Táta: matka pluku (TV film)

Mr. Troop Mom

Bláznivé prázdniny v tábore

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 80 min

• Wafs

Totálne tuctová ,,komédia". Tvorcovia tohto filmu sa zrejme pokúšali o komédiu, ale bola to totálna kravina. Otrasné herecké výkony, George Lopez sa celý film snažil byť vtipný, ale bol len trápny a tie deti tiež. Každá podobná komédia sa tiež začína tak, že je jedna partia detí a druhá nepriateľská. Nedalo sa to pozerať a vypla som to po pol hodine. Rozmýšľala som, že dám jednu hviezdu za Jane Lynch, ktorú mám rada, ale tento film si nezaslúži ani pol hviezdy. Nechápem, ako niekto na toto dokáže dať 4 hviezdy.(1.9.2012)

• merigieren

jelikož nejsem dvanáctiletá školačka, tak nedokáži docenit kvality tohodle veledíla. Na táboře jsou dvě skupinky malých holek s dvěma vůdci a podivnou soutěží. Mimo soutěžení se týmy nesnáší a dělají si naschvály, taky je tam vedoucí vojenského tábora a spousta moralizujících a výchovných rčení. Nic zábavného a koukatelného...(22.2.2015)

• Andronikos

Miestami je táto komédia dokonca nezdravo seriózna (vzťah otca k dcére), miestami ale naopak komediálnosť prechádza do neznesiteľnej a neuveriteľnej frašky (hneď na začiatku napr. správanie sa rodičky a ľudí okolo; fixovanosť slečny Hulky na vypchatého medveďa atď.). Sympatický je záver, v ktorom je relativizovaná predchádzajúca šablónovitá čiernobielosť postáv (neznesiteľné, protivné fúrie zo "záporného" kolektívu vs. trochu pubertálne naivné, ale vcelku milé príslušničky "kladného" tímu). Film si ďalej príjemne doberá napr. "kecálkovstvo" dospelých ("kempoval jsem od svých osmnácti měsíců") či hodnoty a správanie teenagerov (žuvačka vo vlasoch, potreba mobilu, fóbia z tmy) a pri patrične (tj. žánru zodpovedajúco) redukovaných očakávaniach sa dá oných 80 minút bez nejakej duševnej úhony prežiť, príliš zábavný a vtipný Mr. Troop Mom minimálne pre divákov nad 13-rokov ale naozaj nie je.(16.7.2012)

• Malarkey

To, že je tenhle film sračka, Vám musí být jasný už od samotnýho počátku. Nicméně to, že tenhle film je právě taková sračka způsobilo, že jsem si od malování obyváku musel odskočit, abych se na to pořádně podíval. Jinak bych tomu totiž snad ani nevěřil. Nejlepší na tom všem bylo, jak nikdo neuměl hrát. George Lopez k tomu všemu hrál jak kdyby čerstvě vyskočil z psychiatrický léčebny. Na druhou stranu bylo hodně vidět, že se celej ten film bere s těžkou rezervou. Takže z původního odpadu jsem nakonec skočil na dvě hvězdičky. Bylo to tak strašně blbý, až jsem se docela i nasmál. A jak to u těch rodinnejch americkejch filmů z dílny Hannah Montana bejvá, závěr byl ze všeho nejtrapnější/nejvtipnější. To proto, že to všechno skončilo takovým heppynendem, až jsem se z toho málem začal srát duhu. Rodič George totiž nejenom, že všechno zvládnul, ale ještě pro haranty objednal nějakou ultra cool kapelu náctiletých z Lost Angeles, kteří pro ještě mladší fanynky zahrály mega hustý fláky, aby všichni nakonec umřeli s úsměvem na ksichtu.(27.9.2015)

• dogrose

Přiznám se, že americké komedie docela sleduju, protože mne zajímá, kudy se tento žánr ubírá, či, řečeno s Cimrmanem, zda další filmy budou také tak slabé :-). Je to zase recyklace vděčného tématu, jak se otec-samoživitel stará o svou pubertální dceru a co z toho vznikne. Nicméně to není tak špatné, rozhodně je příjemná změna, že hlavní roli odehrál neprvoplánově krásný herec hispánského původu a děj je převážně situován do tábora. A samozřejmě Jane Lynch se dokonale vyřádila v roli Hulky jí šité přímo na tělo. Nic světoborného to není, ale odpočinula jsem si a zasmála se. Podruhé to vidět nemusím.(13.5.2012)

• - Film se natáčel ve Vancouveru v Britské Columbii v Kanadě. (rafix)