Dilema

Dilema

Manžel, či milenec?

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

O čem, že tenhle film vlastně byl? Jo to byli ti dva, dost podobní, blázni, co rozjeli spolupráci s nadnárodním gigantem automobilového průmyslu a málem se k vytouženému kontraktu ani nedostali. Nebýt té pozitivní nálady a příjemných postav, film bych asi během pěti minut vypnul. V rámci komedie jsem se moc nezasmál a jediný, co mě drželo na kanálu byl samotný nápad. Na Howarda bych ale tenhle film určitě netipoval. Na něj je to moc obyčejný, v porovnání s Čistou duší nebo Šifrou Mistra Leonarda. I když ten nápad není nejhorší, což o to. Každopádně takový Ridley Scott si před nedávnem také natočil nenápadnou komedii Dobrý ročník a naopak dokázal, že i komedie mu nedělá problém. Tady prostě Howard pohořel.(25.9.2013)

• Jara.Cimrman.jr

Velmi mazaně jsem se zbavil dilematu, zda mám či nemám svému nejlepšímu příteli pošeptat do ouška, že do jeho milované ženušky je zasouváno cosi, co nepatří do společného jmění manželů. Stačilo zrušit funkci nejlepšího přítele a podobné hovadiny řešit nemusím. Ať si to dělá kdo chce s kým chce, hlavně abych se již nikdy nemusel dívat na snímek, v němž bych zatoužil hlavnímu hrdinovi zakroutit krkem a užít si to se slečnou pozůstalou na jeho pohřbu.(15.6.2012)

• ywo666

Je to shit. Občas sa to tvári strašne vážne. Nemám rád Vinca Vaughna. Hrá v komédiach ale tie sú slabé alebo dobré s tým že on je v nich slabý článok. Proste nevtipný chlap. Trochu bodov zachraňajú Winona Ryder a Kevin James, ale nič moc. Jediný, kto znesie prísnejší meter je Channing Tatum asi s 2-3 vtipnými vcydarenými scénami.(27.8.2011)

"Říct či neříct. To je, oč tu běží." O tom je film, jehož zápletkou je dilema hlavního hrdiny, jestli říct či ne svému nejlepšímu kamarádovi o nevěře jeho ženy. Nějak se film plácá v tom, jestli to má být komedie nebo drama, ale není to nijak špatné, i když od režiséra Howardova formátu bych asi nejen já čekal něco víc.(14.2.2012)

• HArna

Velmi slabý film, dvě hodiny o ničem...no o přátelství - jo super......ale prostě téhle komedii chybý všechno co by komedie měla mít. Za celý ukrutně dlouhý dvě hodiny jsem se nezasmál. Tak trochu poslední dobou chybý na tohle téma nápad - no nejen na tohle. Na druhou stranu jsem nic od toho nečekal - nic jsem nedostal a doufám, že už to nikdy neuvidím. Bez nápadu!(19.9.2011)

• - Vince Vaughn přijal hlavní roli, protože rád hraje ve filmem s řešením problémů, jako jsou Trable v ráji (2009) nebo Rozchod (2006). O roli jeho parťáka se následně sám přihlásil Kevin James. (Kuzmik)

• - Winona Ryder získala roli Genevy po dvoukolovém konkurzu v konkurenci Kate Beckinsale, Carly Cugino a Umy Thurman. (Coldrex)

• - Na konci 40. minúty sa hlavné postavy nachádzajú na hokejovom štadióne na zápase Chicago Blackhawks verzus Columbus Blue Jackets a miestny komentátor práve hlási, že trestné strieľanie zahajuje domáci hráč s číslom 81. V tej sezóne číslo 81 na drese "Hawks" nosil slovenský hokejista Marián Hossa. (KN1Fe)