poster

Zlatovláska (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1973, 73 min

 • InJo
  ***

  Jedna z hoooodně mála televizních pohádek, kterou jsem viděl víckrát než jednou, a pořád je to příjemná podívaná. Titulní píseň (Zlatovlásko, krásko...) zbožňuji. 60 %(7.6.2003)

 • Dont
  ***

  Rybka, mravenci, mouchy nebo ptáčci působí na provázcích hodně neohrabaně, ale jinak je to docela pěkná pohádka, proložená celou řadou písniček, některé z nich stojí za poslechnutí. Petru Štěpánkovi jde zpěv díky příjemnému hlasu velmi dobře, Jitka Molavcová zpívající za Jorgu Kotrbovou se mi už tolik nelíbila, tohle vnímám jako přešlap.(27.12.2013)

 • Radek99
  ***

  Pohádka se zpěvy. Pohádka s mnoha zpěvy. Pohádka s až příliš mnoha zpěvy. atd.(26.12.2010)

 • duklak2
  ***

  Zlatovlásko, ty má lásko. Málem bych na tebe zapomněl. Je květnová neděle a já si jen tak "brouzdám" po CSFD a hledám filmy, které jsem ještě nehodnotil. A jsi to právě ty, Zlatovlásko. Vím, že jsem tě viděl, ale je to už velmi dávno. Doufám, že se v brzké době vrátíš do TV.(23.5.2010)

 • Snorlax
  ****

  To by mě zajímalo, jestli by se skutečný princ hnal za takovou afektovanou a nepříliš vznešenou ani příliš distinguovanou princeznou a ještě jí k tomu roztomile zpíval.(24.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace