Via

Nu, jednou se podívat, proč ne... celkem příjemná komedie, ale musela jsem si taky chvilku zvykat, jelikož podobné téma ve filmech jsem mockrát ještě neviděla... možná časem... ()

gidziga

Príjemný film na horúci letný večer. Veľmi oceňujem filmy, ktoré majú reálny príbeh a hercov, ktorí hrajú prirodzene. Tieto dve podmienky boli splnené. No u mňa je problém v tom, že takéto filmy pravdepodobne rýchlo pustím z hlavy. Preto mu nedávam plný počet. Ale na jednorázovku lepší film neexistuje. ()

xpaja

Zajímavá ústřední myšlenka, slušná řemeslná práce, kvalitní výkon hlavních představitelů (především M. Ruffala) a roztomilá M. Wasikowska. Filmu však chybí k dokonalosti ještě hodně. Žánrově se pohybuje mezi komedii a dramatem zakončeným tradičním americkým moralizováním. Přijde mi, že kdyby jednu z hlavních představitelek nahradil chlap film by fungoval podobně. Což není na škodu, protože je to film především o rodiných hodnotách. Vedlejší postavy jako Laserův nablblý kamarád, či Paulova snědá přítelkyně byli ve filmu spíš do počtu. Co jsem nepobral je, že lesbičky čumí na gayporno a to, že by Ruffalo zvolil za životní partnerku raději Lesbu se dvěmi dětmi než mladou krásnou mulatku. Dávám ---== 70% ==--- . ()

BenchPress

Příjemný film, který rozhodně bude bavit, až na ten natahovaný závěr. Skvělé herecké výkony, hlavně od Anette Bening a originální téma. 3/5. ()

lobo87

Krásny film. Úprimne, podobná zhoda okolností (lesbické matky, jeden darca, nevera...) je nereálna, ale film napriek tomu pôsobil veľmi realisticky. Už dávno som nevidel, aby celá zostava hercov podávala také uveriteľné a prirodzené výkony. Každý si nájde tú svoju postavu a ten svoj najlepší výkon. U mňa je to už po niekoľký krát Mia Wasikowska. Okrem toho, že je to veľmi talentovaná herečka, vie si vyberať úlohy, ktoré sú pre ňu vhodné a v ktorých vynikne. Skvelá hudba a pohodová atmosféra sprevádza film prakticky po celý čas. Lisa Cholodenko patrí k málu úspešných ženských filmárok, za čo jej patrí poklona... 75% ()

vodkasesemte odpad!

To protože lesby nejsou sympatické ani přitažlivé. To je jen naše chlapská představa, že to jsou dvě nádherný olejem potřený holky, který po sobě lezou v posteli! Realita je trochu jiná. Většinou jde o pyče, o které chlap nezavadí ani pohledem a jsou spolu jen proto, že nikdo normální jim nerozumí, a tak hledají pochopení u stejného pohlaví. Jak dojemný! Ve skutečnosti je odmítl Buh - jako všichny devianty - a místo toho, aby činily pokání, tak se mu protiví dál. No a Hollywood se nás snaží přesvědčit o tom, že to je v podstatě normální a nakonec bychom je měli přijmout mezi sebe a tolerovat, což je v přímém rozporu se Starým zákonem, kde by by tydle mrtky hodily do ohně - a asi věděli proč. Jsou to demoni, co manifestují v lidských tělech. Nejdřív jsem myslel, že jsem místo Wasikowský stáhl nějaký porno, a taky že jo! Za takovýdle filmy by režije neměla dostávat Oscary, ale stát před popravčí četou! No, snad si na ně Dábel něco už brzo vymyslí! ()

Drozdo57

Takže tomu chlapovi sa naserú do života nejaké decká, s ktorými má spoločné iba darované spermie. On ich ale nepošle do hajzlu, ale chce ich lepšie spoznať. Popri tom sa vychrápe s ich citlivejšou matkou, ktorú tá mužskejšia matka tak-trochu terorizuje. Vinný je ale iba ten hnusný biely muž a dokonalá lezbo-rodinka si žije ďalej vo svojej idylke. Toto je prototyp SJW chujoviny. Nominácia na Oskary nesmie chýbať. Keby to vyšlo o 5 rokov neskôr, tak ich aj získa. ()

bedn1

***1/2 Bylo to "all right", ale rozhodně to není taková bomba, jak by se mohlo zdát podle "hajpu" v médiích... ()

jgregory

Je to krásný komorní film, žádné přehnané či přehrané akce, super herecké výkony - Annette Bening, moje oblíbená Julianne Moore a překvapivý Mark Ruffalo, možná pro někoho z nich i Oscar ? Ještě dlouho po skončení filmu jsem se usmívala , jo pohoda- díky Cholodenko–divný jméno:-) ()

Honzad007

Solidní ale průměrné rodinné drama, které drží málokdy vídaná sehranost herecké pětice, která si během celého snímku notuje a drží jinak docela kvantový film nad úrovní průměru. V reálu minimální věkový rozdíl Anette Bening a Julianne Moore se tady zdá mílový, emoce v podání Marka Ruffala mě chvílemi naprosto dostaly a dvojice teenagerů zahraná s rozvahou a citlivostí. Přesto ale scénář i příběh za hereckými hvězdami značně pokulhává a nepřináší prostě vůbec nic jiného. Zdlouhavé, vláčné, nudící. Snad jen přirozenost lesbického vztahu působí originálně a jinak než v jiných filmech tohoto typu, ale solidní gradaci dramatu pak zase sráží kvantový závěr. A o komedii se tady hovoří opravdu těžko, nebýt zahradníka, moc se nepobavím. Rád bych byl spokojenější, silné téma, silné herectví ale slaboulinký zbytek. Film neurazí ani nenadchne. ()

TheKLF

Film na který se dalo koukat, zasmát se a i trošku se zamyslet nad životními situacemi :-) ... libili semi obě hlavní představitelky. ()

Vozataj

Taková normální rodina s normálními problémy, jen tam figurují dvě matky, no a?... Skvělé herecké výkony a svěží kamera. Spíše 4 *. ()

Hawaitypek

Na začiatku mi to prišlo ako dobrý, uvolnený film čo sa však postupne menilo a na konci to bola fakt nuda. Námet bol celkom fajn no bolo to akosi divne všetko pozliepané a v konečnom dôsledku dosť nudné na komédiu (aj keď viem že to bola hlavne dráma). -- ten jeho hlas na konci pred dverami.....to čo bolo????......nepestuje asi len zeleninu 3* ()

taupobraf

noo tak z jednej stranky ma tento film dojal takmer k slzam (vdaka myslienke a koli tomu že som bol smutny hhh) no na druhej strane som bol pomerne sklamany z toho že Paul vysiel naprazdno (a že poslal k vode tak krasnu Yayu haha) ...myslim že to mali dotiahnut do ineho konca...a aj ked je tento film urobeny velmi citlivo, až priliš vela otazok zostalo nezodpovedanych (možno ze som len malo všimavy), ale minimalne Paul mohol byt doriešeny a nehovorim tu o zbytocnom happyande ... ale on predsa nie je VOTRELEC ..rovnako sa priklanam k nazoru že herecky vratane julian boli ostro nesympaticke...neviem ale v tomto filme bolo dost vela momentov, ktore ma iritovali. Dalsim negativnym postrehom boli WTF momenty, uplne nelogicke hlasky, ktore by v realnom zivote zrejme padli dosť tazko.... len tak tak 3 hviezdy za marka a yayu(kiss babe) hahahha ()

david666

Skvělá Julianne Moore a Annette Bening - k tomu výborně vykreslené vztahy mezi dvěma ženami - je asi jedno, jestli se jedná o homo nebo hetero vztah - některé problémy jsou všude stejné ()