Reklama

Reklama

Ludo a Anna spolu žijí dva roky. A spolu s nimi se v jejich domácnosti zabydlela i každodenní rutina. Ludo k velké nelibosti Anny značně zanedbává své domází povinnosti a jemu naopak vadí její neustálé stížnosti. Poté přijede na návštěvu na pár dní Annin bývalý přítel Ralf a Ludo potká na diskotéce svou exlásku Marii. Pár musí čelit mnoha žárlivým scénám z obou stran a také pochybám o jejich vztahu. Anna si tajně přečte Ludovy esemesky a on si zas prohlédne seznam jejích milenců, na kterém hodnotí jejich kvality. Na onom seznamu je i Ralf a jeho skóre je lepší než Ludovo… Po mnoha provokacích, Ludo nakonec Ralfa zmlátí v restauraci a vztekle odejde. Přestože jim na sobě navzájem velmi záleží, oba skončili v posteli se svými bývalými milenci… (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Ještě že mezi těmi dvěma tak funguje chemie a oba se umí skvěle ksichtit, protože oproti prvnímu dílu je tohle minumálně o úroveň horší. Originalita žádná; je to laciný; nebýt pár vtípků a těch dvou, tak je to jen skoro podprůměrná romatická sračka. Ale přesto mě víceméně bavila. Se zavřenýma očima 3*. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 5 ()

Makky 

všechny recenze uživatele

O kúsok lepšie ako zajkovia, no stále mi to nejak nestačí. Upustilo sa z komediálnej stránky a kuriatka hrajú vyložene na vzťahy, čo je dobré. No kríza vo vzťahu, hádky a udobrovanie, to jednoducho na dve hodiny nestačí. Kuriatka ma rozhodne bavili viac, no štyri hviezdy by boli príliš. Veľmi dobrá trojka ()

Reklama

sulimo 

všechny recenze uživatele

Tohle mě bavilo o trošičku kus víc než jednička. Sice bych se bez pár scén obešla, ale i tak se jedná o vtipnou romantickou komedii a drama zároveň, kde to mezi ústřední dvojicí jiskří tak, že by jim to mohl závidět kdejakej hollywoodskej romantickej trhák, tohle se prostě a jednoduše povedlo, a mé ženské srdce se platonicky zbláznilo do Tila Schweigera. ()

peiton 

všechny recenze uživatele

Kam to speje,kam to speje-ved sa ako blázon smeje :DD Asi takouto rýmovačkou by som scharakterizovala celý môj priebeh sledovania tejto atypickej komédie,pri ktorej sa mi až nechce veriť,že pochádza z nemeckej dielne.Výrazne ma prekvapili a odkrajujem kúsoček z mojich predsudkov voči nim v rámci filmovej tvorby.Toto som si vychutnala a toto ma bavilo.Pre tých,ktorý sa chcú len tak pobaviť a nerobia im problém drobné chybičky,ktoré sa našli,ale čo je v dnešnom svete stopercentné..?!Veľmi dobré. ()

Sofia 

všechny recenze uživatele

Zatímco prvnímu dílu (Keinohrhasen) jsem vyčítala vulgaritu, tady bych vyčetla spíše sentimentalitu (ano, Til Schweiger v několika scénách dokonce brečel...). Druhý díl mi byl ale přesto nějak bližší, asi vzhledem k tomu, že žiju ve vztahu, takže mi film o partnerských krizích řekne více než film o hledání partnera. Některé dialogy jsou sice hodně klišovité a předvídatelné, happy-end až skoro neuvěřitelný, ale jde o příjemný oddychový film. A v neposlední řadě oceňuju Schweigerovu kreativitu v pojmenování své dcery - Emma Tiger Schweiger se opravdu krásně rýmuje. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (6)

  • Názov filmu "Zweiohrküken" sa vzťahuje na zvieratko ušité Tilom Schweigerom. (Karush)
  • "Keinohrhase und Zweiohrküken" je názov jednej zo spoločných knižiek Tila Schweigera a Klausa Baumgarta. (Karush)
  • Ve filmu má divák možnost vidět v televizní show boxera Wladimira Klitschka. Ten se na své zápasy připravuje a trénuje právě v Německu. (Punisher)

Reklama

Reklama