Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

os10

No zde mě kupodivu nenadchla ani J.Lo (že by kvůli jejímu krátkému účesu:), každopádně se takové vyústění filmu dalo očekávat a jedná se o celkem klasickou dějovou linii, která nepřekvapí vůbec ničím. ()

epsyn5

No náhodou mě se to celkem líbilo,,Jennifer ukázala, že není pouze královnou soap-oper,,ale že dokáže i věrohodně zahrát.. ()

Neel

Jennifer Lopez sice opravdu nemusím ani trochu, ale zas tak špatný to nebylo, i když poněkud nafouknuté. Holka se toho zkrátka nebojí, vždycky se cpe se do něčeho, co neumí. Závěrečná bojová scéna dobrý, ale taky přefouknutý. Domácí násilí není v kinematografii příliš často používané téma a příběh, myslím, je zpracovaný dobře. Až na tu tragickou Jennifer. ()

Agent008

Jediný film Jennifer Lopez na který se dá dívat ale jen tak dohromady maximálně hodinu na kterou ho měli sestříhat. Navíc působila dost komicky rvačka J.Lo. s manžílkem na konci. ()

fandula

Já se bavil.Bavil jsem se do chvíle než se najednou Jennifer(asi sami) zkrátily vlasy.Kvůly té hrůze dávám 4*.Ale já se bavil až do krve.Po filmu jsem byl bocitově ale i adrenalinově někde jinde a chtěl jsem udělat nějakou bitku jako ve filmu. :D ()

Olafa

Tenhle film mám ráda. Možná proto, že jsem hrdá ženská, co by si nenechala jen tak dávat přes držku (aspoň si to o sobě ráda myslím). Jennifer Lopez mi nepřijde vůbec tak špatná herečka, jak o ní všichni říkají. Průměrná, to možná, ale určitě ne špatná. Film který neurazí. 3,5* ()

kecka007

Jennifer mi nepříde zas tak hrozná. Film má skvělý námět,zápletku i překvapující závěr. Napětí se občas také naskytne. Film,který neohromí,ale určitě ani neurazí.4* ()

Camel91

Film když jsem viděl poprvé velice mě bavil, byl jsem napjatý co se bude dít, fandil jsem hrdince at uteče a nenechá si už víc tohle líbit, pravda mohli domácí násilí trošku protáhnout, aby jsme fakt měli pocit bezmoci ženy proti silnějšímu muži a že ho ona musí opustit i když to není uplně snadné. Její úprky za kámošem, prosba otce o pomoc, skrývání, panika apod. vše mi sedělo a líbilo se mi to. Chápu že borec by se asi nikdy nezatavil, ale ten konec mě opravdu zklamal. Najde si černocha, ten jí naučí být Tomp Riderem nebo čím a ona se mu ve stylu Mission Impossible pokusí nakopat prdel jen aby dokázala že jako žena není až tak slabá oproti muži. Dal bych klidně plný počet za realistický začátek dnešní kruté doby (kdy to bývá ještě horší) ale za absolutně nerealistický konec to musím snížit, klasické zastřelení by mě uspokojilo víc. ()

enoemis13

Vzhľadom na hodotenie som očakával niečo oveľa horšie ... akurát ten bohatý tatko, tá retiazka a ten záver ... a ešte tí herci ... 50% ()

Oxiduji

Fíííí a jedeme z kopce...to je zase slátanina...zdá se, že celá konstrukce filmu drží jen na čestné slovo a díky prdeli Lo, kterou by se chtěl, aspoň jednou, vysrat snad každý. Příběh plytký...krásná+chudá naběhne zazobanci s ohavným knírem. I když přichycen při mrdu s jinou, stačí zapráskat vousem a Lo odpouští. Ovšem pozor!! Stačí posléze zadržkovat a už ji má...vypadalo to na hezkou čenichovku, jenomže to by byl krvavý gejzír, takže voalááá..máme jen mírně natržené líčko. Poté zdrhačka jak sviňa a máme tady Lo v nejděsnější parochni. Mihne se ex-ťulpas, který by ji rád zkontroloval čárku..ale kdepak. Ještě mrdnem s Noahem o sloupek, ať máme čistý stůl. Šaráda pokračuje...za měsíc zde stojí vycvičená superžena, stroj na smrt...a věřím, že i ta její prdel by dokázala přestřihnout desítku drát. No a pak už se přes pár kotrmelců a výhružně omotané dlaně vřítíme do finále...Kníratej je kaput a Lo si konečně může zatančit dupáka s dalším debilem. Jedna hvězda za Juliette (kde ta se tam vzala) a druhá za Lo, protože prdel. ()

k.rakonos

Zase tak špatné to rozhodně nebylo. Přesto trochu rozporuplný pocit - první 2/3 celkem kvalitního drama - thrilleru, s řadou napínavých okamžiků dost srazí poslední třetina, zejména souboj, kdy se z Jennifer stane bojovník z ringu, to bylo dost přehnané. Přesto není film ztráta času. ()

zuppa

Klasický konzumní béčko. S přihlédnutím k tomu, že Lopézová je neherec, nevidím na jejím výkonu nic tak strašného. A v porovnání s naší novou " hereckou " plejádou, která tak zuřivě předvádí svůj um v televizních seriálech se mi alespoň nechtělo zvracet. Dle hodnocení a komentářů jsem si totiž pro jistotu připravil kyblík. ()

Dominique55

No, tak jak tak koukám tak se v komentářích sešla asi banda tupců, která si v životě nezažila zhola nic a lidi, kteří vůbec netuší o co jde... Nebo možná tuší až moc dobře, samy toho napáchali až až a tak přeci nemohou být na straně nějakého filmu, kde jim nakope zadek nějaká ženská...Vám je špatně z filmu a mě z vás....Taky koukám, že je tady většina která závidí J.L. ať už její krásu, všestrannost či slávu. Možná, že se nesnaží přesvědčit, že na to na co sáhne, to umí, možná je to prostě holý fakt, který druhé egoistické osoby dost popuzuje....A nevím co máte furt s tím jejím zadkem asi jste ještě neviděli zadek Kim Kardashian! a promintě, ale zřejmě jste si vůbec nevšimli, že ten film stejně není o J. L. a že je v podstatě úplně jedno kdo by ho hrál, protože tam jde o děj a myšlenku toho filmu. Tento film je podle skutečné události a je natočen velice dobře. Neviděla jsem začátek, ale přišlo mi, že se hlavní hrdinka zpakovala docela brzy...Teda logicky samozřejmě ne, ale na to co se děje dnes ve světě až moc rychle...Je obdivuhodné potkat takovouto ženu, která po první nevěře a jednomu útoku domácího násilí od svého manžela zdrhá a je jí úplně jedno, že nemá kde bydlet, jíst a podobně....V tomto případě měla naštěstí kamarády, kteří jí mohli nějakým způsobem pomoci. Z tohoto filmu by si měla vzít každá ženská příklad. Ne jen doma v koutě fňukat, zatloukat, stydět se a mít strach. Protože pakliže s tím nic nezkusí udělat, tak ať se pak nediví, že má celý svůj život v háji...Dnes když jsou ženy oběti do které je staví agresor, tak se tam ještě s přitakáním uvelebí i ony sami a automaticky přijímají svou nezdravou roli aniž by se jí zkusily postavit přímo a čelem. Jsou vlastně oběti samy sebe. Zatímco tahle žena se podívala svému strachu zpříma do očí, pokusila se svůj osud změnit k lepšímu a nestála jen tak nečinně na místě...Doufám, že jednou bude každá žena takto sebevědomě aktivní a činná, protože potom by se pro nás svět stal tím krásnějším místem. A Vesmír takovéto jedince vždy podpoří. Myšlenka, která padla ve filmu: že matka může odnést své dítě kamkoliv, protože se to nepovažuje za únos, ale za starostlivost by měla být v těchto případech jasná, daná a stát by se podle ní měl řídit! Proč by jako téma domácího násilí nemělo být vhodné pro natáčení??Aby se o tom co se děje doma za zavřenými dveřmi domácnosti nevědělo a pořád se to tutlalo a ženy tak tiše trpěli dál??To by se mohlo říct z pohledu názoru o každém filmu a jeho tématu. Není to vhodné možná tak pro ty, kteří přesně tohle doma páchají a tak se jich to dotkne, nechcete a ani si prostě neumíte vy chlapi přiznat a představit si, že by nad vaší mocí vzala kontrolu obyčejná ženská. Zřejmě se to velmi dotýká vašeho srabáčského ega. Věřím tomu, že ženy které si tímto také prošli, tak u tohoto snímku seděli se zatajeným dechem, maximálním vžitím se do role hlavní hrdinky a čekali jen na to až to tomu psychopatovi pěkně nandá. S 60ti kg a dobrou, kvalitní přípravou a soustředěností by to mohlo vyjít docela pěkně, ovšem s mými 45ti kg si už nejsem tak jistá...Určitě po něm aspoň zdědila to jeho jmění a já jí to jedině moc přeji. Když někdo konečně vezme svůj rozum do kapsy, nemá línou hubu a přestane se jen vymlouvat tak jde všechno, jak vidíte;)A když už chcete komentovat, tak do toho zahrňte prosím všechno a neobracejte pozornost jen na jednu věc.... () (méně) (více)

katikka

Neviem, čo je horšie: pozerať sa na J.Lo v rozvláčnej romatnickej komédií, kde sa aspoň nevyžadujú vážne herecké výkony, alebo na akčný triller, kde sa zo servírky stáva akčný superhrdina. Celé je to také umelé, klišoidné a nedostatočne uveriteľné. Ale určite to pohladí dušu každej ublíženej ženy, ktorá by chcela všetkým tým sviniarom rozbiť držku :) Takže gradáciu, spád a násilie to má, ale to je asi tak všetko. ()

Rathe

Sám sebou jsem překvapen, jaké jsem dal hodnocení, ale mě se to líbilo. Začalo to jako každý typický film Jennifer Lopez, takže to co přišlo pak jsem vůbec nečekal. Dokonce jsem to i Jennifer věřil. Jediné co bylo příšerné klišé, které z části potopilo konec filmu, bylo bojové umění, kterým Lopez disponovala. Ale jinak jsem byl příjemně překvapený. ()

Pollini

Nejsem fanda Jenifer Lopez a filmy o domácím násilí mi dělají hodně zle, stačí, že to vidím ve skutečnosti. Tady v tom filmu to zdaleka není tak zlé, jak bývá u těchto filmů zvykem. Slečínka prostě zdrhne a je to. Atmosféra celkem o ničem, herecké výkony nevýrazné, příběh nic moc. ()

Maza2222

52 % na takový zážitek? To si že mě opravdu děláte p-del. No a co, že je to o domácím násilí? Ale k filmu. Příběh je hodně děsivý a celkem dobrý. Herecké výkony byli super. Jeniffer Lopez se mi líbí jako zpěvačka, ale tady fakt válela. Ten její zadek je hezký ( teď mě prosím neukamenujte) dál bych čtyři, ale když vidím to ubohé hodnocení, tak 5* a 90% ()

splaty

Kterak se důmyslný vrah ze servírky stal. Chvílemi jsem měla pocit, že malá dcera Jennifer Lopez hraje líp než J. Lo. Mohlo to být mnohem lepší, kdyby v tom bylo víc života. Příběh promyšlený skvěle, jen tam chyběla ta šťáva, která by mě donutila na film jen tak nezapomenout. ()