Není to nějak extra superhvězdný český film, rozhodně na tu dobu točil Hanzlík daleko lepší filmy. Přesto je to taková oddychovka, která ničím velkým ani snad neurazí. Je to ale pouze průměr - tak jsem to vnímal já. Celkově to vidím tak na 55% = ***(30.4.2013)

,,Znám všechny krávy v okolí, ale vás jsem tu ještě neviděl..."(19.6.2016)

Komedie mého dospívání a můj nejoblíbenější Hanzlík. Že mu to ale mezi těma všema "krávama" šlo ! :-)(10.2.2003)

Svěží letní komedie s vynikajícím hereckým obsazením. Dvojice Hanzlík a Kolářová jsou skvělí herečtí partneři, kteří i v tomto prázdninovém příběhu zazářili.(2.4.2003)

Příjemný film se skvělými výkony. Vedle ústřední dvojice představitelů musím ocenit hlavně Oldřicha Víznera, který je jako Boba prostě neodolatelný.(11.8.2003)

• - Při koupání v rybníku zastoupila za Danielu Kolářovou dvojnice. (M.B)

• - Oldřich Vízner se přiznal, že si přál hrát kovboje a ne egoistického medika. Během premiéry a dlouho po ní mu pak nikdo neřekl jinak než Boba. (mimuzik)

• - Jako 8letý se ve filmu objevil i Michal Dlouhý jako mladší bráška kovboje (Jaromír Hanzlík) Láďa. Šlo tehdy o jeden z jeho prvních filmů vůbec. (SvaPepina)