Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Paul Graynor (Darren Healy), bulvární fotograf, se stane obětí brutálního napadení, když se jedné noci vrací domů. Zoufale se snaží vyrovnat s děsivým zážitkem, ale zdá se, že šrámy, které má na těle a hlavně na duši, se jen tak vyléčit nedají. Pomocí přátel i podpůrné skupiny se učí, že život jde dál, ovšem ne tak, jak ho znal. Paul postupně zjišťuje, že je jen skořápkou muže, kterým předtím byl a uzavírá se sám do sebe. Nakonec je schopen se soustředit pouze na jednu věc - najít kriminálníka, který zničil jeho život. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Příběh o muži, který byl zlomyslně napadnut dvěmi zloději tím nejhůře možným způsobem vůbec! Kteří ho nejen zmlátili do bezvědomí, ale i vykastrovali ! Zruinovali ho Psychicky i emocionálně! Poté se těžce snaží postavit na vlastní Nohy! Vidíme změny hlavního hrdiny jak z tichého, stydlivého chlápka se stává opravdovéj Psychopat! Jakmile si ostříhá vlasy, sundá brýle, okamžitě je z něj Bad-face, že i mně lezl mráz po zádech! Neskutečný Herecký výkon! Posledních 10 minut jsou Šokující,strašné,vyrážející dech.. Jsou zde Násilné detajlní záběry,které nepřipraveného diváka mohou navždy poznamenat! ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Psychologické drama o chlápkovi, který nemá koule a to doslovně. Z počátku jsem u filmu usínal. Zakomplexovaná mánička navštěvuje svého nemocného otce. Pak se probudím a zjistím, že chlápek byl vykastrován. Zvolám "Ježíši já to prošvihl.". Protáčím film zpět. Za Boha tu kastraci nemůžu najít. Tak píši kolegům a ptám se, v které části je vidět ta kastrace? Dostává se mi odpověď, že kastrace tam není. Zvolám : "Kurva, tak celý film se mluví o kastraci a ona tam pak ani není vidět?" A to je film od 18 let přístupný? To si děláte prdel? Vždyť je to film o poseroutkovi, ze kterého se stal ještě větší magor. 30% ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

DO JAKÉ MÍRY BYCHOM SE MĚLI CHRÁNIT A BRÁNIT PŘED NÁSILÍM?..... /// Nevím, jestli je to dobře, ale i Irsko má své pouliční bastardy. Paul měl tu čest je potkat. Když zjistí, že vypadat jako ,,metrouš“ mu je k hovnu, oholí hlavu a hledá možnosti, jak ze sebe udělat chlapa.... Film o problémech těla, duše a mozku, prostě o stavech, které přináší drsné přepadení. Snaha získat zpět kontrolu nad tělem, ale hlavně nad hlavou je více psychologická než akční. Ovšem postupně přituhuje a jestli rádi sledujete psychicky narušené jedince a čekáte na jejich selhání nebo – chcete li – logický řešení problému, budete spokojeni. Na Savage bych do kina asi nešel a přitom je zde hodně dobrýho evropskýho řemesla. Hlavní síla je ale v jeho uvěřitelnosti! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, kolik je v Irsku za ukousnutí nosu. (Roků v base, ne euro) 2.) Kolega užívá ,,Adrial“ a nechce říct proč. 3.) Prakticky poznám, že mezi píchnutím a říznutím je docela velkej rozdíl. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Takový ten klasický příběh chlapíka, kterého jednoho dne přepadnou, zmlátí, okradou, poníží, znásilní a vykastrují pouliční šmejdi. Chlapík se pak vydává na "cestu pomsty". Takový nejvýznamnější kulťák v tomto směru je dnes zřejmě špičkový první díl série Death Wish (1974). Tak tohle není přesně úplně ono, ale z tohoto subžánru film jednoznačně vychází. Jde zejména o řemeslně ztvárněné psycholgické drama, v němže se hlavní postava mění postupně v někoho a něco úplně jiného. I když se toho ve filmu moc neděje, rozhodně zaujme, nenudí, udrží pozornost, jde z filmu strach ... Závěr pak šokuje zejména nepřipraveného diváka opravdu vrchovatou měrou. Ještě jednou opakuji, že v tomto filmu o akci a zobrazování násilí primárně nejde ... ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Psychologická sonda do života zruinovaného človeka, ktorého dobili, zjazvili a vykastrovali dvaja teenageri. Trošku mi to pripomínalo thriller Niet návratu, akurát že toto bolo oveľa reálnejšie (keďže musíme vynechať akúkoľvek akčnosť a premenu hlavnej postavy na pomstychtivého superhrdinu). Celú dobu som s tým fotografom súcitil a držal mu palce, aby tých hajzlíkov našiel a vrátil im to aj s úrokmi. Neuveriteľne depresívny film, na ktorý sa ťažko pozeralo už aj preto, že by sa niečo podobné mohlo stať každému. Celé to bolo smutné a pochmúrne, bez štipky šťastia a nádeje. V živote nepôjdem do Dublinu!!! Nižšie spomenutá scéna s ovcou bola fakt sila a herecký výkon hlavného hrdinu? Pánečku, lepšieho herca ani nemohli vybrať. Na začiatku mi bol na smiech, ku koncu som však z neho mal zimomriavky, už len ten pohľad... Záver radšej nekomentujem, to proste musíte vidieť (ak na to ešte budete mať nervy). Plných 5, nie je o čom. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama