30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

@nthr4X

Být tam lepší herci tak si myslím že z toho šlo vytěžit mnohem více. Takhle je to jen hodně průměrné béčko. ()

barikhartlik odpad!

Je zajímavé, jak u některých filmů je Vám po prvních patnácti minutách jasný, že to můžete vypnout nebo u toho usnout. Přesně tohle se mi stalo i tohoto snímku. Nuda, nuda, nuda. ()

Hucocaky

Po dlhej dobe opäť príjemné prekvapenie a odreagovanie. Jesse Eisenberg si počínal famózne. Tieto akčné komédie môžem a najmä v takom hereckom obsadení. Akcia, humor, akcia a opäť humor, určite odporúčam. Čo dodať. *4 Hej chci se luxusne opálit. ()

sjrnn

Já se bavil .. jakmile se to na ně začlo nabalovat tak jsem se smál i nahlas a to se jentak nestává. 4* ()

Ironhead

Mockrat sem se u tohohle filmu opravdu nahlas nesmal... stacil mirnej usmev na tvari... zato skoro od zacatku do konce... ale rozhodne sem se nenudil... prave naopak ;) Fajn film... zadny umeni, zandej zazrak, ale rozhodne ne odpad... ()

panki9922

Strašne hlúpučká, nenáročná, miestami trápna ale inak skvele odsýpajúca komédia, ktorá mi proste sadla. Objektívne odpad, subjektívne za 5. Najviac potešil Michael Pena v úlohe pasáka a fakt, že sa film ani na sekundu nesnaží tváriť vážne. ()

Saleas

Povedené. Dobré dialogy, slušné akční vsuvky a díky tomu dobrá oddychovka. Z hereckých výkonů musím vyzdvihnout hlavně Michaela Peñu a ani Aziz s Jessem nepodali nejhorší výkon. Co se týče McBridea tak snad každou roli hraje úplně stejně a především otravně, že na něj začínám mít celkem alergický. Občas selhávající logika a především to není žádná obří komedie u které by jste se nepřestali smát, což ale filmu na zábavnosti neubírá. Lepší nadprůměr hlavně za Michael Peñu. ()

koci

30 minut vás dobře pobaví, děj svižně utíká a McBride s Eisenbergem jsou výteční. Bylo by ku prospěchu, kdyby měli víc společných scén v obraze, akce po telefonu trochu degraduje jejich chemii. Naopak Ansari a Swardson mi moc vtipní nepřišli, za celý film nic nepředvedou. Z části je to zřejmě chyba scénáře, který má slabší tah na bránu než v případě Zombielandu (tan také napsala jiná dvojce scenáristů než 30 minut.) ()

xxxdvorixxx

Rychlé a svižné (perfektní scéna přepadení banky), občas dobré odkazy k jiným filmům, Jesse je vždycky vtipnej, když mluví rychle. ()

ragtime

Asi po 30 minútach (aká náhoda) som si myslel, že zle vidím. Tento nevtipný, vulgárny, nesympatický paskvil že natočil Ruben Fleischer? Až v druhej polovici sa film trochu rozhýbal a na konci sa objaví zopár luxusných scén, ale je to sakra málo. Okrem Jesseho Eisenberga je obsadenie tristné a postavy sú otrasne nesympatické. Hlavne Danny R. McBride. Veľké sklamanie. PS: Ak si podľa traileru myslíte, že Vás komédia, tak Vás varujem, že tie vtipy z upútavky sú jediné vo filme. A úplne ich stačí vidieť 1 krát a na druhý už smiešne nie sú. ()

Epco

Danny McBride mi opäť raz potvrdil že ho nemám rád a bohužiaľ v tomto filme nie je nič dostatočne dobré aby to prebilo moju antipatiu k nemu. Všetko je tu len také polovičaté. Škoda ()

de-andre

Po první čtvrthodince jsem očekával klasickou trapnou komedii, kdy se dva tupci snaží zbohatnout, i když trochu chytřejším, než je "homealonovský" způsob. Tyto obavy se pak ale vytratily a já se zbývající dobu (83 minut je tak akorát) bavil. Malé povedené dílko. ()

fabregas1

Ruben Fleischer byl jedním z nejpříjemnějších režisérských překvapení loňského roku. Jeho Zombieland byl vtipný, neskutečně zábavný, 30 minut nebo méně je pro mě na stejné úrovni.Režie je velmi dobrá a hladinu adrenalinu pořád udržuje.Hlavní faktor filmu ale nefunguje,tím je vztah Jesse a Anziza,Tihla dva se k sobě prostě vůbec nehodí.Z hereckého obsazení potěší hlavně Michael Peña v roli zabijáka(výborný), Danny McBride se vrací do rolí trapně vulgárních spratků(což mě vyhovuje).Pro někoho je to trapný,tupý a impotentní film,pro mě je to komedie jak má být,lepší než nějaké slaďárny(zívačka). ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)