Show Rickyho Gervaise (TV seriál)

Ricky Gervais Show, The

Animovaný / Komedie

USA, 2010, 39x22 min

Craig Kellman

Damon P. Yoches

Dlouho mě nic nepobavilo tím správným způsobem jako tenhle pokecový počin. Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to bandičku, která se sejde u jointa a užívá si své výplody fantazie (hlavně ten Rickyho smích:)))). V postavách se promítají jejich osobnostní rysy (jak je znám odjinud) a to je na tom všem kouzelné a dodává na přirozenosti. Karlův pohled na svět mě uklidnil, že asi nejsem jediná, kdo je divný:) Jeho představy jsou opravdu geniální, neovlivněné masou, konzumem apod. ale zároveň neuvěřitelně vtipné. A kombinace s animovaným obrazem jim umožnila zobrazit i ty nejúchylnější představy:)) Kluci, jste nejlepší!!(8.12.2011)

O tejto rádiovej show som doteraz nemal ani tušenia, takže mi vôbec nevadí jej recyklácia. Vlastne som tomu vďačný, pretože inak by som sa k tejto kultovej vecičke nedostal. Absolútne nesúhlasím s užívateľom Anderas; podľa mňa je tento nápad konverzácie bez zmyslu výborný, animácia nie je "familyguyovská", ale krásna hanna-barberovská, Karlovo zmýšľanie je neuveriteľné a celá show je riadne návyková. Jednoduchá zábava.(8.2.2011)

• tomeek

Velice zvláštní... seriál? No prostě kreslená talkshow, animovaná na nahrané rozhovory, takže postavy se zadrhávají a působí to opravdu přirozeně. Animace je jednoduchoučká (ruce, ústa), ale humor typicky Gervaisovský, což ovšem nesedí každému. Abych řekl pravdu, na rozdíl od Office nebo Extras toto není nijak extra zábavné. V podstatě jde jenom o to, že plešatý maník se snaží něco vysvětlit a ti zbylí dva si z něho dělají prdel a pořád mu skáčou do řeči. Je to ukecané a takové vlažné, musím dát za dva.(6.4.2011)

• Hapretor

Totální výmaz diváka/posluchače. Plnohodnotných 25 minut plkání o absolutních blbostech. Nevím, kdo je větší retard? Jestli Karl, s těma svejma nemožnejma teoriema, nebo Ricky, kterej se směje jak hovado a jen reaguje na nesmysly, co chudák Karl vytahá až z paty. Jestli je to vše hrané a schválně, klobouk dolů. Jestli je to, bohužel, naostro, doopravdy, upřímnou soustrast Karle a i Tobě Ricky. Dělat blbce z blbce už nejde. Pak seš akorát ty ten blbec. A ještě k tomu nudnej.(22.12.2011)

Tak toto je ten z Rickyho projektů, se kterým jsem měl dlouho problém (jež však, k mé spokojenosti, do konce série pominul). Naštěstí jsem si říkal, že první sérii doklepu a v průběhu ní jsem The Ricky Gervais Show přišel na chuť. Animovaná forma mi zpočátku přišla zbytečná (pominulo). Vadilo mi, že si z Karla utahují a vysmívají se mu často jen jakoby z principu, protože je to přeci little round-headed buffoon (stále lehce přetrvává). A nejvíce mi vadilo, když si Ricky nesmírně utahoval z Karlovy myšlenky ohledně darování kozy africké rodině a poté přesně jeho názor použil v jednom ze svých stand upů. Toto rozhořčení však otupil čas a já si čím dál více užíval Karlovy myšlenky a světonázory i animovanou formu... 25.9.´13 - druhou a třetí sérií si mne The Ricky Gervais Show definitivně získala a doputovala do seriálové TOPky... 100% (1. série - 90%, 2.-3. série - 100%)(15.8.2013)

• - Po velkém úspěchu rádiových show na britské stanici XFM se trio rozhodlo k uspořádání podcastů, které byly ještě úspěšnějšími a staly se nejstahovanějšími a nejoblíbenějšími vysíláními roku, což vedlo i k animaci tohoto seriálu. (Akaforty)

• - Podobně jako v seriálu Kancl (od r. 2001) i zde jsou mezi scénami krátké záběry třeba na tiskárnu, počítač nebo automat na vodu. (DJDVD)

• - Pilkingtonova přítelkyně Suzan, o které Karl často vypráví, není nikdy zobrazena tak, aby jí bylo vidět do obličeje. (kriplozoik)