Tady mě pohřběte (S07E13) (epizoda)

Bury Me Here

Tu ma pochovajte

Horor / Thriller / Drama

USA, 2017, 44 min

Alrick Riley

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Scott M. Gimple

Bear McCreary

Ryan DeGard

Kostýmy:

Elaine Montalvo
  • Andy.M

Matičko, jde to někam. Jestli po tomhle nepřijde nějakej extra závěr série, tak se opravdu naštvu! :((14.3.2017)

Vyostrenie vzťahov medzi Kráľovstvom a Spasiteľmi drží Bury Me Here na vodou, celkový dojem však trochu kazia nerozhodné, svoje vnútorné dilemy riešiace postavy Morgana a Carol, ktorí zďaleka nepatria medzi mojich favoritov a sotva sa na nich dá postaviť epizóda.(10.8.2017)

Po dlhšom čase, nastáva u mňa určitá spokojnosť, nad zaujímavým trinástym dielom, siedmej série, kde sa to všetko točilo okolo : Kráľovstva, kráľa Ezekiela, ale najmä Morgana, ktorý učinil jedno dôležité rozhodnutie, vlastne, viac - menej, bol do toho donútený, kvôli konaniu človeka, ktorý zapríčinil smrť, inému mladému človekovi, de - facto, toto všetko mu morbídnym, bizarným spôsobom hrá do karát. Až dnes sa Carol dozvedela, čo Negan spáchal, a tak je to, hádam, že, aj definitívne, že sa pôjde do VOJNY ! Spasitelia, buď psychologickým šikanovaním terorizujú, aj Kráľovstvo, ktoré donútili neustále podľahnúť ich požiadavkám, na mysli mám to, aby pravidelne donášali spasiteľom, napríklad JEDLO, alebo fyzickým likvidovaním si vybudovali autoritu a rešpekt, lebo sú v presile, a tak sa im boja postaviť zoči - voči, teraz to vyzerá, že sa spoja hlavy dohromady, a zaútočí viacero tímov, od spomínaného kráľovstva, cez Alexandriu, až po Hilltop ? + črtá sa, rysuje sa ešte ďalšia pomoc, takže po spojení všetkých síl, by sa mal poraziť nepriateľ, ale koľko ľudí, postav, hlavných, či vedľajších, tomuto konfliktu nakoniec podľahne ? Psychologická, vyvážená epizóda, ktorá ma začala úplne najviac baviť, až vo svojej druhej polovici...(14.3.2017)

Překvapilo mě, že byla třináctá epizoda celkem slušná, přestože se celá točila kolem melounů. Hned úvodní drama s nosatci mě pěkně rozrušilo, a kdyby děj zbytečně nepřibržďovali Morgan a Carol svými sáhodlouhými hovory o ničem, mohl jsem sáhnout i po lepším hodnocení.(18.10.2018)

Jeden z tých slabších dielov a určite nie som jediný, ktorý musí uznať, že čakal niečo viac. Vyvrcholenie celej série je takmer na dosah, tak pevne verím, že nastane zvrat a začnú sa diať skutočné veci. Pretože tento štýl deja ma skutočne unavuje a nudí. Opäť musím dať slabučké 3 hviezdičky iba preto, lebo som fanúšikom tohoto seriálu a dúfam, že to pôjde správnym smerom.(14.3.2017)