Dilema

• Česko Manžel, nebo milenec? (více)

Ronny Valentine a Nick Brannen jsou od studií nejlepší kamarádi. Teď spolu mají malou firmu zabývající se vývojem nových automobilových technologií a designu. S Ronnyho přítelkyní Beth a Nickovou manželkou Genevou po boku jsou ti dva neporazitelný tým. Na posledním autosalónu se Ronnymu podaří malou lstí domluvit schůzku se zástupci firmy Chrysler. Pokud by jednání dopadlo dobře, měli by oba o budoucnost postaráno. Jenže pak se Ronnyho svět obrátí vzhůru nohama, když nechtěně spatří Genevu v náruči jiného muže. Ronny se před tím, než tuhle nepříjemnou zprávu sdělí Nickovi, rozhodne zjistit víc. Coby amatérský detektiv promění svůj život v komický chaos. (TV Nova)

Lachvos

S komedií to krom pár vtipných scén nemělo skoro nic společného, což ovšem není nijaké velké mínus. Naopak spíše mě to zaujalo jak to na mě působilo přirozeně i na absurditu příhod hlavního hrdiny a většinu času to celkem i šlapalo, jinými slovy jsem se nenudil. Vaughn s Jamesem si myslím že měli teda na víc (hoši nám nějak stárnou) i když jejich vzájemným debatám jsem se někdy vážně hlasitě zasmál. Connely s Ryder jsou jak krásně tak talentované, postava Latifah je opět úsměvná a jako "bonbonek" Tatum :) Námět určitě stojí za to, každému z nás se to stalo nebo přinejmenším ho to bohužel ještě čeká a žádná odpověď není správná. Hold přátelství a láska se musí opatrovat...Jako komedie film stojí za prd, jako drama už vůbec, ale když to dáte dohromady a naplníte slibnými dialogy, kupodivu vám z toho vyjde průměrné Dilema ;) ()

in nomine

Zas tak hrozivě bych to neviděl. Trošku mi vadil Kevin James, kterého nemusím. Taky to "Dilema": Je to komedie nebo drama, je to nějak divně namíchané. No nevím. Nicméně za krásné holky (Connelly a Ryder) a za to, že jsem to v klidu dokoukal dávám tři hvězdice. ()

Dlee

Tohle nedopadlo moc dobře. Skoro 2 hodiny se ve filmu skoro nic neděje a ani 3 srandovní scény film nezachránily. Čekal sem teda průměrnou komedii ale ani to bohužel nepřišlo. Podle mě nejslabší film Vince Vaughna. ()

Olík

Adam Sandler, Jack Black, Vince Vaughn, Chris Rock, Owen Wilson, Kevin James, Ben Sttiler – pánové komici, chtělo by to nějaký nový impuls a „komedie“ Dilema je toho ten nejsmutnější důkaz. Tohle upocené moralizující nic opravdu natočil Ron Howard? Ten Ron Howard? ()

Hermez

Vaughn a James z toho dělají symptickou podívanou a téma je vcelku zajímavé. Ale jak otřepaná fráze praví: nic, o čem byste psali domů... A největší blbost, kterou jsem udělal, dát si to s titulkama. Vaughn je nedabovatelný..leda že by se našel někdo tak padnoucí jako Filipovský Funesovi.. ()

Mahoney.

Kvalitná scénka, to ako sa bijú Tatum a Vaughn. Hlavne ako Channingovi zabije rybičky :( :D A samozrejme musím spomenúť ako si všetci sadli do kruhu spolu s terapeutom :D ()

Rathalos

Tento film bol komedia fakt len mimimalne,skor by som povedal,ze je to taky uplne obycajny film zo zivota ludi o vztahoch,laske,sklamaniach,priatelstve a uspechoch,no musim povedat,ze je to pekne a vydarene,Vince Vaughn a Kevin James boli super...:-) ()

radaza

Pro mě nepochopitelně natahovaný jednoduchý příběh. Každá scéna trvala o třetinu víc než měla a člověk měl chuť řvát: "Tak už mu to řekni, ať můžem jít domů." Na režisérovi viditelně nechal stopy plochý Da Vinci kód a střihač nebyl ve střižně.. Děs, asi 3x jsem se zasmál, tak 30%. ()

Harts

Tuto komedii drží nad vodou jen Vince Vaughn, jinak bych se ani nezasmál, trochu větší slátanina všeho možného, občas povedená scénka, a hlavně moc řešící Ronny ()

Kingjiri

Název tohohle filmu je docela trefný, protože já mám teď doslova dilema, jak ho vůbec ohodnotit. Hlavně kvůli tomu, že vlastně ani pořádně nevim, jestli se mi líbil nebo ne. Pokud bych ho bral jako komedii, tak nejde zrovna o povedenou záležitost, poněvadž jsem se za celou dobu zasmál jenom jednou a to jistě všichni uznáte, že moc dobré skóre neni:) Naopak, když to beru jako drama, nebylo to uplně špatný a díky nějakým scénám to mělo i něco do sebe. Stejně tak nápad nebyl úplně nejhorší. Jenomže dojem docela kazila až zbytečně dlouhá stopáž, konec konců děj celýho filmu by se dal klidně vměstnat do dvaceti minutové scénky, když si člověk odmyslí tu zbytečnou omáčku kolem hlavního děje. Nakonec dávám tři slabší hvězdy a musím říct, že bylo Dilema stejně divný jako ženská, která se v něm párkrát objevila s hláškou "že jí z toho stojí". ()

Mukunda

Pokud dnešní komedie vypadá takto, tak je to smutné. Laciné vtípky, povětšinou nesympatičtí herci a navíc příběh, se kterým slušný člověk nemůže souhlasit, natož se nad ním bavit. Pláči pro lidstvo. Jinak co mi ještě vadí, a co je nešvarem více filmů dnešní doby, je fakt, že do filmu pronikají čím dál tím více zájmy zelené lobby i jiných "zájmových" skupin. Zde je to propagace eletromobilů, jinde je to elektronická cigareta, a podobně. Film, potažmo umění, vždy byl obrazem společnosti, prostředkem, jak ke společnosti promluvit a jistě - i reklamou určitým produktům. Dnešní propagace oněch majoritních tendencí a toho, co "je správné", však do umění nepatří a patřit nemá. A to jsem koukám odbočil, takže krátké hodnocení filmu - odpad to není, jednou vidět snad, a potom nikdy víc. ()

Kadas97

Komédia podľa šablónky, kde najlepší kamoši majú nevypovedané tajomstvo, ktoré ich rozmotrí a skončí to ako to pri komédiách býva, čiže dobre. Nijaké prekvapenie nič nové. 4 z 10 ()

PEZ

No musela to byt dilema pre Rona Howarda - natocit, ci nenatocit? Brian Grazer dosiel s napadom, studio poskytlo velmi slusny budget (70 mil. USD je na tento typ filmu nadmieru vela), k dispozicii dobri herci a hudba pod palcom Hansa Zimmera. Tak sa Ron do toho pustil. Ale preco z mdleho a hlupeho scenara o banalnom podvadzani natocil takmer dvojhodinovy film, to nechapem. Este v polovici som si vravel, ze nas snad niecim scenarista Allan Loeb prekvapi, predsalen uz ma zopar slusnych filmov za sebou, no nestalo sa. Ziadna Dilema sa nemala kontat a ked, mala ist rovno Straight-to-video a mala mat o dvadsat minut menej. Dve hviezdy za presvedcivu mrchu Winonu Ryder a za totalne uleteneho typka, ktoreho s prehladom zahral Channing Tatum. ()

Dm1tr1j

Ani neviem za čo jednu hviezdu asi za Chicago Blackhawks, bolo to nudné a dej sa ťahal zbytočne dlho. Jedna z tých komédií kedy sa snažili všetko tak zkomplikovať, že nakonci už ani nezáleží na tom čo všetko sa pokazilo a išlo len o to trafiť ten puk do bránky... ()

sarfian

Príjemne priemerná dramatická komédia, ktorá nám ukáže, ako sa z dobráka stane idiot vďaka svojmu "šťastíčku", keď chce vyriešiť problém svojho najlepšieho kamaráta čo najšetrnejšie aby ho nejak moc neranil. VIDENÉ 1x ()

E lan

Nuda, bohužel nuda u relativně slušného námětu a hereckého obsazení. Vince je relativně dobrý, Kevin James také. Jen prostě ta režie jaksi špatně dala všechno dohromady... ()