Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Pavlínka9

Pakárna nad pakárny o tom, jak špatné střihy a velmi nevěrohodná Jennifer Lopez bojuje o přízeň diváků :D :D Nejlepší na celém filmu byla malá dcerka, která musela být ze situace, které ve filmu zažívá se svou matkou, silně poznamenaná. Doufám, že jen v rámci filmu. Ne i ve skutečnosti z natáčení :D :D ()

Hexa odpad!

Abych dokázala vystihnout naivitu hl. hrdinky a vůbec celého filmu, dovolím si popsat část děje. Mladá žena s malou dcerou utíká do neznáma, nemůže platit kreditkama a nemá ani floka (ačkoliv jí byly peníze a ubytování nabízeni od známých). Najde tedy svého otce, kterého v životě neviděla a o jeho existnci věděla jen z úst své mrtvé matky. Shodou okolností je její otec bohatý, velmi bohatý. Jde za ním, řekne mu "jsem tvoje dcera, toto je tvoje vnučka. Potřebuju peníze". Její naštvaný obličej poté, co je odmítnuta vystihuje celý film. Bleh. ()

Bobik9

Jennifer mě od toho opravdu odrazovala a na první pokus jsem to ani nedokázal dokoukat. Když jsem se ale po roce k tomu dostal znovu, tak musím přiznat, že mě to mile překvapilo. Bylo to průhledné, herci na h*vno, ale mělo to slušnou atmosféru. A nic víc a nic míň bych k tomuto filmu nepotřeboval. Je to jednoduché, rychlé a překvapivě záživné. ()

mzss1

(80%) Ale jo, tento film DOST mi sedl, až se trochu divím tomu nízkému, průměrnému hodnocení, ale co už … Chápu, že to není nic převratného, téma asi už ohrané, ale já se bavil od začátku do konce. Jennifer Lopez je sympaťačka, krom svojí očividné krásy i to charisma v sobě má. Zkrátka, utáhla celý film. Její filmový manžel Billy Campbell to sehrál též výborně. Roli slizkého a manipulativního parchanta zvládl bravurně. Snímek obsahuje spoustu napínavých scén, věčných útěků a přesouvání se do různých míst. Hudba od Davida Arnolda se zde povedla. Finále bylo už trochu přehnané, ať už vysoce inteligentní příprava a zabezpečení domu, tak už boj ženy proti muži, ale nijak zvlášť mě to neiritovalo, ba naopak bavilo. Víc chyb v tom hledat nemohu. Určitě se na tento film ještě někdy podívám. Vysokou úroveň to mělo. ()

lennyd

To o čem se chudé číšnici Slim (J.Lo) ani nesnilo se stává realitou. Mitch (Billy Campbell) ji zachrání před ponižující sázkou, a do roka a do dne je Slim vdaná, žije v obrovském domě a má pětiletou dcerku Gracie (asi to nebylo tak úplně do roka a do dne :) ). Jenže manžel je stále více pryč z domu, a Slim náhodou přichází na to, že má milenku. V manželské hádce ji pak Mitch zbije. A pak ještě několikrát. A tak Slim bere Gracie, a snaží se před násilníkem zmizet - ale ten se před ničím nezastaví, a s kumpány ze zločineckých kruhů Slim pronásleduje. Brzy Slim zjišťuje, že jí před Mitchem nikdo (ani zákon) nepomůže, a že se bude muset bránit sama ... Já teda nevím, ale mě se tento film dost líbí - je pravda, že týraná Slim má oproti tisícům podobně postižených žen ve skutečnosti velkou výhodu, a to bohatého tatíčka, který vždy přispěchá v tu pravou chvíli na pomoc. Taky je zvláštní, jak (dle scénáristy) je jednoduché v USA "zmizet". Stačí si vybrat z novin někoho zemřelého a požádat o kopii rodného listu a je to, hm. Jennifer Lopez mi ale tady přijde docela ok - hlavně si myslím, že nakrátko ostříhané ji to sluší mnohem víc - nevypadá tak jako ta husička ze začátku.... ()

• Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)
  • Natáčelo se od 21. března do června 2001. Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)