Živí mrtví - Série 10 (2019) (série)

What We Become (S10E13)

(epizoda)
Trailer

Cizinec, kterého v Přímořsku zajali – Virgil, vezme Michonne na jeho ostrov, kde má slíbené zásoby. Michonne se rozhodne jet sama, ale místo a Virgilovo zdržování se jí nelíbí. Virgil Michonne dostane do pasti a omámí jí. Michonne zjistí, že není jediná vězněná – Virgil se totiž zbláznil. Virgil zdrogoval Michonne, která si představuje, jak by to dopadlo, kdyby se spojila s Neganem a ne s Rickem. Proto se musí co nejdříve vzpamatovat, jinak se dočista zblázní a nenajde to co na ostrově hledala – zbraně a zásoby. (Varan)

Trailer

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Míšino?¿!¡‽ ⚆ _ ⚆ ... aneb první potenciální náčrt nadcházející velkolepé kapitoly o etudě prozření a následném houževnatém pátrání po oportunitních artefaktech zanechané po domnělé latenci kradmé legendy jménem Braveman. Excelentní výpal do stratosféry. Tak hlavně ať na tu expanzi velkoformátového měřítka mají náležitý rozpočet - neskutečný prostě, kam TWD v podstatě vůbec směřuje. My můžeme jedině pokorně děkovat panu Kirkmanovi! 🔥 ()

adamix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pekná rozlúčka s Michonne, postavou, ktorá tvorila jeden zo základných pilierov celého seriálu. Epizóda sa uberá trošku iným smerom, aký by ste na prvý moment čakali. Obsahuje zopár momentkových flashbackov, ktoré predstavujú, aký by bol osud postavy, keby sa rozhodla na úplnom začiatku inak. Vďaka tomuto my, skalopevní fanúšici, zažijeme príjemnú nostalgiu a seriál vytasí svoju najlepšiu zbraň - psychológiu postáv v perfektnom dramatickom duchu. Len nech už prídu tie filmy (!!). ()

kery-

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Michonne je u mě černá ovce (ehm) už několik sérií, takže jsem do této epizody šel s očekáváním převážně nudy (obzvláště po posledním díle), ale opět jsem byl mile překvapen. Vize a vzpomínky na vlně tripu a dokonalé hudby přinesly skvělou atmosféru, při které si i ten největší hater Michonne musí přát, aby tato dějová linka pokračovala. Dokonale emocionální a nostalgický díl. ()

BROKEN_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ÚŽASNÝ DÍL!!! Tolik emocí až to mé srdce skoro nezvládlo. Neskutečná nostalgie! To jak nám připomněli některé okamžiky z předchozích řadách.... bylo něco nepopsatelného. Hudba! Další obří plus téhle epizody. Brear McCreary jede na plný koule, a jeho minimalistická hudba mě dostává.... hlavně ta závěrečná, která tady zazní..... ta ve mě vyvolala takový nádherný pocit! McCreary se zdokonalil k dokonalosti. V 10 řadě opravdu válí. Rick... ó můj bože, ať už jsou ty filmy, prosím! Uvědomil jsem si, jak moc mi ta postava chybí. Rozhovor Michonne s Judith, byl tak silný, že jsem začal brečet, a to nepřeháním. Kurva já to TWD MILUJU! Jen tak dál! P.S. Pro mě osobně zatím nejlepší díl 10 série, ale asi za to může ta nostalgie a především emoce. :) ()

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi nejistý začátek s lehkými závany klišé postupně získal silnou eskalaci s následnou emoční katarzí, jež mnou bude rezonovat podobně dlouho jako čtvrtá epizoda minulé série, s níž má tahle epizoda mnoho společných jmenovatelů. Bear McCreary znovu vykázal kvality, jež druhou polovinu této série tak silně dává na odiv a svou znamenitou hudbou dokonale podpořil minimalistickou osudovost s níž epizoda končí, kdy zároveň přinese jeden obrovský otazník. Pro fanouška TWD nehodnotitelná grandióza, díky, Michonne. ()

• „Poslední natáčecí den byl velmi emotivní, úplně mě ohromilo všechno to loučení, všechna ta láska. Když jsem se pak vrátila do svého přívěsu, tak tam na mě čekalo 50 zombíků! Byli všude – leželi mi na gauči, v křesle, byli i v mé sprše. Byli prostě úplně všude!“ Tak popsala Danai Gurira (Michonne) svůj poslední den v seriálu. (Duoscop)