Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Riiko (Aibu Saki) je velmi plachá dívka, která touží po dokonalém příteli. Inženýr firmy Kronos Heaven Namikiri (Sasaki Kuranosuke) jí podle jejích přání takového přítele vytvoří. Riiko se soužití s pouhým robotem brání, ale začne přicházet na to, že její nový přítel (Hayami Mokomichi), kterému dala jméno Night, překonává v užitečnosti skutečné muže rozdílem třídy. Co se týče fyzického vzhledu, ani Feidiás by asi nevytvořil lepší sochu na téma krása a dokonalost správných proporcí mužského těla. Night prostě omráčí svým vzhledem všechny ženy bez ohledu věku. Ale nebude to mít snadné, protože i on má soupeře, který chce Riiko pro sebe. Kromě toho jako robot má jisté potíže v některých situacích s lidmi, nemluvě o soužití s Riiko a její roztržitostí a náladovostí.
Seriál vychází ze stejnojmenné mangy od Yuu Watase. (Vavča)

(více)

Recenze (11)

yuuko 

všechny recenze uživatele

Pri tomto seriály som si dobre oddýchla. Atmosféra, ktorá zo seriálu srší je veľmi príjemná a pozitívna, čo vás núti pozerať jednu časť za druhou. Hrdinovia mi boli sympatický (hlavne mužský ;)). Dejovo však seriál až tak nezaujal. Hlavná dejová línia mohla byť viacej prepracovanejšia a nápaditejšia. Aj napriek tomu mi však zostane v pamäti a isto si ho pozriem ešte raz. ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem tento seriál už před nějakou dobou už tehdy se mi moc líbil. Obzvláště ten dojemný konec (a že já se jen tak dojmout nenechám). Nicméně nyní, po přečtení mangy, ho doceňuji ještě o něco víc. Líbí se mi posun od shoujo k příběhu určenému pro dospělé publikum. Hlavně posun ve věku hlavních postav příběhu hodně pomohl. Ne že by se mi manga nelíbila, ale řekla bych, že věrné převedení do hrané podoby by asi moc nefungovalo. Pro mě osobně je tento seriál lepší než předloha. Jsem teď jen zvědavá, jak si se s tím poperou Tchajwanci.... ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

Jeden z prvních asijských seriálů, co jsem viděl a rozhodně sem nešláp vedle, sice to neoplývá nějakým kvalitním scénářem, ale to tenhle seriál vůbec nepotřebuje, jelikož se snaží bez nějakýho většího dramatickýho váhaní jednoduše a nenásilně zabavit a daří se to na výbornou, navíc se drží v určitých přijatelných "crazy" mezích, takže rozhodně nepůsobí nějak ztřeštěně, spíš naopak se místo toho snaží být milej a pohodovej, s čímž mu vydatně pomáhá i skvělý obsazení hlavní dvojice, který je děsně symaptický. ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Četla jsem celou původní mangu, a tak můžu říct, že seriál je podle mě o něco lepší. Jádro příběhu je v manze i seriálu úplně stejné, ale rozdíl je v tom, že seriál je zasazen do dospělejšího světa. V manze jsou Riiko, Sóši i Mika středoškoláci, a Night má jako robot taktéž vzhled středoškoláka. Navíc i Namikiri je v manze zobrazen jako daleko mladší. Jenže z nějakého důvodu mi přišlo, že problematika lidského robota a lásky mezi tímto robotem a člověkem vynikne daleko líp a působí naléhavěji v dospělém světě, kde Riiko, Sóši i Mika jsou pracující lidé. Krom toho celá záležitost s cukrárenstvím a sen Riiko stát se známou cukrářkou, působí v seriálu hezky a příběh obohacuje. O něco podobného je manga taktéž ochuzena. Z těchto důvodů jsem si seriál užila mnohem víc než mangu a ve výsledku si mě získal téměř stejně jako některé jiné japonské seriály. Aibu Saki byla roztomilá, Hayami Mokomichi sice vůbec není můj typ, ale i toho jsem si nakonec oblíbila, a nejvíc mě dostal sympaťák Mizushima Hiro. O to víc je škoda, že když jsem si Mizushimu po tomto seriálu a seriálu Hanazakari no kimitachi he oblíbila a ráda bych s ním i v budoucnu viděla něco nového, tak jsem zjistila, že minulý rok pověsil svou hereckou kariéru na hřebík s tím, že se chce věnovat jen spisovatelství. Velká škoda... ale co se dá dělat. Naštěstí je v Japonsku pořád dost jiných skvělých herců a tak se stále mám na co těšit. Zettai Kareshi se jako pár jiných seriálů zařadilo na přední příčky mého hodnocení. ~(4,5)~ ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Riiko (Aibu Saki) je roztomilá. Soushi (Mizushima Hiro) má blbý účes (rozuměj, mně se nelíbil), ale Night (Hayami Mokomichi)! Ten Night... Dokonalý přítel. Ale co to píšu - dokonalý robot, proti tomu by snad nic neměla ani Ripleyová. Hayami ho hrál tak, že jsem vážně chvílemi přemýšlela jestli ten "panák" je na dálkové ovládání nebo ne a že bych ho na splátky taky brala. Seriál samotný je milý, úsměvný, laskavý s dojemným koncem. Milostný trojúhelník je vskutku netradiční, ale o to víc zajímavý, protože oba hlavní hrdinové (tím myslím mužské hlavní hrdiny) se díky svému milovanému objektu od základu změní. Je zábavné sledovat jak se mladý floutek mění v zodpovědného muže a jak se robot stává člověkem. A ještě jedna věc. Až se necháte zlákat ke sledování, tak si připravte nějaké zákusky, protože těmi se to v seriálu jenom hemží a já měla permanentní chuť na něco sladkého. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama