poster

Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

 • USA

  Garfield's Pet Force

 • Slovensko

  Garfield 3D

 • Slovensko

  Garfield 3

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 72 min

Předloha:

Jim Davis (komiks)

Producenti:

John Davis, Ash R. Shah

Střih:

Rob Neal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,247,229║ Otrasný príbeh a počítačová animácia na rok 2010 príšerné slabá, absentujú dokonca aj zábavné gagy, takže o pobavení ani reč, problém je aj v tom že človek ani nevie akej vekovej kategórii sa chce rozprávka prihovoriť, lebo tento zlepenec nemá asi pre nikoho moc čo ponúknuť, trošku to zlyhanie tvorcov napravuje 3Dverzia, ináč vrcholová ničotnosť a zbytočnosť. /videl v kine 3D verziu: 30%/(14.7.2010)

 • BEZHLAVY
  odpad!

  omfg!!! Jak jste to mohli mému milovanému Garfieldovi udělat, tak lacině jej zaprodat úplně břečkoidnímu námětu, vážně jste si mysleli, že ve 3D formátu je děj nepodstatný?? Fajn, když mi ale děti už před polovinou řekly že jdeme pryč z kina, pochopil jsem, že tady je vše úplně špatně, oproti G1 a G2... Tvůrci tohohle stupidního braku--polibte mi--však vy víte co!!!(24.5.2010)

 • Baker

  Nehodnotitelné. Předně je třeba říct, že to není Garfield, postavy se chovají náhodně a samotný Garfield ve filmu zas tak moc není. Grafika je jednoduchá, ale jakžtak vystačující. Dost mě překvapily citace např. Spidermana 3, nebo Války světů, což u filmu pro děti do 8 let není úplně běžné. A 3D je kupodivu dost dobré.(30.4.2010)

 • NinadeL
  *****

  (3x) A to kotě za mnou povídalo: "To je nejlepší film mýho života!" Mýho, pravda, sice ne, ale je fakt, že 3D bylo vyvedené a vzhledem k tomu, že hrané nebo 2D verze Garfieldových seriálů / filmů příliš nežnu, toto bylo fajn. Takže blaženě akceptuju celý kompaktní celek těchto nejnovějších příběhů, počínaje filmem Garfield šokuje a pokračujíc Garfieldovým festivalem humoru. Škoda, že k tomu měl merchandising jen kolonel z Kentucky.(2.6.2010)

 • Krabak
  odpad!

  Ubohej Gafield... To co z něj tento režisér vytvořil je odporné... Tenhle film je dělaný pro děti do 4 let. Tedy kdy si ještě to dítě užívá hlavně ten 3D efekt a nějáký děj či dialogy jsou mu ukradené. Jelikož dělám v kině, tak v 95% případech lidé ze sálu odcházej nasr**i s komentáři typu " To byla 3,14covina,kravina" atp. Pochvalnej komentář sem snad ještě neslyšel. Tak aby ne, když za tuhle velkolepou zhovadělost vyplácli 2 kila... --->0%(29.5.2010)