Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

nikoletkaa

Měla ke mně přijet studentka z Francie v rámci výměnného pobytu. Tak jsem přemýšlela, jaké plány mám přichystat na první její večer u nás. No nenapadlo mě nic lepšího, než si projít francouzské filmy z poslední doby. A dobře jsem udělala. S Audrey jsme se smály, což je úspěch, když se vidíte s někým poprvé v životě, něco málo jsem pochytila z francouzské konverzace, oblíbila jsem si Vanessu, která je vážně úžasná (nechápu, co ten Johnny vyvádí) a kochala jsme se nádhernými francouzskými exteriéry. Takže díky, Audrey :) ()

Nolanofil

Pre mňa príjemné prekvapenie. Čakal som typickú americkú sračku, kde nejaký cááápo, bude baliť ženské len tak pre vlastné potešenie a na trafí na tú pravú... no po pár minútach som sa dozvedel, že to netočia Američania a že to určite nebude sračka (i keď obavy z počiatku boli, predsa len to točia Francúzi a tí sú známi pre svoj tupý zmysel pre humor vo filmoch). Pretože scenár je natoľko originálni, svižný a vtipný, že som neveril čo vidím a počujem, skoro celý film som mal úsmev na tvári ktorý striedal iba hlasitý smiech. Niekedy sa proste oplatí nečítať obsah a nechať sa prekvapiť. ()

Jabro

Svěží, nenáročná komedie, která si na nic nehraje. Humor podavá hezky nenuceně, přesně tak jak to má být, výběr herců je super, hudba je vybrána také dobře! Přesně typ komedie podle mého gusta.. ()

barteca

Klasicky ztřeštěná francouzká komedie, která pobavila, ale nenadchla. Francouštinu milo slyšeti, ale Vanessu už radši vyměniti. ()

strangercz

Po dlouhé době romantická komedie, která je skutečně zábavná. Ústřední dvojka je výborná, romantika a zábavnost jsou skvěle vyvážené a Vanessa Paradis je krásná. Jdu na pět hvězdiček po uležení v hlavě to byl jeden z nejlepších filmů co jsem letos viděl. ()

jane1106

Romain Duris rozhodně není okoukaný tuctový typ (a Vanessa už vůbec ne). Kdysi mi (nejen on) proklatě znechutil Arsena Lupina, po (K)lamači nicméně uznávám, že na něm přece jen něco je. Mírně nadprůměrná romantická komedie s možná už trochu recyklovaným námětem, ovšem bavící o něco chytřeji a odvážněji než hollywoodské produkty obdobného ražení. ()

Gastovski

Očekával jsem více vtipu a nápaditosti, kterého se mi nedostalo. Herci jsou v poho, ale příběhově to opravdu žádný zázrak není a nějaký ten zvrat? Ani jeden. Zkouknout a zapomenout. Teď si dám zase na čas pauzu s filmy, kde se vyskytuje slovo romantický. ()

chrispe

V dnešním moři stupidních a sprostých (ne)komedií pro mě jasný nadprůměr. Sympatická dvojice (Vanessa Paradise s MAXI dírkou mezi zuby a Romain Duris... s celým tak trochu velkým chrupem :)...), trochu Hříšňáku, osobního strážce a... vůbec. Líbí se mi. ()

Platom

Příjemná romantická komedie o ničiteli vztahů, která dopadne tak trochu jinak, než by si sám ničitel vztahů vůbec troufal odhadnout... Ba ne, nedopadne! Je to film s velmi předvídatelným koncem i dějovým průběhem. Proč tedy 4*? Protože je mezi tou záplavou romantických komedií přece jen o něco lepší a velmi zábavný. ()

Chundys

Bylo to hezký já se bavil. Hlavní hrdinka mi teda moc nesedla (myslím vzhledově), ale jinak parádní romantická komedie :-) ()

adriane9

Achjo.. když já se na tu Vanessu prostě nemůžu koukat, jak kdyby ji ten přední zub nějak chyběl nebo co.. Jsem strašný detailista takže celý film kde měla ona svou pasáž jsem jí koukala do pusy a přemýšlela jak by se to dalo opravit takže nemám z filmu skoro nic.. Celkově mi to přijde scifi nemožný , že jen tak někdo určí který pár je šťastný a který ne... Herci nepříjemní, děj nezajímavý a proste nuda. ()

Vesecký

Tahle slátanina je něco mezi primitivnostmi Hollywoodu a sladkobolnou červenou knihovnou německé produkce. Ale spíš se blíží té tuctové americké produkci. Scénář velmi slabý, nelogický, výkony herců podprůměrné. Komedií bych to nenazval vůbec, k smíchu ba ani k úsměvu mi tam nepřipadalo vůbec nic. Kam až dospěla kdysi tak skvělá francouzská kinematografie, když se podřídila (ne)vkusu průměrného diváka? Velice, velice blízko k L.A.... ()

inachisio

Velice příjemná, bezvadná francouzská, komedie se velkou spoustou vtipných scén, které nutí k tomu, pouštět si je pořád dokola. Sympatický hlavní hrdina s o trochu méně sympatickou hlavní hrdinkou, která ale i tu díru mezi zubama odčinila příjemným hereckým výkonem, se do filmu hodili. Důležité byly i vedlejší postavy, bez nichž by to, samozřejmě, nebylo vůbec ono, a které jsem si oblíbila snad ještě víc, než hlavní charaktery. Příběh měl nápad a dobrý scénář. Profesionální rozpadač vztahů je prostě geniální. Zkrátka příjemný relaxační film pro zasmání, který je přitažený za vlasy dost na to, aby to bylo vtipné, ale ne moc, aby to bylo trapné. ()