je veľmi príjemná a pozitívna, čo vás núti pozerať jednu časť za druhou. Hrdinovia mi boli sympatický (hlavne mužský ;)). Dejovo však seriál až tak nezaujal. Hlavná dejová línia mohla byť viacej prepracovanejšia a nápaditejšia. Aj napriek tomu mi však zostane v pamäti a isto si ho pozriem ešte raz. ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem tento seriál už před nějakou dobou už tehdy se mi moc líbil. Obzvláště ten dojemný konec (a že já se jen tak dojmout nenechám). Nicméně nyní, po přečtení mangy, ho doceňuji ještě o něco víc. Líbí se mi posun od shoujo k příběhu určenému pro dospělé publikum. Hlavně posun ve věku hlavních postav příběhu hodně pomohl. Ne že by se mi manga nelíbila, ale řekla bych, že věrné převedení do hrané podoby by asi moc nefungovalo. Pro mě osobně je tento seriál lepší než předloha. Jsem teď jen zvědavá, jak si se s tím poperou Tchajwanci.... ()

Reklama

Roucky 

všechny recenze uživatele

Tak jo, přiznám se, že mi ten sekaný robot alá "Miluji Riiko" lezl ze začátku dost na nervy a to i přes svoje tělo, který by mu nejeden mohl závidět. A proto jsem nečekala, že mě tahle milá komedie s dojemným koncem zas tolik dostane. Japonci prostě nikdy nezklamou a navíc když se tam na chvíli objevil i Abe :-)... ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Jeden z prvních asijských seriálů, co jsem viděl a rozhodně sem nešláp vedle, sice to neoplývá nějakým kvalitním scénářem, ale to tenhle seriál vůbec nepotřebuje, jelikož se snaží bez nějakýho většího dramatickýho váhaní jednoduše a nenásilně zabavit a daří se to na výbornou, navíc se drží v určitých přijatelných "crazy" mezích, takže rozhodně nepůsobí nějak ztřeštěně, spíš naopak se místo toho snaží být milej a pohodovej, s čímž mu vydatně pomáhá i skvělý obsazení hlavní dvojice, který je děsně symaptický. ()

Isabella.M 

všechny recenze uživatele

Nech si hovorí každý čo chce, uprednostním TW verziu. Spracovanie super, ale len na ten japonský spôsob. Zaujímavo vyniká medzi ostatnými J-doramami, ale u mňa v súboji s taiwanským spracovaním prehráva (áno, som zaujatá, TW verziu som pozerala ako prvú a rozhodne som sa bavila viac). Mokomichi Hayami by musel zapracovať na svalovej hmote, aby som vážne zvažovala, takto pripomínal len chutné a trochu smiešne šteniatko. Napriek tomu – tu viac znesiem hlavnú hrdinku a obdoba Zong Shiho (Soshi) nie je taký „moula“. Na druhej strane, herecké výkony ako také veľmi dobré a záver ma dojal, hoci som to nepredpokladala, pretože koniec už poznám. Trochu to pokazilo to Nightovo "znovuoživenie" a zbytočne natiahlo tú agóniu konca. Ale určite ešte niekedy pozriem. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama