Hlavní večerní sportovní zpravodajství soukromoprávní televize Nova, které každý den následuje po pořadu Televizní noviny, obsahuje krátký sestřih z nejsledovanějších sportovních událostí jako jsou fotbal, hokej, tenis nebo formule 1. Na závěr sportovní relace je rubrika zvaná "Borec na konec", kde jsou uveřejňovány zdařilé, kuriózní, vtipné či nepovedené sportovní výkony. (zdeny99)

Kindernay odpad!

Tohle nemůžu hodnotit jinak, po všech stránkách daleko horší než Branky,body,vteřiny na ČT.. na Nově nikdy sport dělat neuměli, po tom,co tam přešli lidé z Galaxie Sport se to hodně zlepšilo, ale pokud jde o sportovní pořady a přenosy, tak ČT prostě u nás nemá konkurenci. ()

easer07

Je to víc smysluplnější, než Televizní noviny, ale dávám stejné hodnocení, u tohohle se nepobavím, jak je to nesmyslné. Ale ještě hvězda za Borec na konec, vždycky chcípám. ()

DarkAvenger

Typická Nova, pár nejdůležitějších zpráv, zplácaných ani ne na 5 minut v absolutně nejmodernějším televizním studiu....člověk se dozví výsledky fotbalu a zná borce na konec, nic víc tam neuvidíte. ()

Voxel

Šlo by to udělat i mnohem lépe, ale jsem vděčný alespoň za něco. Navíc za těch pět minut se toho stejně moc stihnout nedá. Jinak mě docela překvapuje jak všichni furt prudí Poulíčka, zas tak špatnej nebyl a občas mě i rozesmál i když nechtěně :-). ()

ohinek

Víte kdy se na sportovní noviny má cenu dívat? Každý cca druhý víkend kromě zimního období kdy se jedou závody F1 (pokud se na ně díváte). Tuto oblast má nova celkem dobře zmáknutou, v dění má své komentátory a člověk se často dozví zajímavé věci. Zbytek škoda mluvit. ()

DžejPý odpad!

Noviny o všem možném okolo sportu... Občas (možná nedopatřením) byly i nějaké výsledky sportovních akcí. Obě dámy (víc jsem jich neviděl) alespoň koukatelné, duo P+V počtem vtipů ohrožuje G+S... Občas kousek zahlédnu, když přetáhnou 20:00, dobrovolně na to nepřepnu :-) ()

myst3ry odpad!

Přenesení stylu Televizních novin na sport... takže žumpa. A to radší ani nebudu mluvit o tom, jak jsou tam všichni hotoví ze Sparty. ()

Basketak8 odpad!

Opravdu nechutně vytvořené sportovní noviny. Dozvíte se zde celkem 3 věci: výsledky fotbalu, výsledky hokeje a rubriku Borec na konec. Občas zde také padne zmínka o tenise, ale ostatní sporty asi TV Nova zapomněla. Pokud ČR něco vyhraje, tak se zde poté o této události mluví téměř až do konce. Možná ten Borec na konec byl dobrý nápad, ale časem také omrzí… 1/10 ()