Mladá a krásná Jane (Natalie Portman) je manželkou toho nejhoršího zloducha ve městě. Když se jednoho dne její manžel Bill (Noah Emmerich) obrátí proti vlastnímu gangu a vrátí se domů těžce postřelen, Jane ví, že je čas oprášit svou zbraň. Obrátí se na svého bývalého milence Dana Frosta (Joel Edgerton), aby jí pomohl ochránit farmu před pomstou Billova bývalého gangu. Zatímco Jane a Dan chytají padouchy do důmyslných pastí, staré city se začnou probouzet. (A-Company CZ)

DonBraso

Romantický drama s westernovým hávem v pozadí.Co budu říkat,zklamaní jako prase.Takový herecký esa,kdy jsem tedy nepoznal ani,že tam hraje "Mekgregoř" tak snad největší plus je za ty masky :D Ostatní je doopravdy dlouhá nuda,kdy jsem měl film jako usínací doping,kdy jsem krásně třikrát usnul jak batole.Bohužel doopravdy žádná sláva.Edgerton mě vážně poslední dobou baví,ale jelikož si sáhnul i do scenáře tak nevím co tam chtěl kouzlit.Ono celkově film má producentů tak deset,že je to sakra znát,že z toho vyšel docela paskvil,který nahodí Jane v podání nic moc ufňukaný Natálky do otěží,kdy si vzpomene na svýho bejválýho,aby jí pomohl s kšeftem za všechny prachy.Myslím si,že tohle bylo komorní až moc,kdy to vážně nudí neskutečně moct romantickáma kecama,který se ještě snaží zabít čas flashbackema,aby se vlastně dělo na plátně i něco jinýho,než tma s příšernou kamerou v akční jedný sekvenci,kde nic nevidíte.To bravo.Hudba isa Gerrrad?To jako fakt?Překvapení mám leda z toho co čtu zde. ()

dudo24

Priemerný western reznutý s romantikou. O nič by som neprišiel keby som to nevidel. Páčilo sa mi zachytenie doby. Dobré obsadenie. McGregora som najskôr ani nespoznal. Nevedel som sa vynadívať Natalie Portman. Strašne krásna žena je to. ()

VanillaIce

Ani jako fanoušek westernu nemůžu vystřelit víc... A přitom natočit v dnešní době skvělý western jde- např. True Grit nebo dokonalá miniserie Hatfields & McCoys. ()

kacir

Ak by sa jednalo o televízny film na nedeľňajšie poobedie, tak v pohode.. Ale toto nebol televízny film na nedeľňajšie poobedie. ()

CrazymanM

Spíše podprůměrný western,plný keců,pohledů do dáli,já nevím,prostě podívat a zapomenout!Jen na konci jsem se podivil,když v titulcích byl Ewan McGregor,říkám si koho on vlastně hrál?!Vůbec jsem ho nepoznal!!! ()

baclajean

Záver síce značne nereálny, ale Natalie sa snažila, ako sa len dalo, to jej treba nechať. Celý film som mal pred očami Ewana McGregora, a predsa som ho nespoznal. Načo taká kamufláž? ()

veverysiak

Bola by to obyčajná kovbojka, keby tam nebolo toľko nereálnych vecí, vôbec by nevadilo, že dvaja strelci vyhubia celý pištoľnícky gang, ale že sa im takmer nič nestane, tak to vadí, lebo potom je to rozprávka, nie western, a to nenormálne znižuje jeho kredit, zaškrípalo aj pár dialógov, potom aj prvoligoví herci robia zbytočnú robotu, takže 35%. ()

argo.smile

Trailer navnadil, Gavin prilubil a nakoniec bola z toho nuda po cely cas. Cakas, cakas, kde kdo komu co vystreli z hlavy a nakoniec sa aj dockate, ale az par minut pred koncom. ()

bonovox

Western z netradičnou ženskou hrdinkou. Ewana som na prvý raz ani nespoznal ale celkovo sa jedná o stráviteľnú návštěvu divokého západu. ()

Heywood

Lepší, než by jeden čekal, typický příběh o lásce a bandě lumpů a Portman je překvapivě přesvědčující. Výkon McGregora je pod psa, exteriéry jsou nádherné, hudba neruší. ()

raru

Nechápem vcelku nízke hodnotenia,pre mňa celkom príjemný nadpriemer.Jasné,že tu nemusela Natalie podávať herecký výkon ako napr. v Čiernej labuti,ale inak to bol vcelku dobre filmársky zvládnutý western. ()

knoxwile100

Já se na to docela těšil a on je to opravdu nudný film. Třičtvrtě filmu je zbytečných jak šuspik při šachové partii a ta špatně zpracovaná přestřelka, které chybí šmrnc, napětí a logika jen a jen redukují kvalitu filmu, při docela obstojných hereckých výkonech Natálky a Joela, níž a níž. Přitom scénář byl dobrý a pán Ouu Connor, který již natočil dobré filmy, měl k dispozici kvalitní herce a očividně i nějaký ten rozpočet, to dojebal nudno-hnoidním způsobem. ()

lada32

Jedním slovem skvělý western. Nechápu nízké hodnocení, nenechte se odradit. I kvůli tomu jsem přidal jednu hvězdu. ()

Conancon

Kupodivu.....! Nečekal jsem ..! No ,ale jo dalo se to vydržet i pres chvilky nudy, nakonec to byla taková žánrové pohádka s dobrým koncem. Oscilují mezi 3...4...tentokrát budu za hodného a pridam.. ()

Motyuek

Když padouši předvedli naprosto originální způsob dobývání domečku tím, že si drbali bříška o střešní krytinu, zatímco hlavní klaďas je za pomocí brokovnice jednoho po druhém sundával jak já o třech králích baňky z vánočního stromku, pochopil jsem, že tohle nenatočil žádný genius, I tak režii neodpustím minelu jak hrom, totiž že když Natálka střílí hořící desperády, tak je zcela zjevné, že kromě maketky použité v tomto filmu, tato dáma pušku nikdy nedržela v ruce a ani netuší jak se opravdová zbraň při výstřelu chová. Když dále vezmu v potaz nepovedené prostřihy do minulosti, otravnou hudbu a nepochopitelný happy end (kam doprdele jedou když vystříleli všechny zlouny v celém širém okolí?), pak mi z toho vychází strašné fiasko. Nevím co si od toho autoři slibovali, ale totálně se to nepovedlo. ()

Pythonator

Pěkný westernový příběh, který bohužel przní jakýsi pofiderní nádech televizní produkce. Tohle opravdu nebyla schopná režie. Natálka samozřejmě úžasná. ()

Mark1983

Od Gavina O'Connora bych čekal něco mnohem působivějšího než je tento průměrný western - nijak zvlášť zaujatelný. Spíše jako by se jednalo o laciný televizní snímek. ()

Westerny jsou zpět

28.09.2014

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

22.09.2013

Divoký západ jej láká už nějakou dobu. Hrál třeba padoucha v propadáku Jonah Hex a měl se objevit v hlavní roli problémového a mnohokrát přeobsazeného westernu Natalie Portmanové Jane Got A Gun. K… (více)

Jude Law jako podmořský Indiana Jones?

Jude Law jako podmořský Indiana Jones?

03.05.2013

V poslední době odmítl několik rolí. Vycouval třeba z westernu Jane Got a Gun, což byl asi dobrý tah, protože film se potýká s dalšími problémy, aktuálně jej opustil i Lawův náhradník Bradley Cooper… (více)