Paul Graynor (Darren Healy), bulvární fotograf, se stane obětí brutálního napadení, když se jedné noci vrací domů. Zoufale se snaží vyrovnat s děsivým zážitkem, ale zdá se, že šrámy, které má na těle a hlavně na duši, se jen tak vyléčit nedají. Pomocí přátel i podpůrné skupiny se učí, že život jde dál, ovšem ne tak, jak ho znal. Paul postupně zjišťuje, že je jen skořápkou muže, kterým předtím byl a uzavírá se sám do sebe. Nakonec je schopen se soustředit pouze na jednu věc - najít kriminálníka, který zničil jeho život. (oficiální text distributora)

Trailer

Pítrs85

Irové jsou prostě sví, tam, kde by Amíci spadávali ke klišé, tam, kde by to Angláni zlehčovali humorem, jsou Irové zkrátka nekompromisní. Savage by slušelo, kdyby byl o něco delší a šel tak ještě víc do hloubky, náběh na řádný psychothriller to v sobě má, takhle to chvílemi klouže jen po povrchu, ale i tak jsem s touhle pomstou chudáka eunucha spokojenej. Film, co má koule, i když je vlastně, ehm, nemá... :-) ()

EvilPhoEniX

Příběh o muži, který byl zlomyslně napadnut dvěmi zloději tím nejhůře možným způsobem vůbec! Kteří ho nejen zmlátili do bezvědomí, ale i vykastrovali ! Zruinovali ho Psychicky i emocionálně! Poté se těžce snaží postavit na vlastní Nohy! Vidíme změny hlavního hrdiny jak z tichého, stydlivého chlápka se stává opravdovéj Psychopat! Jakmile si ostříhá vlasy, sundá brýle, okamžitě je z něj Bad-face, že i mně lezl mráz po zádech! Neskutečný Herecký výkon! Posledních 10 minut jsou Šokující,strašné,vyrážející dech.. Jsou zde Násilné detajlní záběry,které nepřipraveného diváka mohou navždy poznamenat! ()

George Stobbart

Tento nenápadný filmík ponúka značne silný a depresívny zážitok. Ako tu už bolo spomenuté; po tom ako mladému fotografovi zničia život dvaja mladí hajzlíci, zisťuje aké to je ocitnúť sa na tej druhej, psycho strane. To, že nič nebude ako predtým je jasné, tiež filmov s podobným námetom už bolo mnoho, ale tento je spracovaný skvele. Darren Healy v hlavnej úlohe nemal chybu a tak ako na začiatku nie je práve najsympatickejší, postupne sa s ním divák zžije a jeho finálny drsný prerod je kapitola sama o sebe. Celý film pôsobí absolútne reálne, nič sa nepreháňa ani neprikrášľuje a realita je zachytená naozaj surovo. Dokonca som to počas pozerania pauzol a išiel si naliať pohárik, aby som sa trochu ukľudnil :-) ()

LIVINGDEAD

Psychologické drama o chlápkovi, který nemá koule a to doslovně. Z počátku jsem u filmu usínal. Zakomplexovaná mánička navštěvuje svého nemocného otce. Pak se probudím a zjistím, že chlápek byl vykastrován. Zvolám "Ježíši já to prošvihl.". Protáčím film zpět. Za Boha tu kastraci nemůžu najít. Tak píši kolegům a ptám se, v které části je vidět ta kastrace? Dostává se mi odpověď, že kastrace tam není. Zvolám : "Kurva, tak celý film se mluví o kastraci a ona tam pak ani není vidět?" A to je film od 18 let přístupný? To si děláte prdel? Vždyť je to film o poseroutkovi, ze kterého se stal ještě větší magor. 30% ()

pornogrind

Silný psychologický drama/ rape and revenge. Příběh muže jenž je na ulici napaden, zmlácen do bezvědomí a vykastrován. Muž je zdeptán. Pschicky na dně a jen velmi pomalu sbírá zbytky sil ke kruté pomstě. Né nadarmo se říká, že zlo plodí jen další zlo.  Ze začátku jsem si říkal WTF co to tam dali za týpka. Ke konci musím smeknout. Dobrej výběr a neskutečnej přerod. Savage je celkově hodně drsnej film. Zejména pak posledních pár minut je síla. 4hvězdy. ()