Catch .44

• USA Catch .44

Pro Tes a její dvě kámošky Karu a Dawn to zprvu vypadalo jednoduše: v odlehlém motorestu se měly zmocnit drogové zásliky pro jejich šéfa Mela (Bruce Willis). Když se ale rozpoutá řetězec nezastavitelných událostí, velmi rychle jim dojde, že tohle může být jejich poslední kšeft. To, co zprvu vypadalo jako snadná práce, se postupně mění na nebezpečnou hru kočky s myší. (oficiální text distributora)

Bozvav odpad!

Bože, ten Willis se fakt zbláznil, nebo to bral jako pokání za svoje hříchy, či odpornou charitu. Jinak si prostě jeho účast v takové šílené slátanině plné nehereckých kravek neumím vysvětlit. Stejně tak mně překvapila účast Foresta Whitakera. Za mne do kopru s tím. ()

Ukubumbahoo

Vyloženě neurazí, ale také zrovna nenadchne. Mě osobně nejvíce padl do oka Forest, který mě opravdu bavil moc. Naopak Bruce lehce kulhal a poměrně pěkné dívenky Dawn a Kara také nedostaly moc velký prostor. Za úvodní scénu v motorestu u cesty, letí palec vysoko vzhůru. Ve světě emotikon se mi na tváři totiž vytvořilo velké óó ( :-O ) a v mysli zaznělo tiché WHAT THE FUCK!? ()

GOREGASM

Aaron Harvey určitě stejně jako já doslova hltá drsné kriminálky, ve kterých stonefaced motherfakři pronášejí hlášky, po kterých tuhne krev v žilách a v ložnici mu jistojistě visí Tarantinův portrét. Jeho režijní kvality jsou ovšem na míle vzdáleny jak Quentinovi, tak i běžným žánrovým rutinérům. Na diváka tak zbude zástup neuspokojivých dialogů v rámci nudné story, kde jsou všichni tak drsní, až málem přehlédnete tradičně živočišného Foresta Whitakera. Bruceova exhibice je potom na hraně loutkového divadla a Malin Akeman jako baba nic moc (herecky spíše to nic). 20% ()

MickeyStuma

Veliký adept na Pulp Fiction aneb Tarantinovská vize v poněkud okleštěné poloze. Nebylo to zase až tak hrozné. Jen mi vadili dvě věci. Za prvé velmi malá účast Bruce Willise. Na takovou megastar jako je on je to docela ostuda. Za druhé nestálé flaschbacky. Brzdí to tempo a atmosféru. Jinak to celé vypadá, jako by se někdo snažil Tarantinovi silně konkurovat a docela slibně. Pravda, na scénáři by se mohlo ještě trochu zapracovat, ale jinak dobrý. Mě tento snímek neuráží, ba právě naopak. Ono nakonec když to vezmu kolem a kolem, mohla by to být i Tarantinovi jako velká pocta. ()

Kingjiri

Důvody, proč jsem se díval na tenhle snímek, byly dva. První byl Bruce Willis a druhej Forest Whitaker. Po zkouknutí mě nenapadá nic jinýho, než následující otázka: Maj herci takovýho formátu zapotřebí přivydělávat si hranim v béčkách nulový vypovídací hodnoty? Hvězda za přestřelku v baru a šukézní Malin Åkerman, jinak hrozná ztráta času. ()

bararich8

Bruci, Bruci, jde to s tebou poslední dobou z kopce. Jedna větší hovadina než druhá. Tohle však jen tak něco nepřebije. Jaký tohle mělo vůbec smysl? Scénář jako od retarda, více než polovina filmu vyplněna vatou v podobě stupidních keců, x krát opakované scény. Jediný bod snad za zajímavý soundtrack. 1* ()

Petyas

Docela nuda. Strašně dlouhé a nudné scény, uměle přerušované. Herecké výkony taky o ničem, přišlo mi, že ani nedostali moc prostor. Kde není scénář, nejsou solidní dialogy, herci se můžou stavět na hlavu. ()

DAPDO

Pokus o takovou tarantinovku, dost se v příběhu vracíme, ale místy toho bylo trochu moc .Další role magora pro Foresta Whitakera a stejně jako v Experimentu je skvělej.Jinak o co slabší Willis, o to lepší hudba. Vzhledem k nízkému hodnocení tady jsem překvapenej, zase tak úplně strašný to nebylo. ()

Matt007

Taková trošku vykrádačka filmů, nechápu proč se Bruce ,,pekanovej ořech" Willis zaprodává do takových projektů je to škoda jeho talentu ale tak asi se mu to vyplatilo. Dávám dvě hvězdy. Pár scén špatných nebylo a hlavně to zvedl Whitaker. ()

rublik05

K čemu proboha točit lacinou variaci na filmy Quentina Tarantina, když už dopředu musí být jasné, že na to nemám a kouká z toho jen velký průser. Ze snahy o kvalitní dialogy vzejde jen velká nuda, navíc podpořena přímo hrozným hereckým obsazením, kdy charismatickou postavu zde prakticky nenajdete, výjimkou je snad jen sympatický Forest Whitaker, jinak děs a hrůza. Styl a tempo vyprávění mě extrémně nebavilo, akčních scén je minimum, Willis se klasicky objeví jen sporadicky, chválím však povedený soundtrack. Snaha se cení, příště bych však doporučoval nekopírovat, ale zaměřit se na samotný děj, který se tentokrát opravdu moc nepovedl. 2/10. ()

john.h

Ultra nuda. Jeden z těch prvních dialogů o tom, co to je kompromis, kterej se snažil bejt jako od Tarantina shodil celej film a nezachránilo to ani těch pár dobrejch vteřin, ve kterých většinou účinkoval Forest Whitaker, nebo se v nich tropila legrace z Willisovy hudební kariéry v osmdesátých letech, což bylo vtipné díky tomu, že tu Willis hrál, ač úplně zbytečnou roli. ()

RajCZitko

Nevím, jestl náhodou toto opět děj jen nechápu nebo je to opravdu takové NIC. Mno prostě totální nuda, žádný vzrůšo, příběh naprosto žádný, samý blbý kecy atd atd... ()

TommyDiamond

V dnešní filmové brandži je velmi těžké se prosadit. Tolik filmů, nápadů a konkurence. Podle hodnocení databáze na její uživatelé film Catch.44 nijak zvlášť nezapůsobil. Na mě Catch.44 zapůsobil svým retrospektivně poskládaným dějem. Mám rád příběhy, kde se pořád vracíme v ději. Tím vlastně celý příběh dramatizujeme a napětí se stupňuje. Film navíc působí dojmem 80.let (hudba, mluva, atd.). Hlavní pochvalu ode mě dostává Forest Whitaker a sladká Malin Akerman za své přesvědčivé výkony. Největším lákadlem byl pro některé Bruce Willis. Ale mě ovšem jeho nuzný výkon opět zklamal. Poslední jeho dobrá role byla ve Smrtonosné pasti 4.0.. Asi už je za zenitem. Celkově 80% ()

masekjc

Prolínající se dějové linie a lá Tarantino style jsou asi tím nejzajímavější na celém filmu.. Přitom by stačilo to trochu přičísnout a mohlo to být o dvě hvězdy víc. Herecké obsazení je víc než sympatické...škoda toho nevyužitého potenciálu. ()

Bombastikus

Tak jsem nějak nepochopil jak to bylo myšleno. Dalo se to skouknout, ale pořád mi tam něco chybělo. Takový kříženeček se slibnou zápletkou, avšak s podivnými postavami. ()

DoubleJo

Strasna nuda. Snazi sa to byt "cool gangsterkou" v style Tarantina alebo Richieho, ale je to jedine pomala, nezazivna nuda bez pointy. A to som si myslel, ze herci ako Willis a Whitaker nemozu hrat v zlych filmoch. Ocividne som sa mylil. Strata casu. ()