Naše malá Peg (S02E07) (epizoda)

Peg of Old

Drama / Historický / Krimi

USA, 2011, 58 min

”Doesn't make a difference if you're right or wrong. You just have to make a decision.” Tak sa zdá, že Nucky je ako mačka a v polovici druhej sezóny už prišiel o druhý z povestných siedmich životov. Inak epizóda s klasickou líniou, kde sa v úvode a strede konverzuje a v závere dôjde aj k nejakej tej akcii. Jedna dokonca aj v Nuckyho spálni... 9/10(19.2.2018)

Po předcházejících epizodách mi přišla sedmá lehce slabší, i když mě baví Van Alden, kterému neustále hoří koudel u zadku, ať dělá, co dělá.(3.7.2017)

• Frajer42

Spoilery! Odporná epizoda. Nějak mě nezajímá sledovat, že i z poslední kočky v seriálu se stala rovněž kurva. A vůbec, polovina epizody je o návštěvě její rodiny. Koho to kurva zajímá? Koho vlastně vůbec ta kurva zajímá? Proč dostává tolik prostoru na úkor jiných? Mnohem zajímavější mi příjde rostoucí napětí kolem Van Aldena a samozřejmě vrcholem dílu byl pokus o Nuckyho vraždu. Bohužel, většina epizody byla opravdu maximálně o hovně.(22.12.2017)