Žhavé Alpy

• Západní Německo Alpenglühn im Dirndlrock (více)
všechny plakáty

Idylická vesnice uprostřed Tyrolských Alp je ohrožena finančním krachem. Turismus zkomírá, hospody i lůžka pro hosty jsou prázdné. Starosta obce dostane geniální nápad: Vögelbrunn se musí stát střediskovou obcí, pak bude mít nárok na milionový příspěvek do obecní pokladny a rovněž daleko snadněji získá bankovní půjčku. K tomu, aby byl Vögelbrunn povýšen na střediskovou obec, však chybí sedm obyvatel. Další sčítání obyvatel proběhne už za deset měsíců. Ale starosta Sepp Ploderer si ví rady – i přes protest faráře vypíše odměnu pro ty, kterým se narodí dítě. Obyvatelé městečka začnou na produkci obyvatelstva horečnatě pracovat. Do této akce se zapojí i italští hosté a již je tady šest budoucích maminek. Od splnění limitu dělí obyvatele bavorské vesničky již jen malý krůček…Film se řadí mezi typické německé komedie lechtivého nádechu, které se hojně produkovali během 70. let. Po revoluci se počátkem 90.let vysílaly i u nás, a to na kanálu OK3, kde byly přejímány ze satelitních programů německých televizních stanic. (oficiální text distributora)

Terva

CITÁT - Vždyť si tady právě šukala z chlapem........ Německá lechtivě erotická komedie, která pobaví, uspokojí a nabídne krásné německé ženy. Jen počkej, hvízdnu a postaví se jako slon. Ale turisté jsou pryč a pěnez je málo. Málo je i obyvatel. Jak je získat ? No prostě se musej vyš.... A tak se němci se svou tvrdou a bojovnou podstatou pustěj do "výroby" dětí. DIALOG - VEDOUCÍ HOTELU : A proč jsme středisková obec ? STAROSTA : Protože máme málo obyvatel. ZAKLADATEL LÁZNÍ : A kolik nám jich chybí ? STAROSTA : No, já nevím. Možná sto. ZAKLADATEL LÁZNÍ : To není tak moc. VEDOUCÍ HOTELU : Jo a šoustá se tu ostošest. Komedie o lásce nelásce se spoustou retro chlupů. Film ve kterém holky určitě neusnou. Scénář - Florian Burg. Hrají - Elisabeth Volkmann, Rinaldo Talamonti, Roberto Ravioli, Catharina Conti nebo Jürgen Feindt. ()

aLPaC

Německá Alpská taškařice. Ve vesnici, kde je pár zajímavých chlapů, za to plno mladých krásných povolných slečen by chtěl žít asi každý chlap. Nebo každý úplně ne, ale já určitě. Ty dvě sestry jsou navíc neskutečně rajcovní. Jedinou jejich chybou je to, že byly na sexuálním vrcholu v 70. letech a neznali ještě žiletky nebo brazilskou depilaci, Protože na ty bobry se fakt nedá dívat. ()

dopitak

Výborná předtroškovská bláznivá komedie, kterou sice trochu sráží dabing (2009, Terš a spol.), i tak ale jen těžko může někoho urazit. Dočkáte se mnoha "hlodů" i několika profláklých situací (předstírání busty, záměna milenců, zázračná vodička), ještě více nahých dívek (jen je zkuste spočítat!), nechybí ani pravý německý alpský hudební folklór (naštěstí písničky se nikdo předabovat nepokoušel). U mě dobrý, Roberto, mamma mia! ()

mira007

Úkol zněl jasně: Co nejrychleji zplodit sedm potomků, aby se z obce stala středisková, tak se rozjede akce západoněmeckého erotického filmu, který žánrem zasahuje do Nielsenovské komedie a to celkem úspěšně, takže ikdyby tam nebyli ty chlupaté nahotinky tak je to zábavnější než české komedie roku 2018 ( Špindl, Nevěrně tvá, Zoufalé ženy...) Nedá mi to zamyslet se nad tím, že zatímco u nás se točily hitovky jako Muž na radnici, tak na západě se bavili asi výživněji. ()

korbitch22

na obalu dvd stálo,kultovní německá komedie....o které jsem nikdy neslyšel:-)šílená ujetina,ve které jde vlastně jen o to,udělat 7 dětí,za co nejkratší dobu.klasický humor let sedmdesátých,okořeněný o spoustu sexu....bohužel s chlupatým osazenctvem:-)hezky sem se zasmál ale podruhé bych to vidět nemusel:-) ()