poster

Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

 • USA

  Garfield's Pet Force

 • Slovensko

  Garfield 3D

 • Slovensko

  Garfield 3

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 72 min

Producenti:

John Davis, Ash R. Shah

Střih:

Rob Neal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sona123
  **

  Šla jsem, protože jsem musela...a přežila jsem, aniž bych utrpěla nějaké závažné újmy :-) Kromě peněženky, ta myslím plakala...Nechápu, proč to bylo 3D, možná, že bez toho by do kina nikdo nepřišel. Tady na diváky asi 2x letěly nějaké předměty a to bylo vše. Zato to stálo o ranec víc. Animace taková normální, ta mě nepohoršovala. Délka jakž takž přiměřená. Největší slabinou jsou ale dialogy (příběh je blbý, ale to jsem čekala). Nevím, mám pocit, že TEN Garfield, který běží v TV jako seriál někdy o víkendu dopoledne, má chvílemi vtipné momenty a celé je to takové milé, plné jídla a Johna a tak. Tohle byla bohapustá nuda a to byl největší průšvih. Ale synovi se to líbilo, i když myslím to tak trochu hrál. A ohlas v kině, ten byl taky minimální. Ne, fakt to nestálo za to, ale dávám za dvě hvězdičky, protože až tak na těch 9%, co tu teď je, to podle mě nebylo.(16.5.2010)

 • AGAMENON
  ****

  Musím uznat, že předchozí dva díly, na které tento bezprostředně navazuje se mi vůbec nelíbily. Takže moje očekávání byla nulová, ale když ten tlouštík je všude vylepenej a je to takovej fešák, kdo by mu mohl odolat. Jin Davis napsal asi nejlepší scénář, což zní sice pěkně, přesto je to pořád minimálně sto kiláků pod úrovní zábavnosti novinových stripů. Animace pořád stejná jako v předchozích dílech, jen přibyla 3D animace a musím říct, zatím snad nejlepší co jsem viděl, navíc pokud si vezmem, že jde pouze o video film, je to trochu smutné. Ale největší kvalitou zůstává líný, tlustý, žravý kocour jehož potkání se svým bratrem superhrdinou je vtipné. Ostatní postavy jsou spíše stafáž, hlavní záporačka je na odstřel a její výbuchy smíchu mi lezly na nervy. Dabing pouze průměrný, málo lidí a Bohdan příšerný, ale Čech byl dokonalý.(18.5.2010)

 • Houbos
  odpad!

  Po dokoukání se musí z každého milovníka koček stát nepřítel všeho živého. Nezaujme ani dětské publikum. Další znehodnocení mého oblíbeného kreslenéo chlupáče už prosím ne! A ano, také hodnotím podle traileru, kam byly mistrně vsunuta veškerá čtvrtina vtipného momentu filmu a vyzrazen děj. Nevratné znásilnění prapůvodních stripů. Podobné: Teletubbies(9.6.2010)

 • Baker

  Nehodnotitelné. Předně je třeba říct, že to není Garfield, postavy se chovají náhodně a samotný Garfield ve filmu zas tak moc není. Grafika je jednoduchá, ale jakžtak vystačující. Dost mě překvapily citace např. Spidermana 3, nebo Války světů, což u filmu pro děti do 8 let není úplně běžné. A 3D je kupodivu dost dobré.(30.4.2010)

 • BEZHLAVY
  odpad!

  omfg!!! Jak jste to mohli mému milovanému Garfieldovi udělat, tak lacině jej zaprodat úplně břečkoidnímu námětu, vážně jste si mysleli, že ve 3D formátu je děj nepodstatný?? Fajn, když mi ale děti už před polovinou řekly že jdeme pryč z kina, pochopil jsem, že tady je vše úplně špatně, oproti G1 a G2... Tvůrci tohohle stupidního braku--polibte mi--však vy víte co!!!(24.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace