Dilema

• Česko Manžel, nebo milenec? (více)

Ronny Valentine a Nick Brannen jsou od studií nejlepší kamarádi. Teď spolu mají malou firmu zabývající se vývojem nových automobilových technologií a designu. S Ronnyho přítelkyní Beth a Nickovou manželkou Genevou po boku jsou ti dva neporazitelný tým. Na posledním autosalónu se Ronnymu podaří malou lstí domluvit schůzku se zástupci firmy Chrysler. Pokud by jednání dopadlo dobře, měli by oba o budoucnost postaráno. Jenže pak se Ronnyho svět obrátí vzhůru nohama, když nechtěně spatří Genevu v náruči jiného muže. Ronny se před tím, než tuhle nepříjemnou zprávu sdělí Nickovi, rozhodne zjistit víc. Coby amatérský detektiv promění svůj život v komický chaos. (TV Nova)

ludovit14

Strašne nudná záležitosť! Príbehovo to nemá na svoju stopáž čo ponúknuť a tým pádom je množstvo nudných a nič nehovoriacich dialógov ktoré príšerné nudia. Skratka treba mať veľkú odvahu vôbec film dopozerať! HOD:25%.PS: Veľká škoda času! ()

Cheyenee

Strašně utahané, mohlo to být klidně o polovinu kratší. Žádná velká sranda taky ne, kromě většiny scén s Channingem Tatumem, jeho postava byla super. Vaughnovy monology mě unavovaly a občas jsem ani nechápala, co to povídá, jak kdyby mluvil z cesty... A Winona Ryder mi dost lezla na nervy, možná to bylo tou postavou nebo možná jejím děsným hlasem. Celkově nic moc, podle traileru jsem čekala větší zábavu. ()

xpluhace

patrně nejlepší dvě hvězdy, jaké jsem kdy udělil, ale je to prostě děsně dlouhý na to kolik se tam toho děje, navíc by nebyl vůbec problém tak půhodinku vypustit a trošku to našlapat, a ani to není úplně tak moc vtipný, přitom herecký potenciál to mělo veliký. A těch pár scén, které jsou vynikající, se v tom filmu totálně utopilo.... ()

cobraSK

Ježiši, to bola koko...na. Čakal som komédiu, na chvíľu som myslel, že to bude dráma. Nakoniec to bola pi.ovina mega kalibru. Fuck off Ron Howard, toto bol shit neskutočných rozmerov. ()

Snakes

Najväčším prekvapením filmu je, že napriek zostave Howard, Zimmer, Connelly so mnou neurobil nič. Každý svetlý moment bol okamžite zabitý primitívnosťou, ktorá mi hlavne v záverečnej scéne na hokejovom štadióne pokazila celý (nie práve najlepší) dojem. Ak si chcel Howard filmom oddýchnuť, dalo sa to spraviť inak. ()

komando20

Pre mna to bola velka nuda, cely film rozmyslal ako mam povedat svojmu kamošovi že ho jeho žena podvádza, fakt o ničom . ()

schindler

Divný film. Když si člověk před zkouknutím přečtě, že ve filmu hrají v hlavních rolích Vince Vaughn a Kevin James na tuty očekává komedii. I když se děj filmu tomuto žánru přímo vybízí, komedie to určitě není. Celý film se bere v takovém vážném stylu, ale na to aby to bylo drama je to zase málo a výše zmiňovaní herci na to prostě nemají. Některé scény působí velmi křečovitě, třeba závěrečná scéna na hokeji, tak tu jsem vůbec nepochopil a nebo nemám smysl pro humor. A ještě je to překombinovaný jako prase. ()

fabregas1

Dilema visí někde na pomezí nevyužité šance a slušně odvedeného filmu. Chcete si zpříjemnit nějaký deštivý víkend? Proč ne? Dilema je nenáročná a místy příjemná zábava. A však víc než jednorázový oddech nečekejte. ()

bergeron

Mrzí ma, že tento film má tak nízke hodnotenie, pretože síce nemám toho tučka rád ako herca, ale niekedy sa snaží to podať, a vie to. V tomto filme mu to išlo, prostredie a téma automobilky ušli, scény vtipné boli. Music was fokin grejt.. Where s the problem ?..... Ready Aim Fire - Unknown - Piesen, ktorá mi ten film vždy bude pripomínať :) ()

Pythonator

Na Howardův film velmi slabé. Na film s Vincem Vaughnem velmi slabé a málo vtipné. Nezachrání to ani rozkošné dámy Connelly a Ryder. Nejlepší částí filmu bylo, když tam zazněla skladba Kiss - Detroit Rock City. Tehdy to mělo šťávu alespoň poslechově. Jinak tato podivně dramatická komedie šťávu nemá. ()

KuceraJohny

Vaughn je jedním z mých nejoblíbenějších herců a Kevina Jamese mám taky moc rád. Takže spojení těchto dvou se mi jevil jako super nápad. No to spojení možná nebylo tak špatné, ale celý film ano. Překvapivé na tom všem je že většina ústředních postav byli opravdu super. Nelíbila se mi akorát Conolly a Latifaf. Celý problém tkví v příběhu, který byl opravdu o ničem a když film skončil tak jsem si akorát řekl na co jsem se ro sakra koukal. Na nic. Opravdu tenhle film v podstatě nic není a nezachrání to ani extrémně vtipný Tatum a sexy Winona. Ty stačí jen na 2 hvězdičky. ()

yennefery

Tak jedna hvězdička za ten zvuk motoru :D jinak fakt strašný. Nejlepší okamžiky byly, když byla tma na plátně. Už dlouho jsem neviděla tak hroznej film a dost mě to zklamalo. ()

Montmorency

Jak už psali ostatní - nechápu jak takovou blbost mohl R.Howard natočit ?! Už hlavní téma je při nejmenším velmi rozporuplné: K.James zanedbává svoji ženu a chodí se vybít do masážního salonu a to je samozdřejmě O.K., ale když se to ženě přestane líbit a začne si románek, tak se můžou všichni posr...t. 2 hodiny nudy, které byly zakončeny kýčovitou scénou se střelbou na branku, kdy se posledním pokusem K.James trefil...k tomu není co dodat. ()

madline24

Tohle je vážně film "za trest". Žádný děj, slepenec scén, které nedávají moc smysl (a ještě ke všemu jsou hrozně dlouhé a ukecané), prostě zbytečnost o ničem. Doufala jsem, že to bude alespoň koukatelné béčko na nudné odpoledne, ale ani to ne. ()

Darken01

Tento film trpí strátou identity.Chtěl sem ho vidět s mojí drahou polovičkou očekávajíc komedii, ale co sem dostal bylo mnohem více.Trihler, akci, drama a ano chvílemi i vtipné okamžiky.Ale vtipné okamžiky podle mě z filmu nedělají komedii.Námět a i dramaturgie pracuje s již několikrát obehraným příběh a ani zde nepřináší nic nového, převratného.Největší pozitivum se pak může zdát jen herecký výkon dvou pánských představitelu a příjemné osvěžení v obsazení Channinga Tatuma do malé role, ale úplně jiné než sme ho mohli za pár posledních let vidět a o to více osvěžení přináší a skoro 40% nejvtipnějších okamžiků bylo díky jemu. Takže film si zaslouží 2 z 5 a je to škoda čekal sem to prostě lepší... ()

lokolop

Co k tomu říci, po shlédnutí jsem cítil spokojenost, takže asi úspěch ne? Ne nutně, film není nic převratného je jen další z mnoha, žádný extra vtip ani drama. Ale jako „oddechovka“ funguje skvěle. Ten bláznivý příběh si Vás získá a v neposlední řadě musím vyzdvihnout obsazení to je bezchybné. Chcete-li zabít nudu určitě se podívejte nebudete litovat, pokud ale chcete trochu zábavy nebo čehokoli jiného běžte třeba na procházku do parku, bude to totiž určitě lepší volba. ()

pan Spock

Nečekal jsem zázraky, ale tohle byla fakt bída. Aneb jak by řekl Homer Simpson - "nuuuuda!!" Nejhorší na filmu je neskutečná nesympatyčnost dvou hlavních hrdinů. A to platí jak pro postavy samotné (a jejich počínání si ve filmu), tak pro herce, co je hrají. Ješte že tu jsou Jennifer Connelly a Winona Ryder, na ty se dá aspoň koukat. Za ně jedna *, druhá za Chicago Blackhawks. Myslím, že tohle je nejhorší film Rona Howarda. ()