poster

Dilema

 • Česko

  Manžel, nebo milenec?

 • USA

  The Dilemma

 • Slovensko

  Dilema

 • Slovensko

  Manžel, či milenec?

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TominoLa
  *

  Označení komedie mi vůbec nesedí, protože absolutně nevím čemu jsem se měl smát?! Jedině tomu jak se někdo chová jako primitiv a ne dospělej. To by mi, ale muselo být o dost méně. Když vidím jméno Rona Howarda a vcelku slušné herecké obsazení tak si prostě slibuji mnohem více. Asi proto tak přísné hodnocení. :((7.6.2011)

 • klerik
  **

  50%. Pozerateľné a nekonfliktné. A práve preto, že scenáristi sa boja priniesť niečo nečakané, je to len taký polotovar. Scény s Tatumom pobavia, ale inak obyčajná americká blbina s posolstvom, ktorá nemá šancu šliapať na päty súčasným reálno-romantickým filmom (TAKE THIS WALTZ). Aj podobne obyčajné SESTRA TVOJEJ SESTRY ma zaujalo viac...(12.11.2013)

 • Icefist
  ***

  Zápletka, která se může kdykoliv v reálu přihodit- to oceňuju. Ovšem následné ubírání se děje krkolomnou nebo nepravděpodobnou cestou, to mi vadilo. Navíc to ani nebylo za účelem humoru, protože ten by se mohl odehrávat téměř bez problémů i tak. Ale tak dobře, dejme tomu, že jsem ochoten akceptovat to dilema. I když jen z vlastních zištných důvodů (motor), protože nebýt toho, tak vůbec nechápu, proč to nejlepšímu příteli neříct. Alespoň já, stát se to mně, bych to očekával. 60 % Oblíbená část- historka o dětech s balonem(17.7.2011)

 • ywo666
  **

  Je to shit. Občas sa to tvári strašne vážne. Nemám rád Vinca Vaughna. Hrá v komédiach ale tie sú slabé alebo dobré s tým že on je v nich slabý článok. Proste nevtipný chlap. Trochu bodov zachraňajú Winona Ryder a Kevin James, ale nič moc. Jediný, kto znesie prísnejší meter je Channing Tatum asi s 2-3 vtipnými vcydarenými scénami.(27.8.2011)

 • LuciusWlk
  ****

  Dilema je příjemně svěží oddychová záležitost. Snímek se nesnaží být nějak bránici trhající komedii. Spíše jde o úsměvnou snahu jednoho se dvou přátel nějak šetrně sdělit druhému ze dvou přátel, že jeho žena trochu zalítává. Samozřejmě shodou ( filmových ) okolností a nečekaných situací je pro ostatní přátele dvou přátel trochu blázen. Příjemný mix jemného humoru a jemně dramatická linka je v tomto případě příjemně vyvážená a děj ani příliš nespadá do nějakých klišé, či trapnosti. Balancuje sice na hranici, ale záleží na jednotlivém vkusu, co si ze snímku chce vzít. Já se vcelku pobavil a byl jsem zvědavý, jak to nakonec dopadne. A zklamaný nejsem. Herci fajn a své role zvládli.(29.6.2011)

 • - Na zápasech Chicaga Blackhawks má každá z hlavních postav na sobě dres týmu. Ronny (Vince Vaughn) nosí dres s číslem 88, jenž v té době oblékal Patrick Kane, Nick (Kevin James) má na sobě dres s číslem 19, který nosil tehdejší kapitán Jonathan Toews, Geneva (Winona Ryder) má dres s číslem 2, jehož majitelem byl Duncan Keith, a Beth (Jennifer Connelly) má dres s číslem 36, který tehdy oblékal Dave Bolland. (Koldyn)

 • - Vince Vaughn přijal hlavní roli, protože rád hraje ve filmem s řešením problémů, jako jsou Trable v ráji (2009) nebo Rozchod (2006). O roli jeho parťáka se následně sám přihlásil Kevin James. (Kuzmik)

 • - Jedná se o první komedii režiséra Rona Howarda od vánočního snímku Grinch (2000), který byl uveden o 11 dříve. (Coldrex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace