moviepill

"Vařit neumíš, byt nemáš, hezká taky moc nejsi..." Skvelá letná komédia s pamätnými replikami. "To víte, krávy čekat nemůžou!" Ideálne na zimné smutné večery, keď si chcete pripomenúť letné lásky... "Kikirikí? Kikirikí!" ()

natalanka

Četli-li jste knihu pak oceníte tuto filmovou podobu, která se nádherně vydařila. Nečetli-li jste knihu pak neváhejte a směle do ní. Je to letní milá povídka o klukovi, který lítá v džínách a zamiluje se do Doubravky. (Tohle jméno chtěl dát můj kamarád každopádně své dcerce až se mu jednou narodí) Díky ní se změní jeho život, díky němu zase ten její. :-)) ()

koza3

Úsměvná letní komedie, která ukazuje, že i dnes již starší generace si dokázala užít své mládí a plašit hormony. Většího deb*la než byl Bobo jsem dlouho neviděl :-) ()

Ssova

Tak tohle je klasika ... Kdybych ten film viděla stokrát, stokrát mě nadchne a královsky pobaví... Dokonalé hlášky, dokonale vykreslená letní atmosféra... Snad se ani nedá říct, která scéna je nej, protože to byly snad všechny! ()

djerba

"Mladý muži, a uvědomujete si, že budete mít hned tři tchýně? Když jsem si poradil s celým stádem.... Já už si nějak poradím:-))." Nemůžu si pomoct, ale tenhle film naprosto bez výhrad miluju. Komedie, která nikdy nezestárne, pravidelně si ji pouštím na zlepšení nálady, případně jako antidepresivum:-).Hezčího Hanzlíka nepamatuju a lepší písničku než tu od Marušky Rottrové vybrat nemohli .Naprosto nepřekonatelných 5 hvězd:-). ()

HennessyVSOP

Další z řady českých filmů, který mne opravdu nebavil. Z hlediska děje tenhle typ romantických komedií vážně nesnáším, scénář přihlouplý, Hanzlík sice hraje blbce od krav dobře, ale postava je mi absolutně nesympatická. Film asi má své kouzlo, ale já jsem mu na chuť nepřišel. 40% ()

VeraF

"Chceš chleba radši tvrdej, nebo mokrej?" Velice příjemná a svěží komedie. Neodfláknuté a milé propracování milostného vztahu a pěkně (nekýčovitě) popsanej vesnickej život, ale stejně je nejvíc k sežrání magor Oldřicha Víznera ()

Arehanah

Jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů. Trojice Hanzlík, Vízner a Kolářová dotáhli už tak dobrý scénář k dokonalosti. "Já znám široko daleko všechny krávy, ale Vás jsem tady ještě neviděl." ()

Jamalkaa

Moc milý film, můj oblíbený. Skvělý herci, krásná letní atmosféra a neuvěřitelné hlášky, které provází životem mě a celou moji rodinu. Jedinečný!! :) ()

morepower

Zbožňuju letní komedie a tahle senem vonící pohádka je jedna z těch nej. Vobejda bez košile ale zato s velkým srdcem propadne nenápadnému pohledu uťápnuté psycholožky a ukážou nám všem, že stojí zato aspoň chvilku letět. ()

johnnie78

Tenhle film jsem viděl tak desetkrát a pokud vím, nikdy jsem ho nedokoukal, protože mě Kolářová s Hanzlíkem vždycky děsně srali. ()

Ironhead

Genialni komedie, ktera pokazde potesi a zahreje u srdicka... a pro mne nezapomenutelny mlady a naprosto nejftipnejsi Olda Vizner coby Bobo :_) ()