Bednobuch

Dobře provedený akční sci-fi film. Dvě pěkné herečky. Jedna kladná, druhá záporná. V podstatě je to samostatný akční film, který se základy drží své předlohy. Ale opravdu jen základy. Ani neletí na Mars, ani tam nejsou mutanti. Je to moc pěkný film. Oproti originálu věřím i hlavnímu hrdinovi, že se umí prát. Užívejte si bojových scén a skvělých efektů a nemyslete na to, že to není originál, ale jen ubohá kopie. Moc originálních filmů dnes nenajdete. ()

TomThomas

Super scifi filmik , svizne tempo . Hlavne ta tehnika buducnosti je dotiahnuta pekne do detailov . Sem tam to klopytne ,ale inak pre mna akcna oddychovka . ()

Gwater

No, není rimejk jako remake. Nevím, proč tomuto filmu nedala režie možnost vlastního názvu a vlastního života, když tomu tak je. Jiný příběh, jiná doba, jiné místo, ... Ano, Arnold moc dobrý herec nikdy nebyl, vypoulené oči v Marsovské atmosféře také dnes působí směšně, ale skrz Zeměkouli už chodil sir Arthur Conan Doyle a nevím, jestli bychom to mohli prosvištět výtahem. Ale O.K. Je to akční, vizionářské, vizuálně dobře zpracované. Jen stále čekám na nějakou optimistickou a růžovou budoucnost. Zatím marně. ()

karhy

Z vizualneho hladiska film prekvapujuco perfektny....len škoda, že to miestami trochu pokazili. Potešilo ma však herecké obsadenie a dosť dobrý dej filmu. ()

killerko13

Jemná zápletka, niekedy dobrá akcia, ale bohužiaľ slabé efekty aj celkový dej. Najväčším problémom bola jeho kolísavosť. A trošku sklamaním je aj nedomyslenosť. Keď si tieto veci odmyslím, je to asi fajn film, na ktorý sa dá pozerať. ()

misiacik

Prostredie i akčné scény mi sympaticky hrali na strunku, jednu z troch a to niekedy stačí aby som sa pri filme dobre zabavil. Vypracovaná muskulatúra hlavného protagonistu mierne vybočeného z cariérnej trasy a po dlhšej odmlke ukazujúc sa v žiari reflektorov mi bol zas vrcholne nesympatický. Kate bola k zulíbaní a pani Timberlákovie tá sa mi od SEVEN HAVEN, (kde hrala teenagerku a mal som chuť prebehnúť jej análik a vystriekať otvorenú pusinku) stráca vo filmoch ako soľ v zemiakoch pri varení. Zopár odkazov na pôvodný kultový snímok nedá sa prehliadnuť no ako celok mi stačilo jeden krát. Což za čias Arnieho, bolo pravidelne pozerané, tož v novom veku ledva dokoukané jest. ()

hajner

Ako písal nemenovaný časopis o Kate:"ona je ten dôvod,prečo sa film oplatí vidieť".Absolútne súhlasím,ale inak je to film počas ktorého mám celú dobu pocit,že som ho už videl. Prezlečený Arnoldov film s novšími efektami.Miestami presne tie isté zábery ako v originály.Ešte taká drobnosť,očné prejavy Farrella sú strašné."ona je ten dôvod" prečo 3* ()

Von Kempelen

Překvapivě výborně jsem se bavil, záměrně nebudu srovnávat s originálem, protože to prostě nejde. A to nejen kvůli rozdílným létům vzniku, ale taky kvůli uchopení zpracovávanýho tématu. Na příjemný vymytí hlavy každopádně dobrá volba. A kde tam sakra hrál ten Ethan Hawke?! ()

burg

Vždyť to byla bohapustá vykrádačka snad všech scifi za posledních dvacet, třicet let zpátky! Dvě, tři dobrý scény to už fakt nevytrhnou... ()

Lazy87

Natočit remake chce odvahu. Tady si nejsem tak docela jist, je to docela pěkně natočená vykrádačka, uvidíme co bude za dalších 22 let. No nedá se říct, že by mě to bavilo. Určitě není lehké přijít na vlastní nápad, ale když už remake, tak by to chtělo něčím okořenit a to ne jen efektama a akcí. ()

JerryPilsen

Až přehršel se snaží dohnat díry ve scénáři.Některé scény mě až rozčilovaly svou tupostí a předvídatelností.Akční scény fajn,většina z nich ale prnoplánovitá a nesmyslná.Jinak nechápu proč točit takovýhle remake po 20 letech od prvního,když člověk ví jak to dopadne.Dost věcí bylo jinak,ale každá změna byla posléze stržena do propasti nějakou debilní střílečkou. ()

Lamz0r

Prvních 90 minut slušná a svižná akční sci-fi, i přes to počáteční vykrádání atmosféry Blade Runnera. Za konec by si scénárista zasloužil vykastrovat a kule dostat k večeři. (Director's Cut) ()

DonGiovann

Bohužel jsem neviděl původní Total Recall, možná je to dobře a nemohu srovnávat. Nemohu si pomoci, ale tento příběh měl dobrou látku na delší film. Myslím, že vše proběhlo až moc rychle, bez jakéhokoli napětí. Jinak Colin Farrell odvedl dobrou práci, ale jinak pro nedotaženou gradující posloupnost filmu, dávám 3*. ;) ()

eexDon

Für mich - 70%, - /velkolepá podívaná bez hlubšího významu - dosahu, ten děj - tradiční slabina maskovaná triky a akcí/, + /akce, triky, - jako vždy, Colin, Kate, Jessica, na Wisemana ještě dobrý/, hodnocení - ucházející, mohlo to dopadnout i hůř, něco jako Underworld, přesto /ač neznám originál/ mám pocit, že originál bude někde Total jinde, poznámky - už se těším na originál ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011