poster

Show Rickyho Gervaise (TV seriál)

 • USA

  Ricky Gervais Show, The

Animovaný / Komedie

USA, 2010, 39x22 min

Režie:

Craig Kellman

Střih:

Damon P. Yoches
(další profese)
 • Unnamed
  *

  Ano, jako stand-up comedian a moderátor Zlatých glóbů je Ricky úžasný (dokud se tedy neuchýlí k recyklaci svých starých vtipů) . Show Rickyho Gervaise je však nudná. Karl jako jediný má co nabídnout svým pohledem na svět, a nebýt zbylých dvou aktérů, mohla by to být i dobrá show. Ricky se celou dobu jen stupidně směje, společně se Stephenem se naváží do názorů Karla, přerušuje, uráží ho a ukazuje světu, že on je ten nechytřejší člověk na světě s odpovědí na vše. Dle mého názoru neexistoval žádný jiný než komerční důvod pro vznik tohoto pořadu. Animace taky špatné a o ničem. Nebýt Karla, dám pořadu hodnocení "odpad!".(8.2.2012)

 • Ixbalanke
  *****

  Dlouho mě nic nepobavilo tím správným způsobem jako tenhle pokecový počin. Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to bandičku, která se sejde u jointa a užívá si své výplody fantazie (hlavně ten Rickyho smích:)))). V postavách se promítají jejich osobnostní rysy (jak je znám odjinud) a to je na tom všem kouzelné a dodává na přirozenosti. Karlův pohled na svět mě uklidnil, že asi nejsem jediná, kdo je divný:) Jeho představy jsou opravdu geniální, neovlivněné masou, konzumem apod. ale zároveň neuvěřitelně vtipné. A kombinace s animovaným obrazem jim umožnila zobrazit i ty nejúchylnější představy:)) Kluci, jste nejlepší!!(8.12.2011)

 • tomeek
  **

  Velice zvláštní... seriál? No prostě kreslená talkshow, animovaná na nahrané rozhovory, takže postavy se zadrhávají a působí to opravdu přirozeně. Animace je jednoduchoučká (ruce, ústa), ale humor typicky Gervaisovský, což ovšem nesedí každému. Abych řekl pravdu, na rozdíl od Office nebo Extras toto není nijak extra zábavné. V podstatě jde jenom o to, že plešatý maník se snaží něco vysvětlit a ti zbylí dva si z něho dělají prdel a pořád mu skáčou do řeči. Je to ukecané a takové vlažné, musím dát za dva.(6.4.2011)

 • grogodil
  ****

  Tak toto je úplne iná debata, než to, čo už leze každému krkom u nás v podaní Adély a Sajfu. Karl Pilkington je proste fenomén, balancujúci neustále po ej tenkej hranici oddeľujúcej géniov od vypatlaných bláznov. Jeho názory a myšlienky sú proste jedinečné, občas detinské, naivné a možno aj hlúpe, no ak tu niekto pôsobí ako blbec, tak je to bohužiaľ Gervais (aj s Merchantovou podporou) s tým jeho otravným smiechom a snahou spraviť z Karla za každú cenu vola tým, že ho bude chytať za slovíčka a prekrucovať ich význam. A ešte oné - mám Gervaisa a jeho vystúpenia rád, no z týchto animovaných rádiových podcastov je jasná jedna vec - buď je to hrané a Karlove repliky má na svedomí Ricky (čomu osobne neverím), alebo podaktoré Gervaisove historky v jeho stand-upoch sú prachprosté vykrádačky Karlových myšlienkových pochodov (debata o darovanej koze africkej rodine a pod.).(14.5.2012)

 • BigDeal
  ****

  O tejto rádiovej show som doteraz nemal ani tušenia, takže mi vôbec nevadí jej recyklácia. Vlastne som tomu vďačný, pretože inak by som sa k tejto kultovej vecičke nedostal. Absolútne nesúhlasím s užívateľom Anderas; podľa mňa je tento nápad konverzácie bez zmyslu výborný, animácia nie je "familyguyovská", ale krásna hanna-barberovská, Karlovo zmýšľanie je neuveriteľné a celá show je riadne návyková. Jednoduchá zábava.(8.2.2011)

 • - Mnoho diskuzí z podcastů, které byly animovány, již proběhlo na původním rádiovém vysílání XFM o několik let dříve. V těchto vysíláních se také objevily vtipy a situace, které skončily ve scénářích seriálů Idiot na cestách (od r. 2010), Komparz (od r. 2005), Life's Too Short (od r. 2011) nebo Derek (od r. 2012). (Akaforty)

 • - Po velkém úspěchu rádiových show na britské stanici XFM se trio rozhodlo k uspořádání podcastů, které byly ještě úspěšnějšími a staly se nejstahovanějšími a nejoblíbenějšími vysíláními roku, což vedlo i k animaci tohoto seriálu. (Akaforty)

 • - Pilkingtonova přítelkyně Suzan, o které Karl často vypráví, není nikdy zobrazena tak, aby jí bylo vidět do obličeje. (kriplozoik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace