Lycée Jules Ferry je nejhorší střední škola ve Francii. A ani ti nejlepší profesoři s tím nic nezmůžou. Poslední šancí na záchranu je povolat nový tým vyučujících a aplikovat neobvyklý model: nejhorší žáci budou svěřeni nejhorším učitelům. Studenti střední školy Lycée Jules Ferry se vzepřeli všem pokusům o to, aby jejich ústav dosáhl lepšího postavení. Zoufalý školní inspektor přistoupí na návrh svého náměstka vyhnat čerta ďáblem a pověří ty nejneschopnější učitele, aby zvýšili laťku nejhorší střední školy v zemi. Krásná Amina, tajemný Maurice, časovaná bomba Albert a komatózní Cutiro spojí síly se sportovním nadšencem Ericem, naprostým šílencem Gladysem a rádoby učitelem dějepisu a napoleonským fanatikem Polochonem, aby zvýšili úspěšnost školy při maturitách nad padesát procent. Pramálo tuší, že za jejich jmenováním stojí temné síly! (HBO Europe)

kolemjdouc

znovu se potvrzuje že Francouzi si udělají legraci z čehokoliv..Novodobá groteska.Natočená už s tím že nic není reálné a účelem je diváka rozesmát i když některé situace byly už na hraně mezi realitou a hloupoučkým nesmyslem.Takže nic nebrat vážně a nechte se pobavit. ()

xmatysekx

Francouzská kinematografie je boží! Opravdu zbožňuju tu prvoplánovost každýho druhýho vtipu. Nejvíc prostě! Asterix a tohle by mělo být někde vystavený. ()

Prochy38

Jak tu kdosi píše, podobnost s Fakjů, pane učiteli (GER-2013) je snad čistě náhodná. Ale i kdyby... Jde o něco trochu jiného, stejné je fakt jen prostředí. Každopádně Francouzi se drží svého klasického humoru. Málo uprděných a sexistických vtipů, naopak spousta těch povedených. Obsazení luxusní a i když je to blbost jako prase, já se bavil ... ()

mira007

Absurdní komedie o nasazení nejneschopnějších učitelů na gymnázium, kde předtím selhali ti nejlepší. Tento film jsem našel jen díky Clavierovi, ale ani ten to nezachránil. Pár vtipů tam bylo, ale na celý film to bylo málo. ()

ac3r

Od Fakjů pane učiteli to má teda hodně daleko, tak se hlavně nenechte nachytat místníma komentářema jako já. ()

BOURQUE

Komédia zo školského prostredia. Nápad na nápravu študijných výsledkov študentov je jasný: musia ich učiť „zlí a neschopní učitelia“. Samotný film by nebol taký zlý, keby samotný scenár by bol prepracovanejší a keby obsahoval viac originálnejších riešení. Ďalej, niektoré scény obsahujú zbytočne veľa klišé momentov. Ešte k tomu aj samotné herecké výkony nechávajú za sebou určité otázky. Jednoducho, čakal som od toho viac... Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

KHkomiks

Bylo to lepší než jsem čekal. Srovnáním s Fuck you pane učiteli je o krapítek horší, ale pořád zábavná komedie, bez trapnějších momentů. Odpočinek ideál. ()

brumbrum

Blaznive dost sice, ale viacero dobrych gagov, sme sa narehlili pri tom viac raz :-D. A ziaden humus, to sa dnes ceni! 3* si to zasluzi. ()

Rathalos

Zo zaciatku sa zdalo,ze to bude fajn komedia,ale potom sa to zmenilo v trapnost,ktora sa nedala dopozerat,po velmi dlhej dobe ma Francuzsko sklamalo v komedialnom zanre,ale ako sa hovori aj majster tesar sa utne...:-) ()

Olík

Christian Clavier pamatuje zářivější časy....a ono i vlastně celá francouzská komedie. V minulém století jí zdobila lehkost podpořená kouzlem osobnosti. Poslední dobou je to celé lacině udřené a navíc většinou bez kýženého efektu....stejně jako Učitelé na zakázku. Komedie, která má určitě odpich a jede po celou svou dobu trvání....bohužel její jízda, alespoň pro mne, postrádá přirozenost a preferuje lacinější cesty. ()

Psycho.R

Při sledování jsem si sumíroval co sem napíšu a jak mi to připomíná francouzskou verzi Fakjů, pane učiteli. Po skončení jsem, ale zabrouzdal do komentářů a zjistil, že nejsem vůbec originální, naopak, že to sem píše vlastně každý. Tak aby bylo jasno, Christian Clavier je pro mě za frantíky jistota, mám ho rád od doby prvního Asterixe a líbí se mi většina filmů, kde hrál (ano, Návštěvníci jsou starší, než Asterix, ale já je viděl později). Má to jedinou chybku a to, že dabing buď zabil dobré vtipy a nebo a to spíše je tam mnoho vtipů, které pochopí jen francouzi a to tomu ubírá na hodnocení. Ale jinak prima letní bláznivá komedie, kde je možné cokoli. ()

bearmeedek

Spousta místních přirovnání k Fakjů pane učiteli je naprosto zcestné, ale film se dá dokoukat do konce, pokud zrovna nemáte něco lepšího na práci. ()

zubrik66

Hold časy francúzskych komédii s Funesom sú už nenávratne preč. Avšak európska tvorba je vždy civilnejšia od tej americkej. Aspoň namiesto vtipov nepoužívajú prdy... ()

Renie42

Jak už se tu napsalo, připomíná to Fakjů pane učiteli, ale je to teda taky sranda, plno vtipných hlášek. Na odreagování jako dělaný. ()

DJ Kritik

Partia bláznivých učiteľov a ešte bláznivejších žiakov. Alebo možno naopak. tak či tak je to zábava bez zbytočných komplikácií. ()