Skvělý výkon Pavla Landovského povyšuje tento film na výjimečné dílo! Nikdy by mě nenapadlo, že tohle řeknu na adresu toho hlučného vochlastaného debila! Navíc to úžasné jiskření mezi ním a Reginou Rázlovou, to se jen tak nevidí!(29.2.2008)

Landovský v skvelej forme.(25.2.2010)

Velmi dobrá komedie, v níž exceloval Pavel Landovský a Stella Zázvorková mu byla skvělou "parťačkou".(8.2.2010)

Lanďák mě překvapil, i když vím, že herec je to výborný. Kvůli němu by si tento film neměl nikdo nechat ujít, stojí to za to.(3.11.2009)

To byly časy! Inzeráty se psaly do novin, signál nikdo neřešil, nosily se džeksny a na rande se jezdilo volhou a s kytkou, sklepy byly plné slivovice, lahví a visící slaniny, v hospodách se hrálo na harmoniku, na návštěvu se chodilo s husou!! Jenom ty maminky!! Ty maminky jsou stále stejné!! :o)(18.4.2014)

• - Filmování probíhalo v Praze - Slivenci a vesnicích Lochkov a Řevnice. (M.B)

• - Stella Zázvorková byla pouze o 14 let starší než její filmový syn Pavel Landovský. (rakovnik)

• - Filmová vesnice, kde žije Boháček (Pavel Landovský), se jmenuje Čičelice. Ve skutečnosti vesnice či město s takovým názvem neexistuje. (M.B)