Paul Graynor (Darren Healy), bulvární fotograf, se stane obětí brutálního napadení, když se jedné noci vrací domů. Zoufale se snaží vyrovnat s děsivým zážitkem, ale zdá se, že šrámy, které má na těle a hlavně na duši, se jen tak vyléčit nedají. Pomocí přátel i podpůrné skupiny se učí, že život jde dál, ovšem ne tak, jak ho znal. Paul postupně zjišťuje, že je jen skořápkou muže, kterým předtím byl a uzavírá se sám do sebe. Nakonec je schopen se soustředit pouze na jednu věc - najít kriminálníka, který zničil jeho život. (oficiální text distributora)

Bastinka

Dlouho sem nebyla tak šokovaná z filmu. Víc ani nevím co napsat, protože nerada prozrazuju co se ve filmu stalo...ale ten konec..no byla sem fakt v šoku!! ()

Bigwave

Obyčejný chlapík, žijící svůj obyčejný život fotoreportéra se jednoho dne ocitne ve špatnou noc na špatném místě. Jako náhodnou obětí si ho vyberou dva zlodějíčci, kteří mají sklony k sadizmu. Nejen, že ho okradou o všechno co má, ale zbijí do bezvědomí a vykastrují. Na celém filmu mě nejvíce zaujala celková metamorfóza klíčové postavy. Z klidného, tichého chlapíka se stane naprosto brutální vynervovaný zabiják, bažící po pomstě. Zpracování je opravdu pozoruhodné, je tam cítit takové to irské myšlení. Z příběhu vyčnívá ta beznaděj a měnící se pohled na svět, obětí takovýchto incidentů. Příjemné překvapení, v tomto neznámém nízkorozpočtovém snímku. Přes kladné ohlasy musím dát pouze tři hvězdy. Jelikož, zas tak ohromující to nebylo. ()

Exanimus

Bože jak já miluju tenhle filmovej žánr ! Slušnej mladej chlap se díky naší zvrhlé společnosti stane nebezpečnější než jeho útočníci...Tady ani moc nešlo o to že mu ublížili fyzicky, ale o to že ho psychicky uplně zničili ! Strachem z okolních lidí a zvuků se pomalu připravuje na krvavou odplatu... Vynikající Psychologický Thriller ! ()

muti

iri ma velmi prekvapili tymto filmom, myslim ze mu nemam co vytknut. vyborna stopaz, gradacia, nasledne zistenie co sa vlastne stalo, snaha zotavit sa a zaverecna pomsta. myslim ze by som dla siestu hviezdicku koli herecke Nore, urcite si s nou musim pozriet dalsie filmy. Darren ma stale modrooky pohlad, ktory vlemi nesedi na agresivnu ulohu, ale zase dobre poukazuje na to ze aj dobracky pohlad sa moze zmenit. myslim ze do Irska tak skoro nepojdem. skoda ze vo filme neboli aspon jedny creva :) sulas s: ricci.s ps: amatersky film alebo nie, hlavny hrdina nemoze mat na kazdom durhom zabere jazvu na inej strane tvare. to proste nie.podobnost s filmom: Taxi Driver ()

Easykill

"Všichni jen říkáte, bude to v pohodě. Ale není, není to v pohodě!" V psychologickém dramatu surovost se nám dostává náhledu na život obyčejného týpka, který vede úplně obyčejný až nudný život. Ale jen do doby než přijde osudná noc, která změní absolutně vše od úplného základu! Už v prvních minutách nám ukazují "skvosty" a "nádheru" Dublinu. A v tomto duchu se veze celý film. Zapněte si deep mode, protože v tomhle filmu není kousek štěstí ani naděje. Definicí filmu je, (totální) bytostní rozklad, osobnostní rozpad a následná změna samotné podstaty bytí. S hlavním hrdinou nelze víc než soucítit, věřit a doufat alespoň v "něco". Herecký výkon hodný Oskara. ()

in flames

Výborný herecký výkon hlavného hrdinu, skutočný horor (neviem prečo tam táto škatuľka nieje) a fakt depresívne dielo čo mi ostane v hlave dlho, však v mojich očiach potopil nedotiahnutý záver, ktorý dal dej do ešte depresívnejšej roviny. Film som však zhltol jedným dychom. ()

izmi

Sugestivní snímek, skvěle zahraná role frustrované, slabé oběti, precizně gradovaný děj. Nechybí drsné a brutální scény, za hranicí koukatelnosti. Celé téma je ovšem velmi uvěřitelně zpracované s přesnou psychologií. Na konci pak člověk už chápe, proč je svět plnej magorů... ()