Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Zahrádka (S01E12)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1982, 9 min

Pat a Mat vylepšují svojí zahrádku na chatě. Tu okrasné podkovy, tu ohrádka z lahví. Vše vyvrcholí přivezením trpaslíka. (J.Connor)

MerlinPolcic

Chlapci ma opäť dostali svojou bránkou, ktorá sa dala otvoriť veľmi jednoducho otvoriť. Takže si len zbytočne zničili niektoré pamätihodnosti :))) Jeden z najlepších dielov tejto nerozlúčnej dvojice 100% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Efekty 9/10/// +ty jejich nápady rulezz -méně hudby/// Tak tentokrát na zahrádce. Pokud chcete, můžete se inspirovat. Jestliže jsou to prvně něšikové, tak následně z nich jsou kutilové. Vždyť vše de vyřešit. Nejvíc mě pobavili ty scénky s tou maltou./// Celkem 89%/// ()

IllIlIlIIl

stration

Decker

Pat a Mat si chteji vylepsit zahradku. A tak si koupi velikeho keramickeho trpaslika, ktery vsak dlouho neprezije a tak si udelaji noveho nyni kompletne betonoveho, ale asi 4 metry vysokeho trpaslika ;-) ()