Přístav milosti (S04E11) (epizoda)

 • USA

  Havre de Grace

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 57 min

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Na předposlední díl čtvrté série to bylo tedy řádně slabé. Většina dílu je o pobytu černého pana Bílého na negří farmě jeho prudérního starého kámoše. Celý díl se tedy táhne v rytmu všech těch stařeckých mouder, což pochopitelně stojí za hovno. Nechápu, dle čeho tvůrci rozdělují postavám čas. Vůbec mě nebaví život kolem Nuckyho ex a ani kolem Jimmyho ex sexuální partnerky a maminky v jednom balení. S paní Darmody už se snad budeme střetávat méně. Závěr tohoto dílu měl přeci jen koule.(21.1.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Předposlední epizoda čtvrté řady mě lehce zklamala, celá se odehrávala příliš na vedlejší koleji, například dějová linie kolem Gillian mi připadá tak trochu zbytečná. Alespoň by nemusela mít tolik prostoru.(13.7.2017)

 • 0verseer
  ***

  Na predfinálnu epizódu veľmi slabé. Okrem záverečných pár sekúnd sa celý čas neodohrala snáď žiadna akcia. Nechápem na čo tam tvorcovia zaťahovali nové postavy, ku ktorým sa Chalky po úteku uchýlil. To ho nemohli odlifrovať aspoň do Chicaga a prepojiť jeho ďalší osud s Alom Capone, ktorý sa tu šokujúco neobjavil ani na okamih? Miesto toho tu predstavia pár tuctových postáv, z ktorých tá najmenej tuctová (ale pre dej ako celok nemenej zbytočná) zaklepe hneď kopytami. Jediným svetlým okamihom bolo pomerne dobre zohraté divadielko, ktoré na Gillian zosnoval budúci (o niekoľko desaťročí neskôr po udalostiach Boardwalk Empire) príslušník Band of Brothers. :D Pomerne veľké sklamanie, 5/10(24.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace