Dilema

• Česko Manžel, nebo milenec? (více)

Ronny Valentine a Nick Brannen jsou od studií nejlepší kamarádi. Teď spolu mají malou firmu zabývající se vývojem nových automobilových technologií a designu. S Ronnyho přítelkyní Beth a Nickovou manželkou Genevou po boku jsou ti dva neporazitelný tým. Na posledním autosalónu se Ronnymu podaří malou lstí domluvit schůzku se zástupci firmy Chrysler. Pokud by jednání dopadlo dobře, měli by oba o budoucnost postaráno. Jenže pak se Ronnyho svět obrátí vzhůru nohama, když nechtěně spatří Genevu v náruči jiného muže. Ronny se před tím, než tuhle nepříjemnou zprávu sdělí Nickovi, rozhodne zjistit víc. Coby amatérský detektiv promění svůj život v komický chaos. (TV Nova)

dEst28

Celkem solidní oddychovka s fajn herci, škoda, že tu nejde hodnocení 2,5 hvězdy, protože to by odpovídalo, v takových chvílích rozhodování u mě rozhoduje hudba, takže nakonec dávám 3hvězdy kvůli soundtracku ale v tomhle případě i díky hokejovým vložkám :) ()

Petulka88

S Ronem Howardem to jde rychle z kopce. Nechápu, co tady chtěl vlastně natočit. Ona to totiž není ani komedie ani drama, oboje vůbec nefunguje.Je to nevtipné, bez emocí, bez náboje. Snad jen to herecké obsazení stojí za zmínku. ()

Kenty

1 hvězda za Channinga a Winonu a mínus 3 hvězdy za Vince. Většího sebestřednýho blbce nenajdete. Film nemá pořádnou zápletku a nezaujme. Hlavní téma: nevěra, chlapské kamarádství a auta pro fanoušky. ()

TheRay97

Zajímavé je, že ačkoliv se The Dilemma považuje za komedii, ve skutečnosti se člověk moc nezasměje. Téma se dá považovat za velmi vážné, než aby bylo k smíchu. Jsou tam dva týpci, kteří trochu připomínají Pata a Mata ve zručnější verzi a řeší se věc, která je ve společnosti tak častá, že se nedá považovat za "tabu". ()

odvedle

Veselé a vtipné ako dialógmi, tak situačne... vcelku podarené výkony hercov, i keď miestami priateľský vzťah medzi Ronnym a Nickym je až otravný a príliš v popredí (napr. keď sa Nickovi Geneva prizná, že ho podvádza, tak výčitky smerujú hlavne k Ronnymu, pričom asi každý chlap by najprv žene naložil - slovne určite), ale chémia medzi hercami je výborná, a tak hoci hlavná dejová línia je jednoduchá a priamočiara, komédia je vcelku dobrou občerstvujúcou jednohubkou. ()

dj_kure

Nebylo to ani vtipné, ani zajímavé a bohužel ani moc krátké. Hodně slabá komedie, kterou fakt nedoporučuji. Dokáže leda nasrat. 2* (40%) ()

TommyDiamond

Těšil jsem se na pořádnou komedii u které se zasměju a pobavím. Jenže místo komedie mi bylo servírováno drama s komickými výstupy Vince Vaughna. Neříkám,že se mi film nelíbil,ale na to jak jsem se těšil jsem byl zklamán. Film byl obsazený celkem hvězdně a každého z nich jsem viděl určitě v lepších filmech. Navíc na Kevina Jamese byla jeho role až moc vážná. Víc mi sedí v takových trhlých komediích. Celkově 50% ()

KdG

Tuctová komedie která ničím nepřekvapí. Jennifer Connely je pořád ještě celkem kočka, na to že jí je přes 40 let. ()

TEKAS

Prvních 40 minut celkem odsýpá a baví, ale pak to jde strmě dolů a člověk už jenom odpočítává minuty do konce. ()

Chasida

Hodně oddechová záležitost, ale když milujete (jako já) Jennifer Connelly, tak ji musíte vidět. Jinak to není ani moc vtipné, ani nic moc dalšího... ()

BUFUU

Škoda, že jsem nebral vážně varování v podobě špatného hodnocení tady na csfd. Asi jsem nechtěl uvěřit, že velká jména (Howard, Connelly a Ryder) by mohla natočit blbost. Naneštěstí mohla. A napsal bych, že je to ještě horší než vyplývá z místního hodnocení. ()

Kreins

Výborný film. Dobre som sa bavil nasmial. Kto nic neocakáva, má rád hercov čo vo filme hrali, nech si radšej ostatné komentáre nevšíma a vyrazí do kina. Možno ma vysmejete ale v niektorých úsekoch filmu som si pripadal že pozerám woodyho allena :) ()

jafuska

film, který je prostě otřesný,všechno bylo trapné, kdyby aspon ve filmu byli nějaké vtipné chvíle, ale ani to ne, a ani se tomu nedá divit, jakmile se ve filmu objeví herec Vince Vaughn, je hned jasné, že to bude praštěná komedie, a tento film takový je, dost jsem se u toho nudila, žánr, který mě nemůže nadchnout, rychle zapomenout, že jsem se na to vůbec podívala. ()

mirkath1

Ale jo, stojí to za zkouknutí, no sice jen jednou, vracet se k tomu asi nebudu. Mohli tak 20minut seknout, chvílemi to bylo trapné :) ()

Tominni

Příběh dvou skvělých kamarádů, který ohrozí nevěra manželky jednoho z nich. Pak už se řeší jen základní otázka. Má to přítel příteli říci? Film bohužel balancuje na hraně mezi komedií a dramatem, ale ve výsledku to není ani drama ani komedie. Až se snad ani nechce věřit, že tohle bylo v režii Rona Howarda….. ()