Lázeňská komedie plná zlodějů a podvodníků, převleků, trapasů a nedorozumění, ale především bláznivého humoru... Televizní komedie scenáristky Anny Vovsové a režisérky Zuzany Zemanové Šejk se odehrává v malých léčebných lázních někde na severu Čech. Podařená partička ochotnických herců se zde skrývá před zákonem, aby se co nejdříve dostala do ciziny a unikla tak zaslouženému trestu za vyloupené klenotnictví. Rozpory však neexistují pouze uvnitř této skupinky, ale i mezi ředitelem lázní a ženským personálem, především mezi ředitelem a jeho vlastní dcerou, masérkou. Ta mu odepře poslušnost a dává výpověď ve chvíli, kdy náhrada za ni neexistuje. To vše přináší řadu komediálních situací, ve které nechybí ani převleky mužů za ženy a není v nich nouze o smích. Komedie Šejk tak připomene slavnou a úspěšnou divadelní hru i film Charleyova teta. Televizní film Šejk má ctižádost stát se situační crazy komedií, tedy žánrem, který na naší obrazovce v rámci dramatické tvorby absentuje. V hlavních rolích se představí Jaroslav Dušek v roli ředitele lázní a Miroslav Táborský v úloze vydařeného šejka. (oficiální text distributora)

miki68cz odpad!

Slabota, z crazy komedie je trapas, zbytečně vyhozené peníze za nic. Jedině, že by to herci hráli zadarmo jako charitu. Tenhle film se České televizi opravdu nepovedl. ()

Pitryx

Když se muž převléká za ženu, přijde mi to trapné a ne k smíchu. Zde je možno pochválit svižný děj, pohanit brzké prozrazení zápletky (ačkoli je asi jasná každému od začátku) a pak už jen dodat, že na jeden zbytečný večer u obrazovky to jakž takž ušlo. 201109066601/6739 ()

Bilky odpad!

Priserne! Skoda casu nielen nasho divackeho ale aj kazdej zucastnenej osby tohto "hviezdneho" projektu. Scenar a rezia by si zasluzili titul MALINA ROKA. ()

SenFlxr odpad!

Neskutečně hloupé. Nečekal jsem mnoho, prostě klasickou "slátaninu" z produkce české televize na zaplácnutí nedělního večera, ale tohle je hodně nepovedené i ve svém oboru, tzn v oboru nedělních kravin na ČT1. ()

Mikecat odpad!

Ved už prestaňte chrlit jeden odpad za druhým,radšej natočte 2 filmy,ale poriadne trháky,čo budú stáť zato!!!!!!!!!!!! ()

kubik 7 odpad!

Opravdu prapodivná rádoby "crazy comedie" se zvláštní "zápletkou", dějem bez jasné linie. Jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděl. Mrzí mě, že herci poměrně zvučných jmen se dokázali propůjčit pro film tohoto typu... Asi nejvíc z celého večera jsem se pobavil u níže napsaných komentářů :-D ()

Vault_13

Ale jo, občas jsem se zasmál (že by to bylo tím vínem?), i když Dušek a Polívková by si zasloužili hrát a rozehrát se v něčem lepším. ()

uncle

No byla to slátanina...ale bylo zde pár vtipných míst a ty dvě hvězdičky jsou pro Taťjanu Medveckou...ta byla fakt roztomilá...:-) ()

maarr odpad!

Česká televize už bohužel dohnala komerční stanice co se kvality tvorby týče. Neuvěřitelně ubohý "humor". ()