Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Paul Graynor (Darren Healy), bulvární fotograf, se stane obětí brutálního napadení, když se jedné noci vrací domů. Zoufale se snaží vyrovnat s děsivým zážitkem, ale zdá se, že šrámy, které má na těle a hlavně na duši, se jen tak vyléčit nedají. Pomocí přátel i podpůrné skupiny se učí, že život jde dál, ovšem ne tak, jak ho znal. Paul postupně zjišťuje, že je jen skořápkou muže, kterým předtím byl a uzavírá se sám do sebe. Nakonec je schopen se soustředit pouze na jednu věc - najít kriminálníka, který zničil jeho život. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (50)

genetique 

všechny recenze uživatele

Za daných podmienok (miestami až amatérsky vyzerajúci televízny snímok, slabší herci, rozpočet) sa tento film podarilo natočiť veľmi presvedčivo, ucelene a uveriteľne. Veľmi pomalý film, zameraný na stav duše a psychickej povahy človeka a jej rozleptanie po psychopatickom útoku. Škoda, že moju pozornosť film upútal až zhruba po polhodine, odvtedy som však z neho nemohol spustiť oči a každá minúta bola nabitá skvelou atmosférou a napätím až do znepokojujúceho záveru. 75%. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem se jednou jet podívat do Irska, ale už se i ani nechce. :D Tohle je totální kravina o psychopatovi. Dobře, když chlápka přepadnou na ulici, zmátěj ho a "údajně" vykastrují, tak to neznamená, že se z něj stane kretén. Nejdřív mi ho bylo líto, protože to špatně nesl. Vypadal jako buzna, tak si oholil hlavu - potom vypadal drsně a dokonce i hezky. Soucit udělal svoje, zabouchla se do něj sestřička jeho otce. Začal chodil do posilky, kde si splašil steroidy, které mu vyvolávaly agresi a sílu. Zabil jak úchyl ovci a nakonec napadl bezdůvodně lidi na ulici. Oooo, opravdu z toho nejsem hotová. Spíše se mi dělá špatně a hlavní aktér, kterého jsem ze začátku litovala, se mi hrozně hnusí. Tohle se mi u zabijáckých a krvavých filmů stalo poprvé. ()

Reklama

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Velmi povedený revenge kousek, ve kterým jde o koule. Smýkat vám v nich nebude jako třeba V pasti, ale v pohodě by se tyto dva filmy daly zkombinovat, kdy by Surovost mohla být alternativním koncem pro V pasti. Abych moc nespoileroval - nedobrovolný eunuch s xichtem Collina Farrela se psychicky a fyzicky připravuje na zaslouženou pomstu. Přál jsem mu to, ale čekal jsem větší sadu na konec. Tohle se dá doporučit silným čtyřhvězdím. 85% ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Takový ten klasický příběh chlapíka, kterého jednoho dne přepadnou, zmlátí, okradou, poníží, znásilní a vykastrují pouliční šmejdi. Chlapík se pak vydává na "cestu pomsty". Takový nejvýznamnější kulťák v tomto směru je dnes zřejmě špičkový první díl série Death Wish (1974). Tak tohle není přesně úplně ono, ale z tohoto subžánru film jednoznačně vychází. Jde zejména o řemeslně ztvárněné psycholgické drama, v němže se hlavní postava mění postupně v někoho a něco úplně jiného. I když se toho ve filmu moc neděje, rozhodně zaujme, nenudí, udrží pozornost, jde z filmu strach ... Závěr pak šokuje zejména nepřipraveného diváka opravdu vrchovatou měrou. Ještě jednou opakuji, že v tomto filmu o akci a zobrazování násilí primárně nejde ... ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Silný psychologický drama/ rape and revenge. Příběh muže jenž je na ulici napaden, zmlácen do bezvědomí a vykastrován. Muž je zdeptán. Pschicky na dně a jen velmi pomalu sbírá zbytky sil ke kruté pomstě. Né nadarmo se říká, že zlo plodí jen další zlo.  Ze začátku jsem si říkal WTF co to tam dali za týpka. Ke konci musím smeknout. Dobrej výběr a neskutečnej přerod. Savage je celkově hodně drsnej film. Zejména pak posledních pár minut je síla. 4hvězdy. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama