Dilema

• Česko Manžel, nebo milenec? (více)

Ronny Valentine a Nick Brannen jsou od studií nejlepší kamarádi. Teď spolu mají malou firmu zabývající se vývojem nových automobilových technologií a designu. S Ronnyho přítelkyní Beth a Nickovou manželkou Genevou po boku jsou ti dva neporazitelný tým. Na posledním autosalónu se Ronnymu podaří malou lstí domluvit schůzku se zástupci firmy Chrysler. Pokud by jednání dopadlo dobře, měli by oba o budoucnost postaráno. Jenže pak se Ronnyho svět obrátí vzhůru nohama, když nechtěně spatří Genevu v náruči jiného muže. Ronny se před tím, než tuhle nepříjemnou zprávu sdělí Nickovi, rozhodne zjistit víc. Coby amatérský detektiv promění svůj život v komický chaos. (TV Nova)

PlysovyMacko

Ronny uvidi zenu svojho najlepsieho kamosa s inym, konfrontuje ju,ale ona ho zacne vydierat, lebo kedysi on sam s nou nieco mal. Skusi nafotit nevernikov pri cine, dostane sa do konfliktu s jej frajerom. Velka slava to neni, su tu dva tri vtipy. ()

Ruud36

Film je postaven na skvělých hereckých výkonech a dialozích. Navíc vtipné a příjemné. Jsem mile překvapen. ()

lobo87

Nechce sa mi veriť, že toto natočil Ron Howard. Očakával som fajn komédiu, pretože Vaughna i Jamesa mám celkom rád, ale komédia to nebola ani v najmenšom. Nezasmial som sa ani raz, dialógy boli nepodarené, obsadenie nevhodné. Jediná mne sympatická postava bola Jennifer Connelly. Ak už chcel Howard spracovať takýto námet, mohol ho pojať ako thriller o klamstve, priateľstve, nevere, temnej minulosti, hre mocných (GM...), drogovom podsvetí (Tatum) a závislosti na hazarde... Pre mňa slabučké tri hviezdičky, ale len preto, čo som povedal. Vaughna i Jamesa mám celkom rád...50% ()

hadouken

Po shlédnutí tohoto filmu mi přišlo, že nebylo poprvé co jsem ho viděl. Bylo to tím, že filmů s podobným konceptem je dnes dost a dost. Herecké výkony průměrné, příběh velmi jednoduchý, většinou víte co se v následujících minutách stane, zasmál jsem se párkrát, ale na to jací herci v tomto kousku hráli mi to přišlo trošku málo. Znovu bych se na něj nejspíše podíval kdybych opravdu neměl na co jiného. V podstatě je to oddechovka, ale raději si oddechnu od jiného filmu. ()

Mikecat

Nebyť tých prehnaných scén ako v botanickej záhrade, bitka u milenca Ženevy a nezmyselná terapia, ktorá všetko pobabrala tak by som dal 4.Dôležitá otázka: poznáte dobre toho, s kým žijete?Neskrýva nejaké svoje skryté tajomstvo?.... ()

Aquarii

Jen díky ulítlé roli Channiga dávám ***. Původně jsem se na tenhle film chtěla podívat kvůli Jamesovi, ale bohužel jeho role byla dosti nudná. Chyběla tam dávka energie a humoru, který prokázal ve filmech Zookeeper nebo Hitch... Celkově mi to moc komediální nepřišlo a dramatické už vůbec... ()

fimler

Film jsem momentálně viděl s 6 letým odstupem, a tentokrát se mi to hodně líbilo, musím změnit hodnocení ze 3 hvězd na 5, protože takhle fajn feel-good film jsem dlouho neviděl. ()

Sonome odpad!

Myslím, že za zhlédnutí podobných číčovin by měli platit vstupné divákům. V průběhu celého filmu i potom mi hlavou vrtala jedna dotěrná otázka: to, že můj kamarád bezdůvodně zahýbá své ženě a chodí každý týden do „masážního salonu,“ je OK (i když s tím podváděním začal on), ale když ho kvůli nevěře a nedostatku sexu začne podvádět jeho žena, je to tragedie, rozvrací tím „skvělé“ manželství a je třeba ji kvůli tomu zavrhnout? No to se divím, že ji nepřinutili nosit burku a na závěr filmu neukamenovali… Plytké, nudné .. a ve dvou hodinách. ()

Nikiana

Odpočinkový film, ve kterém vše běží podle starých známých schémat a máloco vás překvapí. Na komedii je navíc tento film chvílemi hodně nudný, děj se táhne a některé dějové linie prostě nezapadají do celkového děje filmu. Prostě film na jedno zkouknutí, když už v kině nic lepšího neseženete. ()

Sirmilano

Proč...? Proč u všech těchto filmů musí být takovýhle konec...?! A tady ještě dvojnásobně...I přes různá hodnocení a názory zde mě se ten film i líbil...herci,ztvárnění,příběh...vše u mě padlo na správnou strunu..začnu si ríkat "konečně" zase něco fajn...A pak přijde nesmyslně stupidní mlácení v čekarně(podobné zklamání i když mnohem větších rozmšrů jsem zažil u "Prokletého klubu") a ještě umocněno neskutečně nevhodnou šaškárnou na stadionu...ani vtipné,ani zajimavé,ani dokreslující,ani podporující přiběh...nic...jen obrovský kýbl hnoje o ničem...Nadhodnocuji třema hvězdama jen kvůli sympatickým hercům. ()

veverysiak

Dosť jednoduchý film s tromi faktormi, ktoré výrazne ovplyvnili moje hodnotenie, prvý - vcelku banálny príbeh o rozhodovaní v silnom priateľskom vzťahu je zasadený do nevšedného prostredia automobilového biznysu, druhý - príhovor Ronnyho na oslave 40. výročia manželstva jeho budúcich svokrovcov, tretí - skupinová psychoterapia v Ronnyho byte, bez toho by to bol len slabučký neoriginálny príbeh o dvoch kámošoch a ich problémoch, takže 60%. ()

DansteR

"Great moments come from great opportunities"...No viděl bych v tom teda spíš tu komedii než jakékoli drama, protože i všechny dramatické momenty působí hrozně usměvně až vtipně :-D To všechno je ještě umocněno obsazením, dvojka Vince a Kevin, z této blbé komedie dělají o třídu lepší a díky Jennifer a Winoně je i na co se dívat. Znovu to asi vidět nepotřebuju, ale překvapivě jsem se bavil :-)...i tak je to jen lehký nadprůměr 3 a kousek * ()

Stuck

myslím, že takový to druh komedie se zápletkou tu chyběl. a otázkou zůstává jak by se zachoval každý z nás ke svému příteli - řekl by mu to či ne, aby si nepošramotil přátelství atd????? ()

bonovox

Pohodová komédia, ktorá je pre mňa určite lepšia ako iné komédie z nedávnej minulosti. Poteší hlavne niekoľko dokonalých scénok. ()

v.indruchova

Pamatujete jednu starou reklamu? Jak se máte pane Mrkvička? Mif mof. To je jak tento film. Viděla jsem tento film celkem nedávno..na TV Nova ( pro některé televize je lepší převážně pouštět levný brak z Ameriky, pro amerikány možná dobrý, ale mi jsme trošku náročnější, ne?) a skoro si z něj už nic nepamatuju, to mluví taky za vše. A pardon, ale ta černoška mi nepřijde vtipná, spíš trapná. Ve zkratce: to byla, ale kravina. ()