EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (281)

• Zeck

Sofistikovanější než "Volejte věstce" protože EZO se soustředí ještě na větší píčoviny než jen karty. Tady se totiž věští z koule, pastelek anebo bubínku. No, viděl snad někdo většího čuráka než Vlastu Čuráčka, který tři minuty buší do dětského bubínku pro hudební výchovu a řve u toho "ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ", případně "SLIZSKÁ CHOBOTNICE"? Já ne, totální degradace inteligence volajících, buďto můžete věřit regulérnímu magorovi s bubínkem nebo předstíranému charismatu teplého Fajxe a když ani on ne, pak senilní tlusté prasnici, která si účtuje 70 Kč za minutu za to, že vybarví jednu stránku omalovánek svými pastelkami. Možná by si všichni měli nastoupit na tu vesmírnou loď a odletět do prdele (Avalonu) 0%(16.7.2011)

• ivishka

Zasmála bych se tomu,kdyby to bylo nazvané jak vás v pěti vteřinách šokovat.Nejen,že jsou tam naprosto jebnutí lidé,ale nepřijde mi normální,když mám televizi puštěnou dostatečně nahlas, abych slyšela a zároveň ne tolik aby mě sousedi chtěli zabít a neslyším tu blonďatou ženštinu,která tam cvrliká o jakýchsi léčivých možnostech kamenů, o čakrách a podobně. Nevěřila bych,co objevím na youtube a čemu se na chvíli zasměju-Vlastík a jeho ŠTĚNĚNĚNĚNĚNĚNĚNĚĚĚĚ... Velice lituji lidí,co tam volají musí být asi na pokraji zhroucení, nebo asi na podobné mentální úrovni jako ti "moderátoři".A hlavně by mě zajímalo zda jsou tito "moderátoři" stejně trapní a "zainteresovaní" do tématu jak hlásají v telce.(2.7.2012)

• BMW12

Akorát tahají z lidi prachy. Takovéto pořady měli už dávno zakázat. Ale Vlastík Plamínek, Stanley Bradley a Jolanda luxusní :D :D :D A ty perverzní telefonáty Jitce. :D A doporučuji na youtube zhlédnout kanál carymaryfucka :D Edit: Tak kanál carymaryfuckovi YouTube zrušil, ale založil nový pod názvem Archivní vzpomínky.(29.11.2014)

• JohnCZ

Vlasta Plamínek je řízek. Ale jinak je to samozřejmě těžká sračka. Docela mě zaráží, kolik lidí tam vlastně volá.(14.8.2012)

Občas se opravdu ráda zasměju.. Vlastík Plamínek je prostě zabiják!(13.9.2012)

• SOLOM.

Tak tohle byla svého času „pecka“ a klenot televizního ODPADU nejhrubšího kalibru. Viděl jsem tento „volající“ ezoterický pořad vždy jen na okamžik, mezi reklamami ve filmech, ale Jolanda i Vlasta Plamínek nikdy nezklamali a byli vždy na ránu. Hlavně když si vzpomenu na to Ššššššššš-těně...Nechápu jak můžou být někteří lidi tak blbí a volat pro rady takovým individuím…(28.2.2017)

• frashmaker

Vlastík Plamínek je kultovní ezoturbo šarlatán, tatotista a penězždímač. Myslím si, že ten pořad ukazuje částečně obraz naší společnosti. Až jim tam měsíc nikdo nezavolá, budou češi lepšími. Dokud volají,... asi prostě takoví jsme...(22.2.2011)

• Marek1991

Ďalšie hlúposti a oblbováky s cieľom zarobiť a ešte to o sebe tvrdí, že je to čarodejníctvo. Otrasné.(11.9.2012)

• NinonL

Tohle je vážně strašné. A jen tiše doufám, že jsou ty "reálné" telefonáty jen reklamou a nejsou skutečné. Ačkoli z čeho by tihle paraziti na lidském neštěstí žili, že.(28.4.2013)

• Feek92

Člověk nepochopí, ale za Vlastu Plamínka a jeho hitovky jako je například 'štěně' si to zaslouží jednu *, nechápu jak ho mohli vyhodit :)(30.7.2011)

• SaNcHeZ_cz

Tak tohle je prvotřídní dno televizního vysílání a ukázkový příklad toho, jak to s českou kulturou a společností vypadá, když se takovýto kus může uživit už dlouhá léta. Fajx a Plamínek jsou zralí na odstřel, stejně jako zbytek těch pochybných existencí.(17.2.2013)

• Vyrida

Jednu hvězdičku snad jen za Vlastu Plamínka a jeho bubnovací vystoupení. Zbytek osazenstva zdejších věštců stojí za... no comment radši :)(8.7.2011)

• lestyna

Tohle už není ani k smíchu.Nelze ani slovy popsat jaká je to vymaštěná kravina.Opravdu nechápu ty lidi co jsou schopni tam zavolat,musí být asi už opravdu hodně zoufalí,nebo úplně vypatlaný.(4.8.2012)

• Politik

Něco malinko na tom být může, nechci se uzavírat těmto věcem, ale někdy je to hodně sračka :) Takže odpad, takhle se živit na lidské hlouposti, to opravdu snad ne. Podívejte se na záznamy tohoto příšerného pořadu: http://www.brokolice.com/(21.5.2010)

Je to trapne je to tupe ale je to tak neuvěřitelně zabavné . Kdyby tam nebyla ta zabavnost je to jasnej odpad . Usměvná stupidita nejmocnějšího kalibru.(30.10.2011)

• L_O_U_S

Tenhle pořad se od svého konkurenta na Primě liší pouze tím, že jej vysílají za bílého dne. (526.)(28.9.2009)

• Elfias Dóže

Tak to je opravdu hnus. Banda šarlatánů a čarodějnic si utvořilo pořad, kde přes telefon okrádají naivní občany. A nejhorší je, že poptávka po této službě je docela dost velká jinak by to samozřejmě zrušili. Blbost lidská opravdu nezná mezi. 0%(5.8.2011)

• Bonaparte.

Nekonečná studna inspirace pro youtubera CaryMaryFucka, který vždy rozesměje. http://www.youtube.com/channel/UCBsEkcIbpvr3OnaVIvlbhtQ(19.11.2013)

• Pierre

Kdo by neznal Jolandu? (ironie) Dnes dávám odpad.(28.7.2015)

• vykur!

Za Vlastíka...(8.4.2011)