Zvuk hluku

Sound Of Noise

Zvuk hluku

Komedie / Krimi / Hudební / Romantický

Švédsko / Francie, 2010, 102 min

227. Odvážná hudební revolta, úžasně vtipné dílo, strhující nápaditostí, svěží, nenuceně zábavné, neustále překvapující, v rámci komediálního žánru jedinečné, takové ani po opakovaném shlédnutí neztrácí nic ze své působivosti, spolehlivě znovu a znovu dokáže rozesmát, tak se pro mne náhle zrodil pramen lepší nálady, zázračný a nevyčerpatelný, tolik originality, geniální, jsem nadšený, pro mne jednoznačně nejlepší komedie, jakou jsem mohl zatím shlédnout, bravo!!!(14.11.2014)

(KVIFF 2010) Dokonalý audio-vizuální zážitek zabalený do příjemné krimi komedie .. vcelku originální dílko, které si zaslouží pozornost, poklonu a jednoznačných pět hvězd. Sním o bagrovém koncertu na dlažbě Masarykova náměstí v Ostravě .. lepší spojení příjemného s užitečným si snad nedokážu představit.(3.8.2011)

Tak tento film sa mi vryje do pamäte na veľmi dlho. Originálnejší film som nevidel už roky. Tie nápady ako vytvoriť hudbu nemajú chybu. Taktiež dejová línia je výborná, obsadenie Amadea (výborne zvolené meno), ktorý nenávidí hudbu a čo je pre mňa hlavné - vynikajúca hudba. K tomu si pridajte krásnu hlavnú myšlienku a vtip od bicích v dodávke až po elektrinu podľa hudby. Kto videl pochopí. Dávam tomuto snímku 100 % a hrdo si ho pridávam do topky. V takej eufórii ako po tomto filme som bol naposledy po Avatarovi.(4.8.2012)

Přesně takovej film do Meat Factory - je to alternativní, bojuje to proti konformismu, aktéři se tvářej vážně, spousta retro prvků a důmyslného odkazování na béčkové časy (Fuck the Music, Kill, Kill). Holkám s baletkovskýma sukýnkama a slimkou v prstech se to bude líbit, mě tam překážela ta snaha o příběh.(3.12.2011)

Opet se potvrdilo, ze skandinavci maji specificky smysl pro humor, ktery me osobne strasne bavi. Zvuk hluku je originalni film s velmi dobrym zpracovanim a radou zajimavych postav. Zrucne se povedlo do filmu zaclenit i spoustu hudby ( zvuku ), ktera se do jednotlivych scen hodi. Jinak me ale samotny dej filmu tolik nezaujal a ve spojeni s hudbou mohl byt film vice akcni.(13.12.2011)

• - Zvuk všech "skladeb" je originální - pořízen přímo při natáčení. Nebyly zapotřebí žádné dotáčky a remixy. (sluppka)

• - Jména členů skupiny jsou opravdová jména herců, kteří tvoří skupinu Six drummers. (sluppka)

• - Filmový web indieWire označil snímek jako "Bonnie a Clyde na bubny". (Hepp)