Drž se pro lásku. Připravte se na smích a slzy. Marley Corbett (Kate Hudson) je mladá, krásná, divoká a zábavná slečna, má ale strach si pouštět lásku blízko k tělu. Ačkoli je zvyklá brát všechny nesnáze s humorem, návštěva lékaře (Gael Garcia Bernal), její život zásadně změní. Oba jsou vtažení do dobrodružství vzájemného poznání, které jim pomůže odkrýt věci které nepovažovali za možné. (oficiální text distributora)

Gogen

Pejsek s kočičkou vařili dort a do kastrůlku postupně dávali filmová klišé. Není divu, že se občas člověku z toho dortu udělá nevolno. Může občas narazit i na ňáké to chutnější sousto, ale závěrečná pařížská šlehačka je pernamentka na záchod jak vyšitá. ()

LuciusWlk

Další Listopadová romance. To vás napadne asi jako první. Není to tak hrozné. Je to téma umírání zabalené do romantického pláště s humorem a zajímavě napsanou postavou Marley (Kate Hudson). Je to trochu tuhé, ale postava Marley je fakt trhlá a přitom rozkošná. ()

Michelle75

Kate Hudson, ta mi dává zabrat, mám jí ráda čím dál tím víc. Je většinou sympatická, obyčejná, veselá a milá,stejně jako v tomhle filmu a navíc jí to hraní jde. Celkově si myslím, že herecké obsazení a vztahy mezi zúčastněnými jsou tak hezké, že veškeré mínusy jdou stranou. Ač se nejdená o originální námět, originální zpracování a ani o originální film, tak některé scény jsou velmi hezké a zachycují to podstatné. Těžko říct nakolik se to bude líbit ostatním, ale mě si to získalo za těch pár lidských okamžiků. Jedinou velkou výtku mám k Bernalovi, kterému bych za ten jeho účes nakopala víte co. :o) ()

Hanys_

WTF? Bernala mám celkem rád, ale v posledních dvou filmech celkem přestřelil (Letters for Julia a tohle). Hudson je tady opět ve své typické roli - to by zas až tak nevadilo. Co ovšem vadí je, že tohle je hybrid různých žánrů a z žádného jejich pohledu tenhle film nefunguje (na komedii málo vtipné, romantika nefunguje a na drama málo dramatické...) Takže nejlepší na celém filmu je Little Bit of Heaven - čili Peter Dinklage... ()

Giggs

Totalne neoriginalny namet, ktory však nikdy neomrzi, navyše podany prijemnym, nenasilnym spôsobom bez zbytočne srdcervucich scen. Žiaľ ako tradične bez napadu a prekvapenia. ()

Bohemák

Začalo to jako klasická přiblblá romantická komedie (všechna klišé dovolena a postavy se tváří jako v seriálu Sex ve městě), ale s přibývajícími desítkami minut (které se zpočátku zdají nekonečné) se z toho stává docela chytré drama. ()

kolemjdouc

Poměrně kvalitní scénář s občas opravdu vtipnými dialogy.Škoda, že je Kate už zaškatulkovaná v takovýchto filmech.Které vždy pokazí tvůrci kýčovitostí. Ona má talent na víc.Výběr Bernala jako jejího partnera ...I když je Kate štíhlá ,vedle něj působila jak matrona. ()

tterez

Přesně z filmů tohohle typu jsem nejvíc vyřízená. To zase budu mít ráno kruhy pod očima. No..vážit si toho, co máme, prostě není snadný. ()

lucijelucije

Ou ta K. Hudson je prostě k sežrání =) A dát ji dvě hvězdy by byl hřích, už jen kvůli ní =) Ovšem příběh téhle všemožné komedie, romantiky a všeho na co si vzpomenete, je dost diskuzní. Filmy o smrtelných nemocích, když tvůrci vědí, jaké jsou hranice snesitelnosti, aby se s z nich nestaly žrouti na vytřískání emocí, mám ráda. Nerada to říkám, ale A Little Bit of Heaven, stojí hodně na tenkém ledě. ()

lareinna

Dívať sa na to, ako zákerná choroba berie život krásnej, mladej a veselej žene, nenechá človeka chladným. Ale bolo tam veľa veselých momentov, síce pomerne jednoduchý dej, ale určite nenudí ani na chvíľu, pretože sú tam krásne vzťahy. Divák možno vníma Kate Hudson ako veselú herečku väčšinou z komédií. A možno preto mi podvedome nesedela na takúto rolu, ktorá je náročnejšia po tej dramatickej stránke, ale napriek tomu si myslím, že tento film si rozhodne zaslúži viac.. ()

sona123

Celé to stojí a padá s roztomilou Kate. Je to rádoby ztřeštěné, je to takové pěkňoučké a musí se to líbit... ()

suzanne1997

Já nemůžu dát víc hvězdiček, už jenom proto, že umře, tenhle film se mi líbil, ale myslím si že by měl potěšit šťastným koncem. Podle mě by se měla vyléčit, i když vím, že v normálním životě to tak není, jinak se mi film líbil. Já bych mu jinak nic moc nevytkla, byl hodně dobrý, ale co, každý jednou umře a je jedno, jestli dříve nebo později. Lidem, kteří nemají rádi špatný konec, tak těm ji v žádném případě nedoporučuji. ()

Lou_DLy

překvapení. líbilo. je to vtipný, lehce morbidní v závěru :). Kate i Gael hrajou výborně, dobrý je rozvíjení takovej těch "tajny" motivů jako netalent na vyprávění vtipů nebo přátelství mámy se Stanleym. ()

Anakinekcz

Prvoplánový, citově vyděračný kýč se sice solidní béčkovou hl. herečkou (Kate Hudson), ale zase s hlavní mužskou postavou, která vypadá jako panenka Barbie. Nějak se s takovými "braky" minulý rok roztrhl pytel... ()

msn odpad!

Debilnejsi, stupidnejnsi a otravnejsi film jsem dlouho nevidel. Pro ty ktere by to mohlo snad alespon okrajove zajimat - takhle onemocneni kolorektalnim karcinomem vskutku neprobiha/nevypada. Ve skutecnosti je to mnohem horsi. Nikoliv vsak horsi nez tento filmovy kousek. Scenaristy natuknuta lecba tohoto nadoru ma taktez spolecneho s realitou jenom naproste minimum. Zato dabing byl top notch killer ! P.S.: VIC KLAVIRU ! HLAVNE VICE KLAVIRU ! (zabit) ()

Tred2

Imo podhodnocené. Taková dámska verze 50/50 s o něco méně charizmatickými herci a trošku slabším koncem. Některé momenty byly možná trošku mimo, ale i tak má film určitě co nabídnout. Možná kompletní rozdílnost postav může způsobovat problémy s empatií. Každopádně když přihlédnu některým povedeným "hlodům" (jako je první setkání s Whoopi), tak na 4 skončím celkem bez problému. ()