Skoročtyřicátník Bruno Hamel žije poklidný šťastný život v městečku Drummondville s manželkou Sylvií a osmiletou dcerou Jasmine. Bruno je chirurg a život mu probíhá každý den podobně. Jeho rodina není ničím výrazná a moc se neliší od ostatních. Hamelovi si žijí svůj spokojeně jednotvárný život, dokud jednoho podzimního odpoledne není Jamsine znásilněna a zavražděna. Od té chvíle se Brunovi celý svět zhroutí. Aby ne, když přišel o vše, pro co doteď žil. Jeho jediná dcera, kterou tak miloval, je mrtvá a on nemyslí na nic jiného, než jak ji pomstít. Když je vrah zatčen, v Brunově zatemněné mysli plné nenávisti a pomsty se začne tvořit plán, jak dostat dceřina vraha a krutě ho potrestat za zločin, jenž spáchal. V den, kdy se vrah objeví u soudu, Hamel začne svůj podrobně promyšlený plán uvádět v realitu. Vraha unese ze soudní budovy a později pošle policii krátkou zprávu o tom, že násilník a vrah jeho dcery bude mučen po dobu 7 dní a poté popraven. Jakmile Bruno dokoná své dílo pomsty, jež se mu promítalo v mysli od smrti Jasmine, si pak sám vezme život. (petrzelka)

Pitryx

Ke konci mi to přišlo už uměle a zbytečně natahované, kratší stopáž by byla jen ku prospěchu věci. Ale jinak jsem čekal filosofickou slátaninu plnou keců o morálce, leč byl jsem mile překvapen. V podstatě se žádné nevedly, doktor šel, kam chtěl a moc řečí kolem toho nenadělal. Bohužel, nebylo to žádné gore, což je v tomto žánru dost škoda. Přesto mohu snímek doporučit. Má to v podstatě zpočátku i spád, jen ke konci je to takové jak jsem napsal v úvodu. A právě za ten skoro úplný konec s vidinou dávám další mínus./////// Ten osel, který sem napsal úvod, (petrzelka) film vůbec neviděl, nebo byl ožralý. K soudu vůbec nedošlo a vrah nebyl unesen z budovy. Ale už jsem si na to tady zvykl, je to tu běžnou věcí. Hlavně že si sem hodil spoiler jako kráva. ()

muti

ked sa dostanem k tomu ze niektore casti proste len pretocim, pretoze viem ze sa tam nebude nic diat tak nemozem ist nad 2*. inac ho ten otec na moj vkus riadne setril, keby to bol azijsky film tak by si urcite neodpustili 1000-needle-torturing :) v podstate slabota. vraha mojej dcerky by som si podal rozhodne preciznejsie... cakal som ze francuzi to budu mat krvavejsie. taky the tortured bol o triedu lepsi. ps: Flipnic uz nejak starne :D ()

rigby

Oko za oko, zub za zub? Nebo nechat vše na spravedlivé spravedlnosti? Či nastavit druhou tvář? Co je vlastně správné, co je morální? Kam až lze v touze po spravedlivé pomstě zajít? A pomůže pomsta vyrovnat se se ztrátou nejbližšího? ()

wwii9

Smutný film. Ťažko hodnotiť. Ináč pôsobí na človeka ktorý má deti a inak sa na to díva nejaký bezdetný mladík čo si tu na tomto filme užíva násilné trestanie a popri tom sleduje aj akýsi umelecký podtón. Naturálne zobrazenie bolesti, ktorú prežíva otec zavraždeného dievčaťa, nie je pre diváka-rodiča ktovieaký filmový pôžitok. Táto téma je vhodná skôr pre dokument. Nuž, ťažko hodnotiť - smutný film. ()

Snakefinger

Paralela k The Tortured je tady naprosto nabíledni. Rodiče se mstí vrahovi svého dítěte s naprostou grácií...... pro otrlé. Top psychologie a super závěr. Nemá smysl více prozrazovat. Lepší je nechat diváky si užívat ()

redsparrow

Hm, tak díky moc, že v popisu je vyzrazený komplet celý děj i vyústění, chtěl jsem to vidět, ale teď už to jaksi nemá smysl. ()

Deivulak

Hmmm tak nevím celou dobu čekám na scény s mučením a moc sem se jich teda nedočkal.. snad byly jen tři a ješte k tomu krátky .No dost velký zklamání.. ()

mdf

Těžko říct co všechno můžete cítit,když vám zabijou dítě.Pomsta a mučení.Otázka je jen,kdo koho vlastně víc mučí. ()

lineker

Solidně provedena sonda do mysli otce, který přišel o to nejvíc ve svém životě. Film zkoumá různé úhly pohledu na ten snad nejhorší zločin, který lze spáchat. Je několik pekel, nebe však jen jedno. Explicitní scény byly čistě účelové a dokreslovali čirost zoufalství raněného otce. ()