Vetřelci dávnověku

(seriál)
Trailer
Dokumentární / Historický / Mysteriózní
USA, (2009–2024), 187 h 26 min (Minutáž: 41–88 min)

Robert Clotworthy (vypravěč), Giorgio A. Tsoukalos, Erich von Däniken, David Childress, David Wilcock, Linda Moulton Howe, William Henry, Jonathan Young (více)

Série(20) / Epizody(251)

Vzrušující historický dokumentární seriál Vetřelci dávnověku za velkého zájmu diváků zkoumá 75 milionů let důkazů o tom, že naši planetu v minulosti navštívily neznámé mimozemské civilizace. Ve 21. století vědci, odborníci a vládní agentury z celého světa konečně spojili síly ve snaze najít důkaz o existenci mimozemského života. Ale i když to nikdo z nich nechce otevřeně přiznat, tento „hon na mimozemšťany” probíhá už několik dlouhých dekád. (TV Prima)

Trailer

Nettrass

Jasně, za všechno můžou mimozemšťané. Nic proti nim nemám, ale ať si okamžitě odnesou svého poloboha Kalouska a ,,nadboha,, Klause. Proč sakra musejí být jen hmotní a posuzováni z hlediska naší technologie a technokratů. Mnohem víc by mi na ně seděla varianta duchovní ( méně hmotné ) bytosti, působící z jiné dimenze - astrálního světa. Když jim odpustím kupu demagogie, pořád zůstává plno zajímavých informací. ()

Crocuta

Zjistil jsem, že sádrový trpaslík, pergola a ptačí budka na sousedově zahradě přesně kopírují postavení tří hvězd v levém křídle souhvězdí Labutě v roce 1421 př.n.l. a jedna z lahví od okurek v jeho sklepě svírá s oblohou úhel 45%!!! To doslova odpovídá vizím, které v roce 1923 spatřil a popsal věhlasný americký parapsycholog Peetchoos Scheelaney a který z nich vyvodil dalekosáhlé souvislosti mezi návštěvou mimozemských civilizací na planině Nazca, zmizením bájné Atlantidy, sumerskými božstvy a rvačkou na hasičském bále v Kropáčově Vrutici. To prostě nemůže být náhoda! Rozhodl jsem se upozornit na tyto skutečnosti autory "Vetřelců dávnověku" a myslím si, že z toho bude další nádherný díl tohoto pořadu, typický svým námětem a jasnozřivostí odhalení která nabízí. ()

Big Bear

Tento dokument Vám důkazy o ufounech servíruje v takovém množství, že se vám z toho roztočí hlava. I když spoustu nadšených odborníků (na cokoliv), kteří účinkují v pořadu nazvete blázny, pořád nebudete schopni vysvětlit celou řadu kreseb, záznamů, mega staveb a dalších věcí ze starověku a ještě před ním... řada z těch věcí pochází z doby, kdy lid byl zalezlý v jeskyních, ženy žvýkaly kůže a muži se venku snažili klacky umlátit nějaké to nebohé zviřátko... Samozřejmě všechno se dá nějak interpretovat, ale pokud bych připustil, že na každém šprochu je pravdy trochu.. tak té pravdy je v součtu nějak zatraceně moc... Doufám, že až jednou zase ti hoši přiletí, odpustí mi, že jsem v mládí pařil na kompu: XCOM - UFO Enemy unknown... :-) Jdu si pustit film Paul. * * * ()

sator

Po pilotním dílu je to jen nastavovaná polívka z dokumentů "Vzpomínek a Poselství bohů" když se vykrádá Deniken v prvním díle co bude probůh v dalších 40ti ? Vybral jsem si z dalších dílů témata která mě zajímají a je to tak. Naředěno, do toho pořvávající fanatik- to čemu sám nevěří řve na jiné-- někteří lidé jako by byli na kokainu, děs. Jen uvádím že k tématu samotnému mám velmi blízko, ale úroveň mi přijde děsná. ()

filmmovier

Naprosto parádní konspirační seriál. Skvělá témata, někdy brána i z jiného úhlu pohledu než jak je všichni znají a havně výborní průvodci, o tom, že tento dokumentární seriál není nijak pochybný, svědčí i účast samotného velkého Ericha von Dänikena a samozřejmě toho nejdůvěryhodnějšího - Georgia A. Tsoukalose... Prostě paráda, strhující zpracování, spoustu zajímavých témat a informací, nenudící koncept a velice často i spoustu nových informací. Pro ufology (a nejen pro ně) jakéhokoliv druhu rozhodně povinnost... 85%. ()

• Zdejší ufolog Giorgio Tsoukalos studoval komunikační studia a sportovní žurnalistiku na Ithaca College v New Yorku. Nemá de facto vysokoškolský diplom, který by nějak souvisel s tématem pořadu. (Zodd)
  • Ve 4. epozodě 2. série "Podzemní mimozemšťané" můžeme vidět ukázky z knihy Julese Verna "Cesta do středu Země". (Terva)
  • V epizóde “Evil Places“ (“Miesta zla“) sa môžeme stretnúť s českým záhadológom a bádateľom Ivanom Mackerlem. (Lukoh)