Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

Kuny27

To je strašné. Taková agentura - to je doslova zvrácené. NICMÉNĚ filmové zpracování a kvalita to je klasa! I přes oplzlost to mělo přece jenom do sebe! Pěkná oddechovka. Jo a ještě něco - OBROVSKÝ palec nahoru za "dirty dancing scene"! ()

DonQ

Duris je pan charisma a i díky němu je film přijemnou svěží komedií s krásnými exteriéry . Typ komedie , kterou si dáte klidně víckrát . ()

Rssa

Výtečná komedie s francouzským šarmem, romantika je sice ústředním motivem, ale jako samotná dějová linka by nebyla žádným zázrakem. Co tento film vyděluje od ostatních jsou herci, hlavně ti v ústřední dvojici. Duris je mým druhým nejoblíbenějším francouzským hercem (po Belmondovi) již od prvního Erasma, tady je v životní formě a září. Stejně tak Vanessa, léta se na jejím obličeji sice podepsala, ale stále má svou jiskru. To plus vedlejší postavy a maličkosti dělají výborný film. 80 % ()

pedro33

prijemna francuzska jednohubka, taziaca zo sympatickych postav a krasneho prostredia, Vanessa je stale sexi zenska...idealny filmik na vecer pre dvoch. ()

Hanys_

V rámci žánru "romantická komedie" je tohle asi nejlepší snímek za posledních pár (desítek) měsíců. Těží hodně z nádherných monackých exteriérů (skvělá reklama pro movitější dovolenkáře), ale hlavně z dost originální zápletky, která byla v tomhle francouzském podání téměr plně využita. Čistých 5 to sice není, ale jak říkám - v rámci žánru je tohle lahůka, kterou jsem tady dlouho postrádal, a proto nemůžu níž...9/10 ()

dopita

Velice slušnej romaťák postavenej na originální zápletce, kterej nepostrádá humor ani tah na bránu. Zkrátka blbina, která pobaví - mě to ke spokojenosti stačí. ()

bloodline

Alex Lippi (Romain Duris) vo Francúzsku rozdeľuje, zatiaľčo iný Alex ("Hitch" Hitchens) za "Veľkou mlákou" už nejakú dobu spája. Aj keď je výsledok ich "činnosti" protikladný, na body stále vyhráva Hitch. L' Arnacoeur osvieži ako príjemný provensálsky vánok azúrového pobrežia, ktorý záverom a lá Hollywood happy end by Danielle Steel schladí ako večerný mistrál a zmetie zo stola dojem rýchlejšie ako detský Dom Pérignon na silvestrovskej oslave. Avšak legendárna kombinácia Monte Carlo/Ferrari môjmu srdcu nedovolí rozsvietiť menej ako 4* :) ()

enyama

Z této francouzské romanťárny se vyklubalo moc milé a vtipné překvapení:-) Jemný humor, skvělá parafráze hříšného tanečku a zabodlá vidlička v necitlivém stehně:-) tak to bylo nejvíc:-D ()

HArna

Já mám prostě pro filmy z Francie strašnou slabost. Hůmor, kamera, krajina, režie, herci, všechno ok, taky Vanessa Paradis. Tohle je tutovka, která mě nikdy nezklame a jeden z nejlepších francouzských filmů. ()

DannyBoy80

CINESTAR Ostrava, 5.9.2010: 75%. Toto určitě zválcuje všechny romantické komedie, které v poslední době vznikly za velkou louží. Uvolněné, humorné. Paradis je krásná, zahráno rutinérsky. Prostě uvolněná komedie pro oddych a pobavení. Parodie na Bondovky a jiné rádobyklasické snímky. ()

ClimbVibe

Máte rádi romantiku, ale i francouzské komedie? Není lepší volby. Pro mě osobně to je velice příjemné překvapení, film dělaný s rozumem a citem... Chytrý, přesto pro široké publikum. A ačkoliv jsem si zprvu myslel, že hlavní představitelé mi nesednou - opak byl pravdou. ()

Bety88

Tohle byla nejvtipnější komedie za posledních x let. Bublala jsem smíchy s přestávkami skoro celý film. Zvlášť hříšný tanec byl opravdu těžký kalibr, chudák Swayze. ()

Harapes

Na poli romantických komedií mohu jen konstatovat,že mám v tomto žánru novou filmovou hvězdu a to je tento filmeček.S takovým nadhledem vyprávění a velmi dobrou zápletkou jsem se příjemně bavil celý film.Paráda ()

Ynés

Konečně příjemná francouzská romantická komedie, která upřímně rozesměje a neomílá stále dokola stejný šablonovitý scénář. I Romain Duris zde vysílá nemalé charisma, o kterém jsem byla přesvědčená, že postrádá. Pro fanoušky Hříšného tance potěší ještě o trošku více. ()

iampatrik

85% V rámci romantických komedií patří Lamač-Klamač do TOP. Skvělý nápad, vkusný humor, charismem sršící hlavní postava, dobře vyprané hudební kousky, které dokreslují určité situace a koneckoncům i dobře zvolená destinace a ani "klasický trapný konec" mi nekazí skvělý pocit z filmu. ()