Show Rickyho Gervaise

• USA The Ricky Gervais Show

Série(3) / Epizody(39)

Od tvůrců seriálu Kancl a Komparz přichází nový komediální seriál z produkce HBO, Show Rickyho Gervaise. Třináct animovaných epizod s hlasy Rickyho Gervaise, Stephena Merchanta a jejich kamaráda a kolegy Karla Pilkingtona, jehož nekonvenční úvahy a teorie byly pro dvojici tvůrců mnohokrát zdrojem inspirace. Mezi probíraná témata patří například podstata vynálezů 20. století, nový návrh pro kontrolu populace, jak se vyvinula filozofie v průběhu věků, Karlova kulatá hlava a myšlenky o charitě. Pravidelnou součástí pořadu je Opičí zpravodajství a čtení z Karlova deníku.

HBO uvádí druhou řadu komediální show od tvůrců úspěšných seriálů Kancl a Komparz. Show Rickyho Gervaise je animovanou verzí podcastů, které si vysloužily zápis v Guinessově knize rekordů za největší počet stažení. V hlavních rolích vedle Rickyho Gervaise uslyšíte Stephena Merchanta a kolegu, kamaráda Karla Pilkingtona, jehož neobvyklé úvahy byly pro mnohé z příběhů inspirací. Mezi tématy, kterými se druhá řada zaobírá, jsou vědecké novinky 21. století, bizarní historky z lékařského prostředí, Karlova fascinace dvojníky a dvojčaty, atp. Pravidelnou součástí je Opičí zpravodajství a čtení z Karlova deníku.

HBO uvádí třetí řadu Show Rickyho Gervaise, animovaného komediálního seriálu od slavných tvůrců seriálů Kancl a Komparz. Půlhodinové epizody, natočené na základě velice populárních audio podcastů, namluvili Ricky Gervais a Stephen Merchant, po boku svého kolegy a kamaráda Karla Pilkingtona. Stejně jako v předchozích řadách se i tentokrát Show Rickyho Gervaise soustředí na výstřední Pilkingtonovy myšlenky, jež v komické rovině skvěle kontrastují s Gervaisem a Merchantem. Ve třinácti zbrusu nových a super zábavných epizodách se Ricky se Stephenem noří do tajemných spletitostí Karlova mozku - od bizarních lékařských příběhů, přes nově objevené druhy hmyzu až po vynálezy, které jsou absolutně k ničemu. (HBO Europe)

Pepper_x

"No it wasn´t like that. Straight to the point, it was like get your knickers off." Rickyho smích je více než brutální a stejně tak jeho oblíbená hláška "you´re talking shit, Karl". Čím víc projektů s Karlem, tím více absurdity. ()

Uesbe

Carl.........ja milujem Carla s tými jeho prízemnými, ale často zaujímavými komentármi a námetmi........oni dvaja sú odporní smradi, ktorí ho len zneužívajú..... ()

uodevr

Karl Pilkington for the president! For the King! For the god! For the freakin' creator of all universe! Karl je tak neuvěřitelně prostý a jednoduchý člověk, že jeho myšlení člověku v dnešní společnosti normálnímu prostě musí přijít ryze geniální. A zatímco většinou je to klasicky Gervaisovic prdel, nezřídka mluví takovou čistou pravdu, kterou dokonce i ten Ricky odmítá vidět a připustit. Jak sám Ricky pronesl, tohle by se mělo jmenovat The Karl Pilkington Show. ()

Riverin

Podľa mňa absolútne geniálny seriál a asi jediný, ktorý som bola schopná vidieť celý. Síce celý seriál vznikol len podľa rádiovej show ale nápad ju pretvoriť do animovanej podoby je briliantný aj s tými bezcieľnymi kecami:). Túto trojicu bláznov na čele s Karlom a maniakálny smiechom Rickyho Gervaisa som si neskutočne obľúbila a môžem zaručiť že sa od nich neodpútate. ()

triscimy

Viděl jsem jeden díl a moc mě to zaujalo, chci vidět víc! Řešili se tam v podstatě kraviny pro člověka, kterej nemá smysl pro filozofování. I když to je možná moc silný slovo, prostě se tam řeší věci, který můžete probírat s kámošema v hospodě po pár pivech. ()

kriplozoik

Ne příliš známá, ale úžasná show, jejíž ústřední postavou není Ricky Gervais, ale mistr Pilkington osobně. Animace je i její styl je pěkný (trochu podobný Yogi Bear). Ano, čas od času by mě zajímalo vidět určité scény v reálu, na druhou stranu kreslená forma umožňuje takovou abstrakci, kompozici a další věci, které by bylo velmi těžké nebo nemožné reálně natočit. Animace slouží jen jako pomůcka k vizualizaci ad absurdum toho hlavního - a to je Pilkingtonův pohled na svět. Pokud vám sedne, máte před sebou extrémně vtipný seriál, na kterém budete závislí, dokud nenakoukáte všechny jeho díly. ()

Not_Batman

"Play a record Karl.." Jedna z nejvtipnějších věcí co jsem kdy viděl, trio Gervais, Merchant,Pilkington a jejich humor mi vyloženě sedl. ()