Ataque de Pánico!

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Sci-Fi
Uruguay, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

Allien.9

Atmosféra je doslova a do písmene boží (už se těším na remake Raimiho hororové klasiky "The Evil Dead"), originalita bohužel značně pokulhává. ()

pornogrind

Rozhodně mě netáhnou takový chujoviny jako je třeba Transformers, ale tahle pěti minutová invaze robotů útočících na lidskou rasu byla docela zábavná. Podpořená kamerou a ještě lepší hudbou. ()

swamp

Podobný počin jako Alive in Joburg či District 9 Neilla Blomkampa. Škoda toho nesmyslného závěru.. proč tolik povyku, když stačilo rovnou odpálit bombu? ()

PetrPan

Hergot, na začátku jsem si říkal, kristapána to je děs a na konci jsem měl jen otevřenou hubu a zíral. A to prosím za pouhých pět minut, Alvarezovi se povedlo něco neuvěřitelného, zatímco v mlze jeho robotí ničitelé vypadají jako dětské hračky, s příchodem do města se mění v pravou zkázu a vy čumíte jako u vytržení. Monstrózně vydařené ! ()

klerik

Krásne sa na to pozerá, je to pôsobvé a na krátkometrážnu zábavku trikovo namakané. Len škoda, že je to o ničom (a na svoj obsah v podstate pridlhé). Taký ALIVE IN JOBURG bol viac amatérksky, ale za rovnakú dobu stihol povedať oveľa viac.. ()

korbitch22

Nuda,destrukce,nuda,destrukce.Slušná amatéřina,která má sem tam náznak príma nápadu,ale jinak zcela nepoužitelné pro jakýkoliv další vývoj.Bay,je jen jeden ;-) ()

heyda

Na amatéřinu hodně dobrá práce. Jen škoda té rozkolísanosti. Chvílemi to působí velmi realisticky a chvílemi je to spíš k smíchu. Ale jinak určitě nadprůměrná prácička, takže ty 4 hvězdičky dám. ()

mcb

Přehlídka možností uruguayského tvůrce, která konceptem zavání Blomkampovým Alive in Joburg. Sice to nemá žádný děj a triky na úrovni společnosti Asylum, ale atmosféru a potenciál to určitě má. Jsem zvědav co Alvarez vykouzlí s Raimiho rozpočtem, díky monstróznosti námětu totiž bude muset šetřit tak pětkrát víc než Blomkamp u District 9. Ale určitě to budu vyhlížet. ()

Xeelee

Ataque de Pánico! je inspirovaný starými invazními béčkovými scifárnami a natočený je s pompézností současnejch hollywoodskejch katastrofickejch blockbusterů, což by v celovečerní podobě mohlo bejt zajímavý. Vypadá to, že by film v Raimiho produkci mohl mít něco vzdáleně společnýho s IMHO geniálním Světem zítřka, pokud se film dočká realizace. Dýchá z toho stejná braková poetika, i když je to točený v moderním stylu a děj se odehrává v současnosti. Atmosféra kraťasu je skvělá, ale schází mu něco jako příběh. Pokud nemáte rádi naivitu starejch béček z 50. let a nestačí vám pěknej vizuál a efekty, tak si jednu hvězdičku uberte. | ► Ataque de Pánico! ()

SOLOM.

Mám rád animované snímky a když jsou akčnějšího rázu, tak tím víc. Jenomže u tohoto se mi moc nepozdával začátek (animace robotů taky žádná extra třída), takže jediné co se mi líbilo moc, byl hudební doprovod. Samozřejmě nesmím opomenout destruktivní konec. Takže ve finále to hodnotím jako obyčejný průměr, který určitě neurazil, ale jinak žádná velká sláva. ()

duklak2

O tomto "filmu" jsem se dozvěděl jen díky zprávám z televize. Atmosféra je na dobré úrovni. Hudba je chytlavá. Celkově to ve vás vyvolává pocit, že konec světa je opravdu za dveřmi:-( ()

Richie666

To je normální, že vezmu hlavní track z úplně jinýho filmu a prdnu ho do svýho - jinak povedenýho kraťasu?! Na to teda neskočím. ()

maseer2

po trikové stránce neohrabaná, ale vcelku sympatická blbost s obřími roboty, která má sice nápad, ale originální přesto příliš není.. ()

Tommassi3

Fede prostě jede !! Ale to už tu taky bylo, moje slovní hříčka i podobná hříčka s žánrovými schématy, že ?! Fede Alvarez a jeho lahůdková rozcvička.. ()

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (více)