Ludo Decker a Anna Gotzlowski bydlí společně a oba pracují ve školce. Ludo je hrozně nepořádný, špinavé oblečení nechává všude poházené, zapomíná koupit toaletní papír a lže, že vynesl do koše plastové lahve, což mezi nimi vyvolává hádky. Ludo potká na večírku svou kamarádku Marii, která je sexy, a flirtuje s ní. Anna žárlí, a tak se mu podívá do telefonu, kde je od Marie sexy zpráva. Když to Ludo zjistí, tak je na ni naštvaný. Anna nechá v bytě na pár dní bydlet svého kamaráda Ralfa, který přijel z Afriky. Ralf je přitažlivý, má zajímavé zážitky a umí dobře vařit. Ludo najde Annin zápisník sexu, kde je Ralf uveden jako skvělý, a tak ho Ludo nemá rád. Moritz nemůže sbalit žádnou dívku, až mu barmanka dá číslo do školy flirtu, kde se zlepší v balení dívek. Anna je z Ralfa nadšená, ale Ludovi se to vůbec nelíbí. Když jsou společně v restauraci, tak se ti dva hádají, a protože se Ralf směje, Ludo ho uhodí a zlomí mu nos. Večer se naštvaný Ludo vydá s Moritzem na party v maskách, Anna si myslí, že byl s Marii, protože přijde až ráno. Když se pohádají ve školce, tak Ludo Annu opustí. Vyspí se s Marií a ona zase s Ralfem... (TV Prima)

Makky

O kúsok lepšie ako zajkovia, no stále mi to nejak nestačí. Upustilo sa z komediálnej stránky a kuriatka hrajú vyložene na vzťahy, čo je dobré. No kríza vo vzťahu, hádky a udobrovanie, to jednoducho na dve hodiny nestačí. Kuriatka ma rozhodne bavili viac, no štyri hviezdy by boli príliš. Veľmi dobrá trojka ()

peiton

Kam to speje,kam to speje-ved sa ako blázon smeje :DD Asi takouto rýmovačkou by som scharakterizovala celý môj priebeh sledovania tejto atypickej komédie,pri ktorej sa mi až nechce veriť,že pochádza z nemeckej dielne.Výrazne ma prekvapili a odkrajujem kúsoček z mojich predsudkov voči nim v rámci filmovej tvorby.Toto som si vychutnala a toto ma bavilo.Pre tých,ktorý sa chcú len tak pobaviť a nerobia im problém drobné chybičky,ktoré sa našli,ale čo je v dnešnom svete stopercentné..?!Veľmi dobré. ()

Sofia

Zatímco prvnímu dílu (Keinohrhasen) jsem vyčítala vulgaritu, tady bych vyčetla spíše sentimentalitu (ano, Til Schweiger v několika scénách dokonce brečel...). Druhý díl mi byl ale přesto nějak bližší, asi vzhledem k tomu, že žiju ve vztahu, takže mi film o partnerských krizích řekne více než film o hledání partnera. Některé dialogy jsou sice hodně klišovité a předvídatelné, happy-end až skoro neuvěřitelný, ale jde o příjemný oddychový film. A v neposlední řadě oceňuju Schweigerovu kreativitu v pojmenování své dcery - Emma Tiger Schweiger se opravdu krásně rýmuje. ()

sulimo

Tohle mě bavilo o trošičku kus víc než jednička. Sice bych se bez pár scén obešla, ale i tak se jedná o vtipnou romantickou komedii a drama zároveň, kde to mezi ústřední dvojicí jiskří tak, že by jim to mohl závidět kdejakej hollywoodskej romantickej trhák, tohle se prostě a jednoduše povedlo, a mé ženské srdce se platonicky zbláznilo do Tila Schweigera. ()

IQ Tiqe

Ještě že mezi těmi dvěma tak funguje chemie a oba se umí skvěle ksichtit, protože oproti prvnímu dílu je tohle minumálně o úroveň horší. Originalita žádná; je to laciný; nebýt pár vtípků a těch dvou, tak je to jen skoro podprůměrná romatická sračka. Ale přesto mě víceméně bavila. Se zavřenýma očima 3*. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 5 ()

• Názov filmu "Zweiohrküken" sa vzťahuje na zvieratko ušité Tilom Schweigerom. (Karush)
  • "Keinohrhase und Zweiohrküken" je názov jednej zo spoločných knižiek Tila Schweigera a Klausa Baumgarta. (Karush)
  • Hneď po premiére Til Schweiger oznámil, že plánuje a pripravuje pokračovanie Kokowääh (2011). (Karush)