Pět bývalých členů speciálních jednotek se společně pokusí okrást narkobarona, spustí tím ale řetězec nečekaných důsledků a jejich vztahy budou podrobeny zkoušce. (Netflix)

majorzeman13

Skvělé lokace hor a džungle,skvělé obsazení+přehledná akce,když na ní došlo !! Za mne lehce nadprůměrný filmeček=68%. Kamera je moc fajn a je to hezky nasnímané ! Zkrátit filmovou stopáž snímku a přidat tam více akce a byl bych nadšen !! PS: "Barák jako sejf a vše se posralo" ()

podlet

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - nevim jestli ste to někdo hráli, ale většina her má svý fanfilms na youtube. Tohle se nepřímo dočkalo profesionálního podání s až nečekaně dobrym hereckym obsazením. Pro milovníky akce poměrně realisticky podaný PMC postavy a bojový techniky. Pro milovníky akce v podobě filmu to ani neni moc děravý a baví to od začátku až do konce. ()

EricNor

Film naprosto postrada jakékoliv napeti a jakykoliv konflikt. Jeste navic chybi zaporak. Tempo je podobné jako kdyz v primorskem letovisku rozvazi vlacek lidi na plaz a zpet do hotelu. Mate pocit, ze tim nechcete jet, ale nejak se tam dostat musíte. Kde by se dalo jet z kopce, pribrzdime at dodrzime tempo. ()

evita_

Neviem ani jedno meno ani jedného z hrdinov tohto filmu, proste absolútne nezapamätateľné. Nikto nič nespravil preto, aby som vedela ako sa volajú, ale v zásade to nevadí, viete si vymyslieť akékoľvek krycie mená ktoré sa vám proste na jednotlivé postavy budú hodiť. Ale k veci, keby Ben nebol tak strašne ozrutne chamtivý celé by to mohlo skončiť absolútnym happyendom, moje srdce by zaplesalo a žili by šťastne až kým nepomreli...Nuž ale nie, vidíš jednu stenu, nestačí ti, chceš viac. Nevadí. Možno by som sa sa v takom šoku z toho čo vidím zachovala rovnako, a možno aj nie. Asi skôr nie, ale dobre, tiež nie som profesionál so zbraňou v džungli ako boli chaloši. Veľmi dobré, pútavé, so zaujímavým nápadom. ()

michalek.k

Banda nesympatických vojáků okradne narkobarony potom se všechno už jen kazí a oni dělají chyby a zase se jim to pokazí a další chyby a stále únavně dokola. A na pozadí morální apel - babiččino přísloví " Kdo chce víc, nemá nic". ()

pjpakosta

Film se zařadil ihned mezi mé nejoblíbenější z následujících důvodů: Výjimečné obsazení, tedy až na Bennyho, kterého jsem doposud neviděl, ale nápadně připomíná Armieho Hammera, asi nejlepší filmové zpracování chamtivosti a celkově cesty za penězi, který ovšem odhaluje, na čem vskutku záleží. Film je velmi rychlého tempa, hlavní zápletka se odehraje v prvních 30 minutách a tak si jen říkáte, co se bude dít dál a příběhově jsem rozhodně sklamán nebyl. Vřele doporučuji. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Otázka tedy zní, jestli konečně použijeme naše schopnosti pro náš vlastní prospěch." Ben Affleck a jeho kamarádi chtějí ukrást peníze a zneškodnit mafiána! Film nepostrádá akci, napětí, autentické jihoamerické prostředí a chytlavý soundtrack. Příběh byl velmi zajímavý a já sám jsem byl mnohokrát překvapen, jaké zvraty si tu na nás scenárista přichystal. Režisér pak dodal skvělé akční momenty a také hutnou atmosféru. Ve výsledku záživná podívaná, u které se člověk zkrátka nenudí. - 80%. ()

Jimyk

Film, který jsem nevím jak přehlédl a viděl až ted. Zbožňuju ten druh filmů a tady jsem si chrochtal, Ano má to neduhy a můžou se najít nelogičnosti, ale jako celek prostě velká paráda. Kamera super, úžasná lokace ,dobrá parta herců, žádná moderní poblázněná kamera. Doporučím a klidně bych dvojku uvítal.......ale víme jak je to s dvojkama, málokdy se to povede,,, ()

NavzdyMlady

Keďže to tu hodnotia zase polokokoti, intelektuáli a romantické piče, má to nízke hodnotenie, musím dať 5*. Dobrý akčný napínavý film, žiadna rozprávka. ()

drkaldj

Pěkné obsazení, solidně natočené a zahrané. Na druhou stranu, chtělo by to trochu zkrátit stopáž tak o 10-15 minutek a taky občas se mi zdál vývoj postav poněkud zvláštní, hlavně postava Bena Afflecka například v domě kde kradli peníze. ()

horskejvlk

První půlka opravdu cool, navíc vše do sebe z logiky postav zapadalo. Druhá část šla dolů stejně jako Mi-17, Narkobaron vyleze z úkrytu a střílí do vzduchu aby byl vzápětí zastřelen, nelogické zoufalství s přetížení, ukvapené zahazování batožiny s penězi aby stejně havarovali. Zcela nevojenské ve smyslu bývalých profi komanda kteří si v každé situaci musejí najít řešení, zde zoufalci aby v závěru kdy po nesmyslném přemisťování peněz vlastně měli údaje s GPS takže dvojka může být o záchraně peněz. Což samo je řešení kdy Mi 17 v propočtů jim s nadmořskou výškou stačilo náklad uschovat, nikdo je nehonil... Nelogické nezabíjení puberťáků s AK 47 které radši karambolovali takže stejně mrtví, No a v závěru morální hygiena ve stylu všechny prachy Afleckově rodině a vítězoslavné vyřešení problému souřadnicemi GPS kde v zoufalství naházeli peníze do průrvy. Malé dramaturgické dilema co film chtěl vzkázat: nebuďte chamtiví,  nebo možná bude i pokráčování. ⭐️⭐️A ještě jedna za Aflecka⭐️ ()

pallok

Prirovnal by som to k Trabantu - poteší ale neohúri. Herci boli bezva, scénar nebol dotiahnutý, niektoré náležitosti by sa bez mystérie nedali vysvetliť, pád vrtulníka bol trapas jak BRNO. Ináč fajn, oddychovka, Ben ma opäť viac-menej nepresvedčil - skôr sklamal. Niekde okolo troch hviezdičiek, skôr menej ako viac. ()

lisak81

Začátek super, děj má dynamiku a říkám si super film. Ale druhá polovina, ve které unikají přes Andy, mi přišla dost nudná a patetická (hlavně úplný závěr). Skončit to přeletem vrtulníkem, tak mám jasný 3-4 hvězdy, ale tohle mě fakt nebavilo. ()

F_FF_Brukner

Moje první zkušenost s režisérem Chandorem a dopadlo to obstojně. Škoda, že neřekl Affleckovi, že je násobně lepší režisér než herec, a možná je i škoda, že si to rovnou nevyměnili. Affleck je prostě herecký dřevák po obrně lícního nervu bez výrazu. Ale to je můj osobní problém a je fakt, že mi svým herectvím vadí v prakticky kterémkoli snímku, který jsem zhlédl, snad vyjma Zmizelé, kde ale to poleno skutečně hrát měl. Bod k dobru má tenhle snímek za osud jeho postavy.. Popojedem. Zbytek hereckého ansámblu už je na tom znatelně lépe. Hunnam si možná svůj top odbyl v Gentlemanech, tady ale rozhodně předvádí solidní výkon, stejně jako charismatičtí Isaac s Pascalem, kteří mě oba taky zaujali už v jiných filmových či seriálových projektech (Kingsman: Zlatý Kruh, Got, Duna, U brány věčnosti, Ex Machina, Sucker Punch, Zaklínač). Celkově příjemný akčňák, nicméně mně osobně přišel potenciál námětu i herců nevyužit a osud hrdinů mi začal být po čase poněkud lhostejný. Lokace jsou každopádně parádní a kamera i režie solidní. Summa summarum stojí za zhlédnutí. 3+ ()

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kdo navštíví Triple Frontier?

Kdo navštíví Triple Frontier?

20.03.2018

Jen málokterý projekt se v posledních letech rozpadl víckrát než Triple Frontier. V akčním thrilleru od Kathryn Bigelow (Smrt čeká všude) si původně měli zahrát Tom Hanks, Will Smith a Johnny Depp. Z… (více)

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

06.01.2017

Akční thriller Triple Frontier se dere na velké plátno už řadu let. Původně ho chystala Kathryn Bigelow, teď se ale drogových gangů, které operují na hranici mezi Paraguayí, Argentinou a Brazílií,… (více)