Žhavé Alpy

• Západní Německo Alpenglühn im Dirndlrock (více)

Kultovní lechtivá komedie s lechtivým podtextem, se odehrává v jedné sněhem zapadlé bavorské obci. V této vesničce dochází k finanční krizi. Hotely jsou prázdné a slábne cestovní ruch. Avšak starosta se nevzdává a přichází s odvážným plánem, jak zlepšit finanční situaci obce. Jeho plám má však malý háček, aby si obec mohla zažádat o státní dotace, musí splnit určitý limit nárůstu obyvatelstva. Bohužel ke splnění požadovaného počtu lidí, chybí sedm obyvatel. Nezbývá tedy nic jiného, než vzít osud od vlastních rukou a chybějící občánky si vyrobit svépomocí... (Europe Prod.)

aLPaC

Německá Alpská taškařice. Ve vesnici, kde je pár zajímavých chlapů, za to plno mladých krásných povolných slečen by chtěl žít asi každý chlap. Nebo každý úplně ne, ale já určitě. Ty dvě sestry jsou navíc neskutečně rajcovní. Jedinou jejich chybou je to, že byly na sexuálním vrcholu v 70. letech a neznali ještě žiletky nebo brazilskou depilaci, Protože na ty bobry se fakt nedá dívat. ()

Honza dAve

Na Grüss Gott! Takové "slunce, sníh a seno" v malebné vesničce v jižních Tyrolích, tedy pardon, Bavorech. Aneb jak zpívá mistr pornofolku Záviš: "Helga pálí fógla vlevo Fritzimu, pak někomu dalšímu". Tady sice není Helga ale Katy a Rosel a místo Fritziho zaskakují Toni a Robertek. Nichtsdestoweniger in eine Sodoma-Gruppengeschäft verwerft es sich auch =). Tento horalsko-sudeťácký vrchol nevkusu je tak příšerný, že to opravdu s tou kultovní záležitostí hraničí =)). Vorsicht: Biber! ()

Terva

CITÁT - Vždyť si tady právě šukala z chlapem........ Německá lechtivě erotická komedie, která pobaví, uspokojí a nabídne krásné německé ženy. Jen počkej, hvízdnu a postaví se jako slon. Ale turisté jsou pryč a pěnez je málo. Málo je i obyvatel. Jak je získat ? No prostě se musej vyš.... A tak se němci se svou tvrdou a bojovnou podstatou pustěj do "výroby" dětí. DIALOG - VEDOUCÍ HOTELU : A proč jsme středisková obec ? STAROSTA : Protože máme málo obyvatel. ZAKLADATEL LÁZNÍ : A kolik nám jich chybí ? STAROSTA : No, já nevím. Možná sto. ZAKLADATEL LÁZNÍ : To není tak moc. VEDOUCÍ HOTELU : Jo a šoustá se tu ostošest. Komedie o lásce nelásce se spoustou retro chlupů. Film ve kterém holky určitě neusnou. Scénář - Florian Burg. Hrají - Elisabeth Volkmann, Rinaldo Talamonti, Roberto Ravioli, Catharina Conti nebo Jürgen Feindt. ()

korbitch22

na obalu dvd stálo,kultovní německá komedie....o které jsem nikdy neslyšel:-)šílená ujetina,ve které jde vlastně jen o to,udělat 7 dětí,za co nejkratší dobu.klasický humor let sedmdesátých,okořeněný o spoustu sexu....bohužel s chlupatým osazenctvem:-)hezky sem se zasmál ale podruhé bych to vidět nemusel:-) ()

dopitak

Výborná předtroškovská bláznivá komedie, kterou sice trochu sráží dabing (2009, Terš a spol.), i tak ale jen těžko může někoho urazit. Dočkáte se mnoha "hlodů" i několika profláklých situací (předstírání busty, záměna milenců, zázračná vodička), ještě více nahých dívek (jen je zkuste spočítat!), nechybí ani pravý německý alpský hudební folklór (naštěstí písničky se nikdo předabovat nepokoušel). U mě dobrý, Roberto, mamma mia! ()