Paul Graynor (Darren Healy), bulvární fotograf, se stane obětí brutálního napadení, když se jedné noci vrací domů. Zoufale se snaží vyrovnat s děsivým zážitkem, ale zdá se, že šrámy, které má na těle a hlavně na duši, se jen tak vyléčit nedají. Pomocí přátel i podpůrné skupiny se učí, že život jde dál, ovšem ne tak, jak ho znal. Paul postupně zjišťuje, že je jen skořápkou muže, kterým předtím byl a uzavírá se sám do sebe. Nakonec je schopen se soustředit pouze na jednu věc - najít kriminálníka, který zničil jeho život. (oficiální text distributora)

Trailer

EvilPhoEniX

Příběh o muži, který byl zlomyslně napadnut dvěmi zloději tím nejhůře možným způsobem vůbec! Kteří ho nejen zmlátili do bezvědomí, ale i vykastrovali ! Zruinovali ho Psychicky i emocionálně! Poté se těžce snaží postavit na vlastní Nohy! Vidíme změny hlavního hrdiny jak z tichého, stydlivého chlápka se stává opravdovéj Psychopat! Jakmile si ostříhá vlasy, sundá brýle, okamžitě je z něj Bad-face, že i mně lezl mráz po zádech! Neskutečný Herecký výkon! Posledních 10 minut jsou Šokující,strašné,vyrážející dech.. Jsou zde Násilné detajlní záběry,které nepřipraveného diváka mohou navždy poznamenat! ()

LIVINGDEAD

Psychologické drama o chlápkovi, který nemá koule a to doslovně. Z počátku jsem u filmu usínal. Zakomplexovaná mánička navštěvuje svého nemocného otce. Pak se probudím a zjistím, že chlápek byl vykastrován. Zvolám "Ježíši já to prošvihl.". Protáčím film zpět. Za Boha tu kastraci nemůžu najít. Tak píši kolegům a ptám se, v které části je vidět ta kastrace? Dostává se mi odpověď, že kastrace tam není. Zvolám : "Kurva, tak celý film se mluví o kastraci a ona tam pak ani není vidět?" A to je film od 18 let přístupný? To si děláte prdel? Vždyť je to film o poseroutkovi, ze kterého se stal ještě větší magor. 30% ()

Fr

DO JAKÉ MÍRY BYCHOM SE MĚLI CHRÁNIT A BRÁNIT PŘED NÁSILÍM?..... /// Nevím, jestli je to dobře, ale i Irsko má své pouliční bastardy. Paul měl tu čest je potkat. Když zjistí, že vypadat jako ,,metrouš“ mu je k hovnu, oholí hlavu a hledá možnosti, jak ze sebe udělat chlapa.... Film o problémech těla, duše a mozku, prostě o stavech, které přináší drsné přepadení. Snaha získat zpět kontrolu nad tělem, ale hlavně nad hlavou je více psychologická než akční. Ovšem postupně přituhuje a jestli rádi sledujete psychicky narušené jedince a čekáte na jejich selhání nebo – chcete li – logický řešení problému, budete spokojeni. Na Savage bych do kina asi nešel a přitom je zde hodně dobrýho evropskýho řemesla. Hlavní síla je ale v jeho uvěřitelnosti! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, kolik je v Irsku za ukousnutí nosu. (Roků v base, ne euro) 2.) Kolega užívá ,,Adrial“ a nechce říct proč. 3.) Prakticky poznám, že mezi píchnutím a říznutím je docela velkej rozdíl. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

Flipnic

Takový ten klasický příběh chlapíka, kterého jednoho dne přepadnou, zmlátí, okradou, poníží, znásilní a vykastrují pouliční šmejdi. Chlapík se pak vydává na "cestu pomsty". Takový nejvýznamnější kulťák v tomto směru je dnes zřejmě špičkový první díl série Death Wish (1974). Tak tohle není přesně úplně ono, ale z tohoto subžánru film jednoznačně vychází. Jde zejména o řemeslně ztvárněné psycholgické drama, v němže se hlavní postava mění postupně v někoho a něco úplně jiného. I když se toho ve filmu moc neděje, rozhodně zaujme, nenudí, udrží pozornost, jde z filmu strach ... Závěr pak šokuje zejména nepřipraveného diváka opravdu vrchovatou měrou. Ještě jednou opakuji, že v tomto filmu o akci a zobrazování násilí primárně nejde ... ()

ricci.s

Psychologická sonda do života zruinovaného človeka, ktorého dobili, zjazvili a vykastrovali dvaja teenageri. Trošku mi to pripomínalo thriller Niet návratu, akurát že toto bolo oveľa reálnejšie (keďže musíme vynechať akúkoľvek akčnosť a premenu hlavnej postavy na pomstychtivého superhrdinu). Celú dobu som s tým fotografom súcitil a držal mu palce, aby tých hajzlíkov našiel a vrátil im to aj s úrokmi. Neuveriteľne depresívny film, na ktorý sa ťažko pozeralo už aj preto, že by sa niečo podobné mohlo stať každému. Celé to bolo smutné a pochmúrne, bez štipky šťastia a nádeje. V živote nepôjdem do Dublinu!!! Nižšie spomenutá scéna s ovcou bola fakt sila a herecký výkon hlavného hrdinu? Pánečku, lepšieho herca ani nemohli vybrať. Na začiatku mi bol na smiech, ku koncu som však z neho mal zimomriavky, už len ten pohľad... Záver radšej nekomentujem, to proste musíte vidieť (ak na to ešte budete mať nervy). Plných 5, nie je o čom. ()