Nové hvězdy na startu, stálice na hvězdném nebi. Uvádí Karel Šíp. (oficiální text distributora)

Wyrdas

Rozhodně lepší hudební pořad než byl DO-RE-MI nebo Caruso Show. V pořadu "Rozjezdy pro hvězdy" měli zpěváci daleko lepší úroveň a o poznání větší talent. Nové hvězdy by se měli podporovat. Protože jak jinak by se měl v dnešní době objevit nový talent, než tímto způsobem? Nejsem žádný fanda těchto pořadů, ale oproti dvou výše zmíněným je tohle "pecka". ()

vZeč

Šíp dělá, co může a občas je soutěžící správně nenápadně urážející, ale princip nepřepere ()

topi80

V době, kdy jsme ještě neuměli hledat superstar, se na obrazovce objevoval tento pořad, který měl ukázat přecejenom o něco talentovanější zpěváky než televizní karaoke Caruso show či Doremi. A také se tam ukázaly kapely. Hvězda se asi z nikoho nestala (a nejspíš to asi ani nikdo neočekával), ale pro leckoho to byla příležitost ukázat se v televizi v reprezentativnějších kulisách než ve výše zmíněných pořadech. Vystoupili i známější hosté, mezi kterými se občas objevil i někdo zajímavý, kdo běžně inventářem televizních obrazovek nebyl, např. Odyssea. ()

marek29

Kolorit devadesátek dobarvovalo tohle nedovyvinuté embrio a prapředchůdce superstar.. Festival neumění zpěvu a přehlídka křečovitého moderování Trávníčka a Laurinové a můj pyžamový program po koupeli na základní škole ()