Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

• USA Garfield's Pet Force (více)

V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem komiksů. Garfield se nehodlá za žádných okolností nechat vyrušit čímkoliv kromě jídla. Pak se ale ve světě kreslených postaviček objeví svalnatý superkocour Garzooka s hrůzostrašnou zprávou o tom, že ve světě komiksů napadla zákeřná superpadouška Vetvix mírumilovnou planetu Dorkon a ukradla vynález, který jí pomůže oba světy dobýt. O jaký vynález jde? O molekulární směšovač, který dokáže spojit do jedné dva libovolné předměty nebo i lidi! A ti, kteří jsou takto spojeni, jsou zcela pod kontrolou toho, kdo směšovač ovládá. Zbraň ale potřebuje k provozu krystal, který Garzooka mazaně sebral. Všichni obyvatelé světa kreslených postaviček jsou v nebezpečí smíchání, leda by v sobě Garfield dokázal najít vůli připojit se ke svému superhrdinskému dvojníkovi Garzookovi a společně zachránit oba světy. (oficiální text distributora)

djbarrel

Celkem zábavná komedie s Garfieldem, nicméně čekal jsem trochu víc. Animace byla fajn, ale zrovna ke Garfieldovi se moc nehodí. 49 % ()

Memesis

Neni to takovy ze bych to bed okok cely, ale neni to to taky dobrej film. Hele OK, Garfield v komixu - Pecka,G arfieldova Show - Ujde to, ale co je tohle?! To neni jak z komixu to je zplacanina a dost! Ten film asi fakt nema doporuceni (a za to sem rad) za me 12% ()

MFZB

Prvý krát dochádza v mojom hodnotení pri animáku nižšie hodnotenie ako sú tr *. Ale fakt to bolo ťažkopádne dielo, ktoré je určené pre deti (aj to si niesom istý). Toto nechápem a ani nikdy nepochopím, že do kín chodia pičoviny a dobrého filmu sa človek nedočká ani na DVD... ()

deathmoon odpad!

Filmová noc, cca 3 roky dozadu: Usádzame sa do preplnenej sály a s nasadenými okuliarmi čakáme na začiatok filmu. 15 minút neskôr: viac ako polka kina dáva dole okuliare a odchádza spolu so mnou nájsť si sálu, kde dávaju niečo, načo sa aspoň dá pozerať. odpad.. ()

Briny odpad!

Bojím se, že jen ukázka v kině, kterou jsem viděla při návštěvě nového souboje Titánů mě naprosto odradila. Jsem si jistá, že si to nepustím (pokud se můj první dojem zmýlil, tak se omlouvám za negativní kritiku) ()

Severina odpad!

Hrozné a škaredé... opravdu nejhorší věc na které jsem byla v kině... zadarmo naštěstí, myslela jsem, že to bude vypadat jinak. :-X To je tak když se sem člověk zapomene mrknout. Velká chyba! ()

Houbos odpad!

Po dokoukání se musí z každého milovníka koček stát nepřítel všeho živého. Nezaujme ani dětské publikum. Další znehodnocení mého oblíbeného kreslenéo chlupáče už prosím ne! A ano, také hodnotím podle traileru, kam byly mistrně vsunuta veškerá čtvrtina vtipného momentu filmu a vyzrazen děj. Nevratné znásilnění prapůvodních stripů. Podobné: Teletubbies ()

RoyBatty444 odpad!

INFORMÁCIE MÁM LEN SPROSTREDKOVANÉ LEBO SOM SA NEODVÁŽIL SI NECHAŤ ZNIČIŤ SPOMIENKY NA GARFIELDA. VAROVANIE VŠETKÝM: POZOR VEĽKÝ ODPAD! RUKY PREČ! ÚPLNÁ DEMENTNOSŤ! AJ 3D JE ZLÉ! ()

Evelynne

Když vidím filmy s Garfieldem, rve mi to srdce. Kam se podělo to, co dělá Garfielda Garfieldem? To, pro co ho tak milujeme? Sarkasmus, ironie, cynismus, hrubost atd.... To všechno filmy, které jsem s G. viděla postrádají. Ale pořád věřím, že jednou natočí film, který bude o Garfieldovi! ()

BEZHLAVY odpad!

omfg!!! Jak jste to mohli mému milovanému Garfieldovi udělat, tak lacině jej zaprodat úplně břečkoidnímu námětu, vážně jste si mysleli, že ve 3D formátu je děj nepodstatný?? Fajn, když mi ale děti už před polovinou řekly že jdeme pryč z kina, pochopil jsem, že tady je vše úplně špatně, oproti G1 a G2... Tvůrci tohohle stupidního braku--polibte mi--však vy víte co!!! ()

Lucinka591 odpad!

Prave to pozeram... ale nema zmysel mrhat cas,takze idem racej na pivo. P. S. ten maly tučny ujo ,,kral,, alebo neviem co to je ani ma to nezaujima, mi nahana strach... takze vyjadrim sa NEPOZERAJTE TENTO FILM JE TO ODPAD ! ()